cache/resized/e8b15eabbb71c7a17569ba092fd2d0f5.jpg

همکاران تروریست‌ها

cache/resized/88f5aed52245db32c1d0e22cf70727a1.jpg

تکرار| پشت پرده مذاکره آمریکا با ...

cache/resized/ce2b6ad5477cb1b917656af63bd0f5e1.jpg

کلیپ| رائفی‌پور؛ موشکافی کلمه "ولی" ...

cache/resized/83c25f03ebdeb4d8beb48a70827595b8.jpg

رهبر انقلاب: دستگاه مدیریت کشور باید ...

cache/resized/d27ec635d052e0e20dd0087cae8e5321.jpg

کلیپ| رائفی‌پور؛ قوانین و قواعد ...

cache/resized/8270953b251c900f65366eab57c2b436.jpg

اگر دشمن رئیسی بودم چه می‌کردم؟!

تاریخ انتشار: پنج شنبه, 20 خرداد 1400 ساعت 11:07

سعید محمد: آقایان به جای تهمت‌زنی ‌پاسخگوی پرداخت ۹۰ هزار میلیارد وام به ۱۱ نفر باشند‌

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)گفت: مسئولان دولتی باید پاسخگوی پرداخت ۹۰ هزار میلیارد تومان به ۱۱ نفر باشند.

به گزارش تسنیم از یاسوج، سعید محمد عصر امروز در همایش بزرگ حامیان رئیسی در پارک ولایت یاسوج اظهار داشت: بانک‌ها با واحدهای تولیدی همکاری نمی‌کنند و به آن‌ها وام نمی‌دهند اما 11 نفر در کشور 90 هزار میلیارد تومان وام دریافت کرده‌اند که اگر این میزان تسهیلات به تولید تزریق شده بود بدون شک در حوزه اشتغال و رونق تولید اتفاق‌هایی می‌افتاد.

وی با اشاره به اینکه مدیران با نشستن پشت درهای بسته و نظارت از داخل خودرو نمی‌توانند مشکلات مردم را رفع کنند، عنوان کرد: ریل اقتصادی کشور باید عوض شود و براساس اصلاحات نظامات مالیاتی و تولید از منابع موجود در کشور این امکان را فراهیم خواهد آورد که در اختیار توسعه استان‌ها قرار بگیرد.

محمد با اشاره به افزایش قیمت‌ها و ثابت ماندن یارانه‌ها ابراز کرد: مشکلات را با تکیه بر مردم خود باید حل کنیم همانگونه که امام با تکیه بر مردم کارهای بزرگ کرد و نگاه به خارج از کشور نداشت و عده‌ای از کارگزاران نظام امروز کاخ نشین شده‌اند.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) افزود: ما امروز به دنبال این هستیم که در گام دوم انقلاب نمونه‌ای از حکمرانی اسلامی مبتنی بر اندیبشه ناب اسلامی در کشور اجرا شود چیزی که تا امروز محقق نشده و دیدگاه غربی نگذاشته طعم شیرین عدالت اجتماعی در کشور اجرا شود.

محمد بیان کرد: ما دو قطبی‌ها را قبول نداریم و بزرگترین مشکل کشور را دو قطبی سازی می دانیم و اصولگرا و اصلاح طلب راه حل مشکل مردم نیست بلکه باید مدیرانی در طراز انقلاب اسلامی انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه ما مدیرانی انقلابی و غیر انقلابی داریم، تصریح کرد: مدیر انقلابی برخاسته از مردم است با مردم حشر و نشر دارد و در بین آنان است و در جهت حل مشکلات آنان گام برمی‌دارد و در جهت رفع تبعیض و بی عدالتی گام بر می‌دارد.

محمد، شهید رجایی و حاج قاسم سلیمانی را نمونه مدیر انقلابی دانست و ادامه داد: مدیران غیر انقلابی بر اساس منفعت طلبی خود، خانواده قبیله و حزب خود کار می‌کند و فرصت‌ها را به صورت ناعادلانه تقسیم و ثروت را ناعادلانه توزیع می‌کنند و در درآمدها تبعیض قائل می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه مدیرانی که در کاخ‌های طاغوت جا خوش کرده‌اند در طراز انقلاب اسلامی نیستند، گفت: مدیران غیر انقلابی به بیت المال تعرض می‌کنند و پدیده شوم آقازاده‌ها و ژن‌های خوب را دارند در حالی ژن خوب، مردم هستند نه کارگزاران منفعت طلب.

محمد با اشاره به اینکه اصلاح طلب و اصولگرا آ‌درس غلط است بلکه باید به دنبال مدیران انقلابی باشیم، تصریح کرد: مدیران یا خادم و یا خائن به ملت هستند، امروز مردم در فشار و تنگنا هستند و مردم از کارگزاران خود گلایه دراند مشکلات کشور در هم تنیده شده و مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، اعتیاد، فقر، فساد ، تبعیض و اشتغال مردم را رنج می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه امروز در کشور نیازمند مدیرانی از جنش شهید رجایی‌ها، سلیمانی‌ها، چمران‌ها و باکری‌ها هستیم، یادآور شد: مقام معظم رهبری فرمود تنها راهکار رفع مشکلات یک مدیریت جهادی و انقلابی است و باید تغییر نسل مدیرتی اتفاق بیفتند و علاج مشکلات کشور روی کار آمدن جوانان است و روش ها و ساختارها باید جوان شود تا از این ظرفیت‌ها بتوانیم استفاده کنیم.

محمد گفت: شما می‌خواهید سرنوشت 4 سال آینده خود و خانواده‌ خود را رقم بزنید باید کسی را انتخاب کنید که معتقد به توان داخلی و جوانان باشند، پاک دست باشند، ضد فساد و تبعیض باشند و کارنامه و برنامه داشته باشد.

252 نمایش

نوشتن دیدگاه