رضا رشیدپور، مجری برنامه حالا خورشید شبکه سوم سیما، به موضوع احتمال فیلترینگ اینستاگرام پرداخت.
آخرین ویدئویی که مرحوم پیام صابری به مناسبت روز مادر در اینستاگرامش منتشر کرد.
«پیام صابری» همسر زیبا بروفه، عصر روز یکشنبه بر اثر عارضه قلبی درگذشت؛ آخرین مصاحبه زیبا بروفه و همسرش در تلویزیون را مشاهده کنید.
دانش آموز ژاپنی برای انجام تکالیف خود رضایت داده، اما گویا این گربه بازیگوش به مانع بزرگی برای وی تبدیل شده است؛ تصاویر گوشه ای از دردسرهای این دانش آموز با این گربه است که در ادامه می بینید:
حسن روحانی عصر سه شنبه در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی سمنان تاکید کرد که قبل از برجام دنیا ایران را محکوم می کرد و امروز آمریکا را؛ اگر فکر می کنید آمریکا پیروز است، بدانید که امروز ایران پیروز است و ترامپ شکست خورده است.
صحبت های علی مطهری در برنامه فرمول یک را در این ویدئو ببینید.
برنامه حالا خورشید با حضور جواد خواجوی، طنزپرداز مشهور شبکه های اجتماعی پخش شد؛ وی می‌گوید: سینما خوانده، کارگردانی کرده و به زودی هم در یک سریال نقش‌ آفرینی خواهد کرد.
ویدئویی تاسف بار از ازدحام جمعیت در روز «اربعین» برای دیدن یک سلبریتی به نام «محمدرضا گلزار» را می بینید!
چهارشنبه, 11 مهر 1397 ساعت 12:29

نشست مجلس درباره FATF متشنج شد + ویدئو

لایحه الحاق ایران به کنوانسیون تامین مالی تروریسم که در دستور کار هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار داشت به دلیل جلسات غیر علنی روزهای یک شنبه و سه شنبه و حجم زیاد مواد لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، امروز همدر مجلس بررسی نمی‌شود.
 با تماشای این ویدئو بار دیگر به عوامل خودفروخته داخلی و خارجی اثبات شد که شبکه های "بی بی سی فارسی"، "من و تو" و از این دست از شبکه های فارسی زبان خارجی، نه تنها رسانه بی طرف نیستند بلکه در اصل طرفدار دشمنان ملت و ایرانی هستند؛ باز…
چهارشنبه, 11 مهر 1397 ساعت 10:47

قیمت واقعی دلار؛ 6 تا 7 هزار تومان

گفتگوی تلفنی رضا رشیدپور، مجری برنامه حالا خورشید شبکه سوم سیما با محسن زنگنه کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه را درمورد نرخ واقعی دلار در این ویدئو ببینید.
در مراسم امروز رژه‌های نیروی مسلح چند عنصر مسلح مردم را به گلوله بستند. گزارش‌های اولیه از این حادثه حاکی است شماری به شهادت رسیدند یا زخمی شدند.
صفحه1 از41