پنجشنبه شب دربی 96 در چارچوب رقابت‌های جام حذفی فوتبال برگزار شد و استقلال موفق شد در ضربات پنالتی پرسپولیس را از پیش رو بردارد، عیسی آل کثیر و مهدی عبدی پنالتی‌های پرسپولیس را از دست دادند.
موج انتقادات به قطع شدن مکرر، چندباره و بدون اطلاع قبلی برق در مناطق مختلف، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی شد.
تصویر گویاست و توضیح خاصی ندارد؛ عبدالرضا داوری، مشاور سابق احمدی‌نژاد پیش از این درمورد انتخابات آمریکا نیز حتی پس از مشخص شدن نتایج انتخابات در این کشور، همچنان اصرار داشت که ترامپ رئیس جمهور خواهد شد!
پنج شنبه, 27 خرداد 1400 ساعت 12:48

کارتون| انتخابات در نگاه خاندان سعودی

رهبر معظم انقلاب در بخشی از سخنان خود در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران فرمودند: جالب اینجاست بعضی از کشورها که در میانه قرن ۲۱ هنوز به شکل قبیله‌ای اداره می‌شوند و بوی انتخابات هم به آنها نرسیده به‌طوری که مردمشان فرق صندوق رأی و صندوق میوه را…
دوشنبه, 17 خرداد 1400 ساعت 16:36

عکس| جُفت پوچ!

عکس جدید انتخاباتی از جناب همتی و همسر وی را در ادامه می بینید که مورد توجه طنزپردازان شبکه اجتماعی نیز قرار گرفته است!
سیدحمید علیزاده، طنزپرداز طی توییتی نوشت: اگه رئیسی رای میاورد مرغ رو ساعت ۶ میاوردن، آخرشم تشکر نمیکرد.
یکشنبه, 17 اسفند 1399 ساعت 11:53

کارتون| تاثیر FATF بر وضعیت کشور

کارتونیست: سجاد جعفری
یکشنبه, 17 اسفند 1399 ساعت 10:40

کارتون| پاپ فرانسیس با کبوتر سفید!

علیرضا پاکدل همزمان با سفر پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان به عراق، کارتونی با این موضوع در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
همزمان با گام‌های محتاطانه واشنگتن برای احیای برجام، نیویورک تایمز نوشته، بایدن می‌داند که برای احیای برجام باید تحریم‌های ایران را لغو کند؛ اما چرا این کار برای آمریکا دشوار است؟ بایدن می‌خواهد دوباره وارد توافق هسته‌ای ایران شود، اما این منوط به لغو تحریم‌های هسته‌ای علیه تهران است. با…
پس از توقیف نفتکش کره‌ای توسط سپاه پاسداران در خیلج فارس به علت آلودگی محیط زیستی، مقامات کره‌ای مجبور به آمدن به پای میز مذاکره برای نفتکش و همچنین، بازگرداندن پول بلوکه شده ایران شدند.
جابجایی قدرت در ایالات متحده امریکا، سال نوی میلادی، فرارسیدن کریسمس و نزدیک شدن به روزهای پایانی قدرت ترامپ سوژه کارتونی از نیکولا لیستس در سایت کگل شد.
صفحه1 از46