یکشنبه, 10 مرداد 1400 ساعت 11:04

تکذیب به کما رفتن «ارشا اقدسی»

عرب روابط عمومی ارشا اقدسی شایعه به کما رفتن این بدلکار را تکذیب کرد.
نکته ای را هم به مردم عزیز قم و زیارت کنندگان قبرستان می گویم که شما برای ثواب در هنگام قرائت فاتحه، بطری آب را روی قبر می ریزید و حال آنکه آنها نیازی به این مسئله ندارند، شما همین بطری آب را نیت کن از طرف همان میتی که…
میثم مطیعی با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود، گزارشی از روند طرح بازسازی تأسیسات آبرسانی امام علی علیه‌السلام سوسنگرد با هدف اصلاح وضعیت آبرسانی به ۴۴ روستا ارائه کرد.
سه شنبه, 05 مرداد 1400 ساعت 10:20

اظهارات جدید حمید صفت در دادگاه

خواننده رپ معروف که به اتهام قتل شوهر مادرش محاکمه و به قصاص محکوم شده بود، پس از نقض حکمش برای دومین مرتبه در دادگاه کیفری محاکمه شد.
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران گفت: بنا داریم تا از سید حسن نصر الله به دلیل نقش ویژه در جبهه مقاومت با اهدای نشان خادمی افتخاری مسجد مقدس جمکران تقدیر به عمل آوریم.
یکشنبه, 03 مرداد 1400 ساعت 18:27

عاقبت کیمیا علیزاده؛ یک نمک نشناس!

امید دانا، یکی از اعضای فعال و خارج نشین رسانه ای در توئیتر نوشت:
سلبریتی‌هایی که چندسالی است به جهت حمایت ازدولت روحانی به محاق رفته و سر در لاک خود فرو کرده بودند حالا کم کم که دولت دوازدهم غزل خداحافظی را می خواند به این فکر می کنند که می توانند دوباره خود را در فضای رسانه ای و مجازی احیا کنند.
یکشنبه, 03 مرداد 1400 ساعت 11:29

ازدواج سفید و استعمار بانوان!

اگر کسی به دین هم اعتقاد ندارد، عقل حکم می‌کند که رابطه‌ها بر مبنای یک سازوکار ایمن پیش برود تا منافع دو طرف به خطر نیفتد.
فرمانده کل سپاه ‌گفت: مردم خوزستان، مردم نجیب، صبور و بزرگواری هستند که مشکلات این استان همیشه برای همه کشور مسئله بوده و امروز همه مردم ایران دوش به دوش این مردم نجیب در کنار آنان هستند.
کلیپی از سخنان علی‌اکبر رائفی‌پور، استاد دانشگاه و تحلیلگر ارشد مسائل اجتماعی با عنوان "قوانین و قواعد وارداتی" را در ادامه ببینید:
صفحه1 از1586