پیام‌رسان تلگرام امروز به کاربران تلگرام‌های غیررسمی هاتگرام و طلاگرام پیام داد که امنیت این پیام‌رسان‌ها را تضمین نمی‌کند.
چهارشنبه, 21 آذر 1397 ساعت 14:50

حذف مرحله ای کنکور امسال اجرایی می شود

وزیر علوم ،تحقیقات و فن‌آوری گفت: سازمان سنجش پیش از زمان ثبت‌نام کنکور امسال نحوه ورود به دانشگاه‌ها بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی را اعلام می‌کند.
چهارشنبه, 21 آذر 1397 ساعت 14:40

این مورچه سریع‌ترین حیوان جهان است!

پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود، نوعی مورچه را به عنوان سریع‌ترین حیوان جهان معرفی کردند.
مدیر مالی هواوی که در کانادا بازداشت شده بود، با قرار وثیقه 7.5 میلیون دلاری و الزام به پوشیدن پابند الکترونیک، به‌صورت مشروط آزاد شد.
سه شنبه, 20 آذر 1397 ساعت 11:45

پیام صوتی به اینستاگرام اضافه شد

اینستاگرام اعلام کرد که کاربران از این پس قادر خواهند بود در بخش پیام های خصوصی (دایرکت) برای دوستان و مخاطبان موردنظر خود پیام صوتی ارسال کنند.
با قیمت 175450 دلاری، نیسان GT-R نیسمو 2019 گران‌ترین محصول این خودروساز ژاپنی است؛ اما آیا واقعیت همین است؟ در فستیوال سرعت گوودوود برای اولین بار شاهد رونمایی از GT-R50 ایتال دیزاین بودیم. قبلاً گفته شده بود این خودرو با قیمت قابل‌توجه 990 هزار یورویی وارد بازار خواهد شد اما…
پهپاد بدون سکان VCTU۱۳۳ که در واحدهای اطلاعاتی و عملیاتی نیروهای مسلح و همچنین واحدهای جنگال پدافندی، کاربرد دارند، امروز رونمایی شد.
مزیت ممتاز نصر قابلیت عبور از کشتی های با زره نیمه سنگین و وزن حدود 3تن است؛ در واقع کروز نصر پس از عبور از زره شناور منفجر می شود و شناور متخاصم را منهدم می کند.
کونیگ زگ رگرا در تابستان سال 2017 به پایان تولید خود رسید اما این خودروساز نهایتاً اولین مدل با ظاهر کربنی را ساخته است.
شنبه, 17 آذر 1397 ساعت 11:10

انتشار تصاویر فورد فوکوس ST جدید

فورد فوکوس ST به خاطر پرفورمنس، هندلینگ و ارزش بالای خود تحسین شده است. این خودروساز آمریکایی در حال کار روی نسل جدید این خودرو بوده و البته اخیراً چندین تصویر از هاچبک داغ فورد منتشر شده است.
تبلیغ طراحی شده توسط هوش مصنوعی برای لکسوس را در این ویدئو ببینید.
مدیر پیام‌رسان ایرانی گپ با انتقاد از عملکرد دوگانه مسئولان در قبال پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی گفت :حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی فقط یک بازی بود.
صفحه1 از235