رییس قوه قضاییه گفت: یک کارآفرین چرا باید برای گرفتن یک مجوز به ۱۸ مرکز و ساختمان مراجعه کند و با مراکز مختلف تماس بگیرد و مدت ها معطل بماند و در نهایت دچار پشیمانی شود.
دوشنبه, 20 ارديبهشت 1400 ساعت 09:18

خبر نوبخت از تجمیع یارانه نقدی و معیشتی

محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه از تجمیع یارانه نقدی و معیشتی خبر داد.
یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 00:22

شرکت هفت تپه به بیت المال بازگشت

رئیس دیوان محاسبات مجلس از بازگشت شرکت میشکر هفت تپه به بیت المال خبر داد.
پنج شنبه, 09 ارديبهشت 1400 ساعت 10:31

توضیحات مالک شریعتی درباره جداول بودجه ۱۴۰۰

عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: هیچ تصمیمی در بودجه ۱۴۰۰، بدون‌مجوز از اعضای کمیسیون‌تلفیق و صحن‌علنی گرفته نشده است و ادعای دستکاری و رانت خلاف واقع است.
سه شنبه, 31 فروردين 1400 ساعت 13:29

با دوره های MBA و DBA بیشتر آشنا شوید

درحالی از ۱۹ فروردین ثبت اطلاعات واحد مسکونی در سامانه ملی املاک و اسکان آغاز شده که در صورت عدم ثبت اطلاعات مردم از حداقل ۱۵ خدمت اجتماعی محروم خواهند شد.
عبدالملکی نسبت به نقشه انتخاباتی دولت و بازی با نرخ دلار هشدار داد.
عمر دولت تدبیر و امید! که با وعده های نجومی و عجیب و غریب بر روی کار آمد، به پایان نزدیک می شود و حاصل این دولت آشفته بازار اقتصادی کنونی کشور است.
وزیر اقتصاد دولت دهم با بیان اینکه تمرکز زیاد دولت یازدهم بر ارتباط با غرب حتی موجب شکنندگی برجام شد، گفت: اگر مناسبات بین‌المللی ما یک سویه باشد، حتماً دچار مضایق‌ متعدد خواهیم شد.
بعد از اظهارات آقای روحانی مبنی بر اینکه کالاها به اندازه کافی در سال 99 گران شده در ماه‌های پایانی دولت باید ثبات پیدا کند، قیمت اقلام مختلف شاهد افزایش‌های 7 تا 25 درصد بوده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام تمامی مالکان شهری و روستایی در سامانه املاک و اسکان از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.
صفحه1 از889