رئیس جمهور در جلسه هیات دولت توقف برخی اقدامات در چارچوب بندهای ۲۶ و ۳۶ برجام را به رغم تبلیغات ناصحیح بعضی کشورها، حداقل اقدام تهران در واکنش به نادیده گرفتن روح اصلی برجام از سوی برخی طرف ها دانست و تاکید کرد: آمریکا با اقدامات خود علیه ملت ایران،…
نام این پرنده زیبا و هنرمند مرغ دوزنده یا پرنده خیاط (با نام علمی Orthotomus sutorius) است که در مناطق استوایی آسیا در نزدیکی مردم زندگی می‌کند؛ این پرنده حتی نخ مورد نیازش را نیز خودش آماده میکند!
این خیابان که به زودی در کشور قطر افتتاح می‌شود قادر است دمای ۴۵ درجه سانتی‌گراد محیط را به ۲۵ درجه تغییر دهد و هوا را خنک کند. قرار است برای جام‌جهانی ۲۰۲۲ از این سیستم استفاده شود.
دیدار فینال رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور با بیش از دو ساعت تاخیر بین تیم‌های پرسپولیس تهران و داماش گیلان برگزار شد و سرخپوشان برای ششمین بار قهرمان شدند.
توضیحات علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی درمورد تصمیمات دولت در رابطه با برجام در حاشیه نشست امروز هیئت دولت را در این ویدئو ببینید.
گل اول دیدار حساس تیم‌های نفت مسجد سلیمان و سپیدرود با تلفات همراه بود.
حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری حکم حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه را تنفیذ کرد.
دردسرهای سلاح‌های غیرمجاز در غم و شادی و اختلافات قبیله‌ای، برای مردم خوزستان.
ولی عهد عربستان با ۷ هواپیما و اسکورت جنگنده‌های جی‌اف-۱۷ پاکستان وارد فرودگاه «نورخان» اسلام‌آباد شد.
در ویدیویی که در فضای مجازی داغ شده شاهد پخش عجیب کیک 40 سالگی جمهوری اسلامی توسط یک روحانی هستیم.
حمایت تعدادی از بازیگران هالیوود از مردم مظلوم یمن در مقابل جنایات رژیم منحوس آل سعود را در این ویدئو ببینید.
خودروی حامل سردار سعید قاسمی در مسیر بازگشت از کرمانشاه به مشهد مقدس دچار سانحه رانندگی با یک قلاده خرس شد.
صفحه1 از43