سه شنبه, 06 اسفند 1398 ساعت 10:12

فقه امام باقر(ع) بن مایه مذهب جعفری است

نویسنده و پژوهشگر دینی بیان کرد:علت اینکه به مذهب ما "مذهب جعفری "گفته می‌شود، این نیست که امامان دیگر برای اسلام خدمت نکرده‌اند، یا مذهب حقه شیعه از زمان امام صادق(ع) به وجود آمده، بلکه سبب نامیده شدن آن به جهت این مساله بوده که در دوره زندگی امام صادق(ع)…
در شرایطی که بعد از ماه‌ها تکذیب در رابطه بین قریشی و طارمی، طی روز‌های اخیر عکس‌هایی از این دو در فضای مجازی فراگیر شده، اکنون قریشی واکنشی جالب به این موضوع داشته است.
داریوش ارجمند بازیگر سرشناس فیلم‌هایی چون «ناخدا خورشید» و «کشتی آنجلیکا»، با امضای لوح یادبود و بوسه بر تصویر شهید سلیمانی، به مقام شامخ سردار بزرگ ایرانی و همرزمان شهیدش ادای احترام کرد.
امروز تصویر از قسمت مربوط به مراسم عروسی رحمت در سریال پایتخت ۶ در فضای مجازی منتشر شد.
دوشنبه, 28 بهمن 1398 ساعت 11:18

مهناز افشار خوزستان را فروخت! +عکس

حرکت جدید و وقیحانه مهناز افشار در استفاده از گردنبند نقشه تجزیه شده ایران صدای یکی از سلطنت طلب‌ها را هم در آورد.
رضا رشیدپور مجری معروف در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره بازار این روزهای پروژه های سینمایی برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس نوشت:
تصویری از رضا عطاران در فیلم پُر بازیگر «روشن» ساخته روح‌الله حجازی منتشر شد. در این فیلم بازیگران دیگری چون سارا بهرامی، سیامک انصاری، مهدی حسینی‌نیا، مسعود میرطاهری و ... حضور دارند.
یکشنبه, 27 بهمن 1398 ساعت 10:14
وحید جلیلی مطرح کرد؛

این فیلم می‌گوید حاج قاسم‌ها را فراموش کنید!

وحید جلیلی در برنامه رودرو اظهار داشت : یک فیلم (روز صفر) در جشنواره امسال اکران شد، شعار فیلم این بود که قاسم سلیمانی‌ها را فراموش کنیم، ربات‌ها ایران را حفظ می‌کنند!

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر وحید جلیلی مطرح کرد؛
شنبه, 26 بهمن 1398 ساعت 23:35

رائفی پور؛ هنرمندان سفارشی!

در این دیدار هشت تن از مداحان و شاعران از استان‌های مختلف کشور به قرائت اشعار و مدایحی در فضائل حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها پرداختند.
صفحه1 از1383