یکشنبه, 10 مرداد 1400 ساعت 11:10

همکاران تروریست‌ها

«سرویس اطلاعات عربستان برای راه اندازی شبکه اهوازنا دو میلیون یورو و برای شبکه اینترنشنال سی میلیون یورو هزینه کرده است»؛ این‌ها بخشی از اعترافات فرج اله چعب سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه است.
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: نه تنها مذاکرات پایان پیدا نمی کند بلکه ادامه خواهد داشت و به نتایج مطلوبی که به نفع کشور و مردم ما باشد می رسد.
نماینده تهران گفت: دولت آقای روحانی با انتشار اوراق مشارکت چندصد هزار میلیارد تومان بدهی برای دولت باقی گذاشته که سررسید این اوراق از نیمه سال ۱۴۰۰ آغاز می‌شود
یکشنبه, 10 مرداد 1400 ساعت 10:12

رفیق صمیمی بهایی‌ها نگران عزت شیعه شد!

طرح ادعایی از سوی فردی که حامی تحریم و فشار حداکثری علیه مردم کشور بوده و از قضا به دوستی با فرقه ضاله بهایت نیز افتخار می‌کنند، بقدری مضحک است که نیاز به پاسخگویی ندارد.
در این گزارش به نحوه برگزاری مراسم تنفیذ رئیس جمهور منتخب می‌پردازیم.
مستند "پرزیدنت آکتور سینما" روایت گر تلاش‌های میخائیل گورباچف، آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوروی، جهت ایجاد رفاه برای مردم شوروی است. گورباچف معتقد بود تا زمانی که تنش‌های شوروی با کشورهای غربی و به خصوص آمریکا ادامه داشته باشد، رسیدن به یک اقتصاد موفق ناممکن است، به همین دلیل اولویت…
شنبه, 09 مرداد 1400 ساعت 11:50

طلاق سیاسی در جبهه اصلاحات امضاء شد

کلیدواژه‌های لاریجانی از تشکیل یک حزب سیاسی ایدئولوژیک نشانه‌های قابل فهمی از جهت‌گیری‌های جدید میان یاران لاریجانی و حزب کارگزاران در خود دارد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان، با بیان اینکه کارگزاران ناکارآمد باید محاکمه شوند، گفت: مدیران نالایقی که مانع رشد مردم و ن خوزستان می‌شوند، شیطان‌صفت هستند. 
نماز عبادی سیاسی جمعه هشتم مردادماه ۱۴۰۰شهرستان کرج به امامت آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز و امام‌جمعه کرج در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) کرج اقامه شد.
جمعه, 08 مرداد 1400 ساعت 15:04

یک کشتی در دریای عمان هدف قرار گرفت

یک گروه نظامی انگلیسی در بیانیه‌ای کوتاه مدعی شد که یک کشتی شامگاه پنجشنبه در دریای عمان هدف قرار گرفته شده اما جزئیات بیشتری در این‌باره ارائه نکرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مطالبات از دولت جدید نباید «انتقام‌جویانه» و «سهم‌خواهانه» باشد و باید با رویکرد جهادی صورت بگیرد.
صفحه1 از3299