AkharinNews چاپ کردن این صفحه
تاریخ انتشار: یکشنبه, 16 آبان 1400 ساعت 11:19

آیا رهبری معظم انقلاب فقط ماسک زدن و تبعیت از دستورات ستاد ملی کرونا را توصیه کردند؟! / چرا رتبه نخست آمار مبتلایان کرونا در جهان در اختیار کشورهایی است که واکسن گسترده تزریق کرده اند؟!

آیا رهبری معظم انقلاب فقط ماسک زدن و تبعیت از دستورات ستاد ملی کرونا را توصیه کردند؟!

به گزارش آخرین نیوز، جدال بین موافقان واکسن کرونا و مخالفان آن همچنان داغ است، ولی از آنجایی که قدرت تصمیم گیری در حوزه سلامت در دست پزشکان مدرن می باشد، علی رغم تاکید رهبری معظم انقلاب و رئیس جمهور، متاسفانه سیاست وزارت بهداشت در این خصوص اقناعی نیست و تصمیمات خلاف خواست مخالفان واکسن گرفته می شود.

صدا و سیما هم که از مدت ها قبل و خصوصاً طی چند سال اخیر جنگ رسانه ای را در بسیاری از حوزه ها به برخی جریانات باخته است، در خصوص این ماجرا نیز با تولید گزارش های یک طرفه، هیچ سعی و تلاشی را برای حل منطقی این ماجرا از خود نشان نمی دهد.

 

اخبار مرتبط:

آیت‌الله رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا: اقناع افکار عمومی در مسیر مقابله با کرونا یک ضرورت است

جلوگیری از حضور کارمندانی که واکسن نزنند!!!

بیماری فراگیر کرونا از حوادث قبل از ظهور است؟

پاسخ مهم پناهیان به شبهاتی درباره کرونا

اگر "طب اسلامی نداریم!" پس در لفافه قائل هستیم که تمدن اسلامی هم نداریم!

 

موافقان واکسن کرونا می گویند باید حرف متخصصان را گوش کرد؛ در نقطه مقابل مخالفان واکسن نیز می گویند که باید حرف کسانی را درخصوص توصیه های مربوط به این بیماری را گوش کرد که توانایی درمان قطعی این بیماری را دارند.

دیگر دلیل مهم مخالفان واکسن، میزان مرگ و میر بالا در کشورهای "واکسن زده" است. (البته دلایل قابل تامل و جدی دیگری نیز در این خصوص مطرح است که در این مطلب به آن اشاره نمی شود)

گفتنی است یکی از گروه های جدی مخالف واکسن، اطبای سنتی در کشور هستند که برای بیماری کرونا نیز درمان دارند!

متاسفانه طی قرن های اخیر و به دلیل سیاست های غلط غربگرایان و توجه ویژه به پزشکی غربی و در کنار آن سرکوب طب سنتی، تعداد انگشت شماری "طبیب سنتی حقیقی و واقعی" در کشور وجود دارد.

طبیبی که در کنار علم طب سنتی، همانند ابوعلی سیناها و رازی ها، نجوم بداند، هندسه بداند، طبیعیات بداند، فلاحت بداند، منطق بداند، فلسفه بداند و غیره؛ متاسفانه در کشور انگشت شمار هستند اما همین تعداد کم نیز برای استعلام نظر آنها در خصوص واکسن کفایت می کند؛ کافی است صداوسیما مناظره ای تشکیل دهد و متخصصان به نام پزشکی مدرن و اطبای "حقیقی" و "غیر رسانه ای" که اغلب هم معروف هم نیستند را مقابل هم قرار دهد تا مردم اقناع شوند که آیا واکسن خوب است یا خیر.

چرا رتبه نخست آمار مبتلایان کرونا در جهان در اختیار کشورهایی است که واکسن گسترده تزریق کرده اند؟!

جالب است بدانید که طی روزهای اخیر دوباره کرونا در اروپای "اکثراً واکسن زده" اوج گرفته است و میزان قابل توجهی نیز قربانی میگیرد!

به راستی چرا متخصصان! جواب منطقی برای این سوال مهم ندارند که چندی پیش علی اکبر رائفی پور، استاد دانشگاه و تحلیلگر ارشد نیز آن را مطرح کرد و موضوع تاثیر واکسن را به چالش کشید:

 

بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب پیرامون کرونا، که مورد توجه قرار نگرفت:

 آقا فرمودند این «ویروس متقلب»!

 آقا فرمودند «کرونا رو بزرگنمایی نکنید»!

 آقا فرمودند «زودتر کلک این ویروس منحوس کنده میشود»!

 آقا فرمودند «این بلا آنچنان بزرگ نیست و بزرگ‌تر از آن نیز وجود داشته است»!

 آقا فرمودند «مسئله کرونا را خیلی بزرگ هم نکنیم، این مسئله مدتی نه چندان طولانی برای کشور وجود خواهد داشت و سپس رخت برمی‌بندد»!

 آقا فرمودند «همانگونه که نقش سیستم ایمنی بدن در مقابله با ویروسها بسیار مهم است،... می‌تواند در مقابل ویروسهای طبیعی و ویروسهای دست‌ساز... مختلف محافظت کند.»!

 آقا فرمودند «با تقویت سیستم ایمنی کرونا تمام می‌شود»!

 آقا فرمودند «توصیه‌ام این است که بررسی این مورد را به کسانی بدهید که اهمّیّت حضور دعا و توسّل و مسائل معنوی را به معنای واقعی کلمه درک کرده باشند، اینها بررسی کنند مسئله را و تصمیم‌گیری کنند»

 آقا فرمودند: «این اقدام(ایجاد قرارگاه) با توجه به قرائنی که احتمال «حمله‌ی بیولوژیکی» بودن این رویداد(کرونا) را مطرح کرده می‌تواند جنبه‌ی رزمایش دفاع بیولوژیک نیز داشته و بر اقتدار و توان ملّی بیفزاید»!

آقا فرمودند «من امیدوارم...جوانهای ما بتوانند واقعاً این ویروس را هر چه زودتر بشناسند و...، داروی درمان‌کننده‌ی بیماری را به دست بیاورند»!

آقا فرمودند «شما آمریکایی ها متهم به این هستید که این ویروس را خودتان تولید کردید...با این اتهام کدام عاقلی اعتماد می کند شما دارو بیاورید، شاید داروی شما وسیله ای برای گسترش بیشتر این بیماری باشد، ممکن است دارویی را وارد کشور کنید که این ویروس را ماندگار کند.

اگر این تهمت درست باشد و شما بوجود آورده باشید که اینکارها از شما برمی آید یا اگر کسی را به عنوان درمان کننده بفرستید ممکن است بخواهد اثر عملی سمی که تولید کرده است را از نزدیک ببینید. که گفته می‌شود بخشی از این سم برای ایران تولید شده است. بنابراین این چیزی نیست که کسی از ملت ایران قبول کند»!
و...

590 نمایش