عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتقاد از عدم شفافیت فعالیت مسؤولان، تأکید کرد که رهبری نباید پاسخگوی وظایف زمین مانده مسؤولان باشد.
شنبه, 24 آذر 1397 ساعت 10:02

نماهنگ "در مسیر سقوط"

آقای ضرغامی خود قبلا گفته بودند که چهار فرزند دارند که همه عروس و داماد شده اند مگر این که نظم برنامه صبحانه خوری های ایشان با این و آن بر هم خورده باشد وگرنه نباید خرج و مخارج زیادی داشته باشند.
توماس کاپلان برای محقق کردن طرح «به زانو درآوردن ایران بدون حمله نظامی» از موسسه‌ای به ظاهر محیط زیستی به نام میراث پارسیان استفاده کرده است.
شنبه, 24 آذر 1397 ساعت 08:23

در یمن؛ باد به پرچم صلح می‌وزد

آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد اعلام کرد حوثی ها و نیروهای مسلح وفادار به دولت عبد ربه منصور هادی برای برقراری آتش‌بس در بندر حدیده به توافق رسیده اند.
رئیس جمهور، استانداران سراسر کشور را به تلاش مضاعف برای تسریع در پیشبرد برنامه های توسعه ای و سازندگی استان ها فرا خواند و تاکید کرد که استانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت و نظام، باید در راستای سیاست اعتدالی دولت، با اولویت شایسته گزینی از همه نیروهای متخصص و…
«شاپرک شجری زاده»، یکی از دخترانی که در پروژه «چهارشنبه‌های سفید»برای مقابله با حجاب شرکت کرده بود، بعد از مدتی به خارج از کشور رفته و حالا سر از پارلمان کانادا در آورده است.
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت: درباره اینکه استیضاح شوم، نگران نیستم ولی تصور می کنم در صورت استیضاح، مردم شورش خواهند کرد. ترامپ افزود: این سخت است که کسی را که هیچ کار اشتباه و نادرستی انجام نداده است، استیضاح کنند، کسی که بزرگترین اقتصاد را در تاریخ کشورمان…
جمعی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم صبح امروز(چهارشنبه) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
در حالی که گزارش دبیر کل سازمان ملل متحد درباره قطعنامه 2231 شورای امنیت با نگاهی مثبت نسبت به ایران خواهان توقف اقدامات ضد برجامی آمریکا شده است،‌ واشنگتن در تلاش است با بهره برداری از بخش‌هایی از این گزارش شکست‌های خود در سازمان ملل متحد در مقابل ایران را…
اسدالله بادامچیان گفت: در آغاز دهه پنجم جناح بندی ها شکل دیگری می گیرد #اصولگرایی با تعریف فعلی فاقد انسجام بخشی و امیداوری برای مردم است #اصلاح‌طلبی هم که به ناامیدی ها انجامیده است.
چهارشنبه, 21 آذر 1397 ساعت 08:36

رائفی پور؛ چالش‌های جریان اصلاح طلبی

تحلیل استاد علی اکبر رائفی پور درمورد «چالش‌های جریان اصلاح طلبی» که موسسه مصاف آن را منتشر کرده است را در این ویدئو ببینید.
صفحه1 از2889