موزه ملی اسکاتلند واقع در شهر «ادینبرگ» پس از یک دوره طولانی بازسازی از اکتشافات جدید آثار باستانی مصر رونمایی می‌کند .
کنایه محمد جواد آذری جهرمی به پراید در دفاع از فعالیت‌های ماهواره‌ای.
وزیر ارتباطات با بیان اینکه اهداف ماهواره‌های ما موشکی نیست و دو مرجع بین‌المللی نیز این موضوع را در نظارت‌های خود تأیید کردند، گفت: چرا وقتی ما وارد این حوزه می‌شویم، برخی دردشان می‌آید؟ زیرا قدرت ما در این حوزه به صحنه بی‌المللی وارد می‌شود.
کاوشگر کنجکاوی ناسا قبل از ترک محل فعلی اکتشاف خود در مریخ، یک عکس سلفی به زمین ارسال کرده است. این عکس در حقیقت از ۵۷ تصویر جداگانه ساخته شده است.
هدفون‌های لغو سر و صدا، مانند هدفون "WH-۱۰۰۰XM۳" سونی، بسیار در حذف صداهای محیط اطراف مؤثر هستند، اما هنگام خواب و برای نشنیدن خر و پف قطعاً استفاده از هدفون گزینه مناسبی نیست. به همین منظور پژوهشگران یک بالش طراحی کرده‌اند که عملکرد آن در حذف صداهای محیط مانند آن…
پس از ورود خودروهای زرهی و تانک‌ها به عرصه جنگ های زمینی، مقابله و از کار انداختن آنها موضوعی بود که در دستور نیروهای زمینی قرار گرفت و به همین منظور از راکت های ضدزره برای انهدام تانک‌ها و خودروهای زرهی استفاده شد. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ساخت…
به نظر می‌رسد که گوگل قصد دارد قابلیت‌هایی را به نرم افزار نقشه گوگل مپ خود اضافه کند که همگی مدتهاست در برنامه محبوب نقشه جغرافیایی موسوم به ویز (waze) وجود دارد.
کارشناسان با بررسی صورت فلکی مارافسای Ophiuchus به نشانه‌های فوق العاده‌ای دال بر وجود مواد ارگانیک در این منطقه دست یافته‌اند؛ این مواد ارگانیک در منطقه ستاره‌ای با فاصله ۴۵۰ سال نوری از زمین می‌تواند نشانه‌ای از امکان حیات باشد.
این هفته، کاربران شبکه‌های اجتماعی تصاویر ۱۰ سال پیش و اکنون خود را با هشتگ "چالش ۱۰ سال "(#۱۰YearChallenge) به اشتراک گذاشتند.
یک گجت پلاستیکی ساده می‌تواند دسترسی به سقف خودرو را برای افرادی که دوچرخه، موتور، اسکی یا وسایل دیگر خود را روی سقف خودرو حمل می‌کنند، آسان کند.
سه شنبه, 25 دی 1397 ساعت 08:20

پاسخ اپدیت دیماه 1397 بازی باقلوا

صفحه1 از237