آسیاتک

عکس امروز نشنال جئوگرافیک شکوفه های گیلاس توکیو را نشان می‌دهد که هر ساله در اواخر ماه مارس ظاهر می شوند. این گلبرگ‌ها وقتی به رودخانه پتال می‌افتند در آب موجی صورتی ایجاد می‌کنند که چهره رودخانه را تماشایی می کند.
سه شنبه, 28 فروردين 1397 ساعت 09:15

محمدرضا پهلوی در دانشگاه الازهر مصر/ عکس

در دهم اسفند ۱۳۱۷ شمسی محمدرضا پهلوی برای ازدواج با فوزیه به مصر سفر کرد. ازدواج او با محمدرضا به هنگام ولیعهدی او در ۱۶ مارس ۱۹۳۹ در قاهره انجام گرفت. محمدرضا در جریان این سفر دیداری هم از دانشگاه الاهز مصر داشت.
تصاویر اولیه از محل حمله موشکی روز گذشته به فرودگاه T۴ که منجر به شهادت ۷ نفر از شهروندان کشورمان شد منتشر شد. گفته می‌شود حمله روز گذشته در ساعت 4 بامداد به وقوع پیوسته و حدود 17 موشک به یکی از ساختمان محل استقرار مستشاران ایرانی اصابت کرده است.…
در تصویر زیر طغیان زاینده رود اصفهان در محل پل مارنان در سال 1333خورشیدی را می‌بینید.
عکس امروز نشنال جئوگرافیک پرندگانی را در ایالت مینه سوتای آمریکا نشان می‌دهد که در هوای برفی به جستجوی غذا آمده اند و مشغول خوردن یک دسته توت سرخ هستند.
یکشنبه, 19 فروردين 1397 ساعت 09:51

نیسانی که ماشین عروس شد! / عکس

شنبه, 18 فروردين 1397 ساعت 11:48

اتاق کار پوتین/ عکس

تصویری از اتاق کار ولادیمیر پویتن رئیس جمهور روسیه در حاشیه جلسه وی با اعضای نمایشگاه‌های بین المللی (BIE).
شنبه, 18 فروردين 1397 ساعت 11:00

پراید عجیب و غریب/ عکس

تصویری از خودروی پراید با ظاهری متفاوت در اردبیل.
چهارشنبه, 15 فروردين 1397 ساعت 12:30

خودروی اشرافی انگلیسی در ایران/ عکس

تردد خودروی لوکس و گرانقیمت (Jaguar XE 2017) در منطقه آزاد انزلی.
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری تصویری قدیمی از رهبر انقلاب کنار شهید صیاد شیرازی و محسن رضایی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.
چهارشنبه, 15 فروردين 1397 ساعت 10:52

درخت افرا سوژه نشنال جئوگرافیک/ عکس

عکس امروز نشنال جئوگرافیک به یک درخت افرا در باغ پورتلند ژاپن اختصاص دارد؛ عکاس این عکس می گوید این درخت افرا فقط یک نمونه از درخشش طبیعت است.
در عکس دستگاهی را مشاهده می کنید که در سال 1920 آلمانی ها اختراع کرده بودند تا با آن صدای عبور هواپیمای دشمن را بشنوند. از این دستگاه قبل از اختراع رادار استفاده می شد.
صفحه1 از1509