سه شنبه, 01 آبان 1397 ساعت 11:01

ویزای اربعین یک روزه ۶۴۰ هزارتومان؟!

با آغاز سفر‌های اربعین هزاران نفر از عاشقان امام حسین (ع) به تب و تاب می‌افتند تا با گرفتن ویزا خود را به صف دلباختگان آن حضرت برسانند. اما انگار در این میان بازار داغ سودجویان هم حسابی گرفته و گرم است.
حذف کروات مجسمه دکتر شریعتی در دانشگاه فرهنگیان ساری
موضوع افزایش احتمالی قیمت بنزین، سوژه امروز صبح مجری برنامه حالا خورشید شد؛ واکنش رشیدپور به این گرانی احتمالی بنزین را در این ویدئو ببینید.
همسر شهید مسعود علیمحمدی داستان ازدواجش با این شهید دانشمند هسته‌ای را چنین تعریف کرد،ازدواج ما سنتی بود، برادرم و همسرم هردو در ستاد انقلاب فرهنگی به علت تعطیلی دانشگاه‌ها مشغول کار بودند و همین دوستی منجر به ازدواج من و همسرم شد. ما در 22 مهرماه سال 61 ازدواج…
دوشنبه, 30 مهر 1397 ساعت 15:52

خلیج فارس، ثبت جهانی شد + عکس

مدیرکل دفتر مالکیت فکری وزارت صنعت، معدن و تجارت از ثبت جهانی خلیج فارس خبر داد.
استاندار خوزستان با اعلام خبر دستگیری یک زن مرتبط با حادثه تروریستی اهواز می‌گوید در این رابطه تا به حال هیچ فعال مدنی بازداشت نشده است.
سارا عشقی نیا در کنار همسرش.
رئیس مرکز اطلاعات و کنتزل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در محورهای مواصلاتی استانهای کردستان و خوزستان خبر داد و گفت: در محور مهران به ایلام محدوده میدان قرآن ترافیک سنگینی وجود دارد.
با توجه به بررسی‌های به‌عمل آمده تعداد 14 استاندار، 11 معاون استاندار، 5 فرماندار، 12 نفر از مدیران ستاد وزارت کشور، 12 نفر از ستاد 31 استانداری کشور و 15 شهردار بازنشسته هستند.
استاندار در مورد شایعاتی در خصوص واگذاری بخشی از آب انتقالی یزد به برخی شهرهای در مسیر اظهار کرد: تا زمانی که استاندار یزد هستم حتی یک لیتر از آب انتقالی یزد را به هیچ جایی نخواهیم داد.
یکشنبه, 29 مهر 1397 ساعت 13:50

موج سوم بارشی وارد کشور می‌شود

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از احتمال ریزش تگرگ در شمال غرب کشور خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیرها و رودخانه‌ها وجود دارد.
 ژیلا امیرشاهی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: امروز عصر در مراسم یادبودآقاى# صادق _عبداللهى در مسجد بلال،در کنار دوستان قدیمى رادیو. ...#منوچهر _والى زاده.#هرمز_شجاعى مهر.#رادیو#خاطرات_خوب_گذشته.
صفحه1 از1432