خطا
  • AutoTweet NG Component is not installed or not enabled. - /home/akharinn/public_html/plugins/system/autotweetcontent/autotweetcontent.php
تاریخ انتشار: شنبه, 28 خرداد 1401 ساعت 01:39

سعید قاسمی: بعد از فتنه ۸۸ به جماران پا نگذاشتم/ یک روز در سعد آباد برای برجام به یک عده ۱۰۰۰ سکه دادند امروز در جماران جوراب سوراخ‌های جهادی رو دور هم جمع کردید/ چرا وزیر مملکت می‌گوید از چین و ترکیه برای مسکن سازی استفاده می‌کنیم؟! + ویدئو

سعید قاسمی در اجتماع مردمی هسته های جهاد و پیشرفت در حسینیه جماران خطاب اظهاراتی را خطاب به سید ابراهیم رئیسی و سید حسن خمینی مطرح کرد. 

به گزارش آخرین نیوز، سعید قاسمی در اجتماع مردمی هسته های جهاد و پیشرفت در حسینیه جماران با حضور سیدحسن خمینی و رئیس جمهور گفت: چطور ما جهادگران ثابت کنیم می توانیم؟ شما گفتید باید خانه های لاستیکی در چابهار جمع شود. چرا نشد؟ شما شش ماه پیش در اندیکا گفتید باید بشود. چرا نشد؟ چرا دروغ می گویند؟ چرا جهادی ها را حساب نمی کنند؟ جناب رییسی هشت ماه از زلزله گذشته و یک ریال نه از دولت و نه از عزیزان طلب نکردیم. مردم خوب و شریف ۱۵ میلیارد کمک کردند.

سعید قاسمی در حسینیه جماران خطاب به سید حسن خمینی و در اجتماع مردمی هسته های جهاد و پیشرفت گفت: بعد از فتنه ۸۸ دیگر به اینجا پا نگذاشتیم، اما الان خوشحالم، آقا به شما عزت و احترام خاصی گذاشتند و ما هم شما را دوست داریم. دعوت می کنم از حاج حسن آقا که یک سفر در خوزستان همراه ما باشند.

 

رسانه

347 نمایش

نوشتن دیدگاه