تاریخ انتشار: یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 11:16

برف ، تردد خودروها را در هراز و سوادکوه کند کرد

بارش سنگین برف که از اوایل شب گذشته در ارتفاعات مازندران از جمله محورهای هراز، سوادکوه و کندوان شروع شد، باعث کندی تردد و ترافیک سنگین در این محورها شد.

طبق گزارش اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مازندران ، هم اکنون تردد در محور هراز و سوادکوه با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت که هم اکنون هر سه محور اصلی این خطه شمال کشور به پایتخت شامل کندوان( چالوس- کرج)، هراز( آمل تهران) و سوادکوه ( قائمشهر- تهران) برفی است.

عباسعلی نجفی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : تردد در محورهای هراز و سوادکوه با زنجیر چرخ برقرار است و داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی برای رانندگان الزامی است.

وی محدوه برفی در محور هراز را تکاور تا امامزاده هاشم و در سوادکوه در محدوده دوگل تا گدوک اعلام کرد و گفت که ترافیک در این محدوده ها هم سنگین است.

نجفی افزود : گروههای راهداری مستقر در جاده های مازندران سرگرم نمک وشن پاشی برای کاهش لغزندگی و استمرار تردد هستند.

هواشناسی مازندران وضعیت جوی در این خطه شمال کشور را تا اواسط هفته آینده تمام ابری همراه با بارش باران و وزش باد با کاهش دما پیش بینی و اعلام کرد بارش ها در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود .

هم اکنون بلده در شهرستان نور با 2 درجه سانتی گراد زیر صفر سردترین و بابلسر با 12 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین منطقه مازندران است.

دمای هوا در شهر ساری هم اکنون 11 درجه سانتیگراد بالای صفر است.

 

 آخرین‌نیوز (رسانه مستقل ایرانیان) را در پیام‌رسان سروش دنبال کنید

325 نمایش

نوشتن دیدگاه