ارزش سهام عدالت مانند بسیاری از سهم‌ها در بازار سرمایه در یک سال گذشته با افت زیادی مواجه شد که این مساله به دلیل بی تدبیری دولت درسیاست‌های مرتبط با بورس رخ داده است.
یک منبع آگاه از پرداخت حقوق‌های فوق نجومی در یکی از زیرمجموعه‌های شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی خبر داد.
بازاری های کشور این روزها از عدم ثبت چک در سامانه صیاد به خاطر اخذ مالیات صحبت می کنند.
دوشنبه, 28 تیر 1400 ساعت 22:37

کلیپ| رائفی‌پور؛ نارنجک نقدینگی

کلیپ از سخنان علی اکبر رائفی‌پور، تحلیلگر ارشد و استاد دانشگاه با موضوع "نارنجک نقدینگی" را در ادامه ببینید:
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: مطابق با مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار، همه مشمولین سهام عدالت در روش مستقیم از تمامی حقوق و مزایای سهامداری (شامل امکان حضور در مجمع، رأی دهی و ...) برخوردار شدند.
دبیرخانه کارگروه ملی ساماندهی گندم، آرد و نان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: هرگونه افزایش قیمت نان قبل از تصویب ستاد اقتصادی دولت ممنوع است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با توجه به اینکه انرژی مزیت نسبی کشور ماست، نباید در این زمینه دچار تهدید بشویم بلکه باید از این فرصت به گونه‌ای بهره‌ بگیریم که مازاد نیاز داخلی را نیز صادر کنیم.
 شاخص تورم ایالات متحده در ماه ژوئن 0.9٪ افزایش یافت و به 5.4٪ نسبت به سال گذشته رسید که بالاترین سطح از سال 1991 است. به دنبال این اخبار تریدر ها بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال خود را فروختند.
سه شنبه, 22 تیر 1400 ساعت 12:28

صفر تا ۱۰۰ طرح ملی مسکن اقساطی

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران با تشریح صفر تا ۱۰۰ طرح ملی مسکن اقساطی از پیگیری قانونی اظهارات معاون وزیر راه درباره این طرح خبر داد. صفر تا ۱۰۰ طرح ملی مسکن اقساطی/ واکاوی هجمه معاون وزیر راه به خانه‌دار کردن ارزان مردم
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: امروز در دنیا خورشید و انرژی خورشیدی یکی از مهمترین منابع انرژی و تولید ثروت است و طبق برآوردها، تابش خورشید از منطقه حرمک زاهدان تا شمال چابهار به لحاظ ظرفیت تولید انرژی خورشیدی در دنیا کم نظیر است.
قطع شدن برق همزمان با گرمای بی سابقه هوا، برای مردم کلافه کننده و برای اهالی کسب و کار، آزار دهنده است. طبیعتا همه حساس می شویم که چرا این مضیقه پیش آمده و دنبال مقصر می گردیم. بعضی دنبال راه حل می گردند و برخی دیگر، کلافگی و ناراحتی…
صفحه1 از892