آسیاتک

چهارشنبه, 29 شهریور 1396 ساعت 11:45

تست چری تیگو 2 و پدال گاز شکسته! + تصاویر

هر بار که ما خودرویی را تست می‌کنیم ابعاد مختلف خودرو از جمله شتاب گیری، ترمز، عبور از پیچ در سرعت‌های مختلف و... را بررسی می‌کنیم. طبیعتاً تنها ما نیستیم که این کار را انجام می‌دهیم بلکه هر تست درایور دیگری نیز اقدام به بررسی جنبه‌های مختلف یک خودرو می‌کند.…
سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 10:40

۱۳.۵درصد ایرانی‌ها افسرده‌اند!

دبیر علمی سی و چهارمین کنگره سالانه انجمن علمی روانپزشکان، گفت: شیوع ابتلا به افسردگی در ایران بر اساس آخرین مطالعات حدود ۱۳.۵ درصد بوده است.
سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 09:16

طب اسلامی یا تب اسلامی؟

معاون سیما در حاشیه بازدید از یک سریال درباره مسائل مختلفی از جمله برنامه «هفت»، پیمان یوسفی، سریال های نمایشی و «خنداونه» سخن گفت.
یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 09:38

بیش از ۱۳ ساعت نشستن در روز مرگبار است!

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که بیش از ۱۳ ساعت در حالت نشسته بودن در روز، حتی در صورت انجام فعالیت‌های ورزشی می‌تواند مرگبار باشد.
شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 10:57

توصیه هایی برای تهیه سالاد

مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت تاکید کرد که موضوعی به نام طب اسلامی نداریم.
چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 06:53

کلاهبرداری با چشم و خون انسان!

«آگهی‌هایی که در برخی کوچه‌‌ها مبنی بر خون‌فروشی یا چشم‌‌فروشی وجود دارد، قطعا دروغ و کلاهبرداری است. چنین پدیده‌هایی به‌هیچ‌وجه در کشور وجود ندارند و بیان آن شبیه جوک و فکاهی است.»
یکشنبه, 05 شهریور 1396 ساعت 09:48

آماری جالب از چاقی در بین ایرانیان

متخصص قلب و عروق در آستانه برگزاری نوزدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق درباره معضل چاقی در افراد مبتلا به بیماریهای قلبی و عروقی، گفت: بر اساس آمار ۳۵ درصد از جمعیت بالای ۱۸ سال کشور دچار اضافه وزن و ۱۵ درصد چاق هستند که متاسفانه شیوع…
تقریبا حالت عجیب و شایعی در میان ما وجود دارد؛ به این صورت که چند دقیقه قبل از این که ساعت زنگ بخورد از خواب بیدار می‌شویم.
آلودگی محیط و مواد غذایى حاوى سموم عامل مسمومیت کبدی هستند، اما با برخی روش‌ها می‌توان کبد را سم زدایی کرد.
یکی از روش های پیشرفته درمان نارسایی قلبی تعبیه پمپ کمکی قلب است که امید را در گروه بزرگی از بیماران نارسایی قلبی پیشرفته زنده کرده است.
صفحه1 از184