cache/resized/20196fc64e7fc246b337d42d893ab0fd.jpg

ویدئو| «نظم نوین جهانی» ؛ قسمت نهم

cache/resized/5531a4e3d32be7a707bec7788dba3968.jpg

ویدئو| نظر رائفی‌پور درباره امید دانا، علی علیزاده و امین فردین

cache/resized/0ba212d19aa9acb2705fd6066f1376d2.jpg

نقش گریه بر اهل بیت (ع) در نشاط روح

cache/resized/d076c7169f1cc5e477ab3a635dd5c586.jpg

اولیانوف: امیدواریم تا ۱۰ شهریور برجام را احیا کنیم

cache/resized/627ead8b1f7cd52d2da13d988195a6fe.jpg

درخواست برای محاکمه ابتکار و مولاوردی

cache/resized/9b59385114cc2b831e3328da42bc185c.jpg

توقف پرداخت وام به مردم بدلیل اضافه برداشت‌های بانک مرکزی!

تاریخ انتشار: یکشنبه, 23 آبان 1400 ساعت 17:25

سرلشکر سلامی‌: فناوری‌های نوین دریایی را در اختیار داریم/‌ گسترش تسلط‌ سپاه بر‌ پهنه دریایی/ به هیچ‌کس اجازه تجاوز ‌نمی‌دهیم

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پاسداران دریادل ‌به هیچ‌کس اجازه تجاوز به کشور را نخواهند داد، گفت: توان‌افزایی ما توقف‌ناپذیر است و این پیام را همه بدانند ‌به هیچ‌کس اجازه دخالت در امور کشورمان را نخواهیم داد.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همراهی دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه از مراکز و یگان‌های مستقر در دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای (مدّ ظلّه العالی) بازدید کرد و در یادواره شهدای گمنام دانشگاه امام خامنه‌ای (مدّ ظلّه العالی) حضور یافت.

سرلشکر سلامی در این مراسم از اساتید و دانشجویان دانشگاه امام خامنه‌ای (مدّ ظلّه العالی) به‌عنوان آینده‌سازان قدرت دفاعی ایران در دریاها یاد کرد و با تأکید بر اینکه پاسداران دریادل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به هیچ‌کس اجازه تجاوز به کشور را نخواهند داد، گفت: ایستادگی و حمایت ملت عزیز ایران اسلامی از کلام حق، موجب حذف توطئه‌های دشمن شده است.

فرمانده‌کل سپاه‌، انقلاب اسلامی ایران را ظرف تحقق سنت‌های الهی دانست و اظهار داشت: خداوند در بستر انقلاب سنت غلبه مستضعفان بر مستکبران برای وراثت زمین و سنت تحقق عدالت الهی را جاری ساخته است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه "شما دانشجویان ملبس به لباس جهاد شده‌اید، آماده باشید تا حق جهاد را به‌جا آورید"، گفت: شما زینت ولایت، سپر بلای امت و زره مستحکم برای حفاظت از امت اسلامی هستید.

فرمانده‌کل سپاه با یادآوری اینکه "پیش از انقلاب تمام سازه‌های قدرت ما را دیگران می‌ساختند"، تأکید کرد: این یعنی پایه‌های قدرت ما در اختیار دیگران بود، اما به حول و قوه الهی،بعد از انقلاب اسلامی به این قدرت و فناوری دست یافته‌ایم و دشمنان از این بابت در هراسند.

وی افزود: ما برای مستقل بودن، به استقلال در علم، فناوری، تولید قدرت، اقتصاد و فرهنگ که نشانه‌های اصلی هویت یک جامعه است نیاز داریم.

فرمانده‌کل سپاه با تأکید بر اینکه هیچ کس جز ملت ایران نباید برای سرنوشت خود تصمیم بگیرد، خاطرنشان کرد: این پیام ماست اگر کسی بخواهد برای سرنوشت ما تصمیم بگیرد با جدیت با آنان مقابله خواهیم کرد.

سرلشکر سلامی در ادامه اعلام کرد: توان‌افزایی ما توقف‌ناپذیر است و این پیام را باید همه بدانند ما به هیچ کس اجازه دخالت در امور کشورمان را نخواهیم داد.

وی با اظهار اینکه "ما امروز به‌فضل الهی تسلط دریایی خود را حفظ کرده و پهنه دریایی را گسترش داده‌ایم"، گفت: امروز فناوری‌های نوین دریایی در اختیار ماست.

فرمانده‌کل سپاه تصریح کرد: به‌رغم تمامی توطئه‌ها و خباثت‌ها، تحریم‌های ظالمانه دشمنان عامل خودباوری و تکیه به ظرفیت‌های درونی و پیشرفت کشور شد و ما امروز با عنایت خداوند و هدایت‌های حکیمانه امام جامعه و تلاش جوانان متعهد کشورمان در بسیاری موضوعات مهم به خودکفایی رسیده‌ایم.

سرلشکر سلامی در بخش دیگری از سخنانش از شناورها به‌عنوان زیرساخت سیال قدرت دریایی کشور نام برد و خاطرنشان کرد: فناوری‌های مربوط به کیفیت‌بخشی شناورهای رزمی در اختیار ما‌ست و این چشم‌اندازها دقیق و درست هستند و شناورها هویت حقیقی تاکتیک ماست که حامل پیام‌های استراتژیک در دریاست.

در پایان این مراسم از خانواده شهیدان بهروز تقی‌پور و بیژن نورپرور از شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد.

435 نمایش

نوشتن دیدگاه