cache/resized/99f6cf29b978045bd194db3a6ca05350.jpg

کلیپ| رائفی‌پور؛ «تفرقه، رمز عملیات ...

cache/resized/1530c941e0d654ee037769a675a2d961.jpg

ویدئو| شغل شهید ابراهیم هادی

cache/resized/62dd3b8f5118af63da3a9a21db61ac80.jpg

کلیپ| رائفی‌پور؛ نقش سلبریتی‌ها در ...

cache/resized/2f46bf3fb7bb9ee9728c73148dad3069.jpg

فیلم تازه منتشر شده از حاج قاسم

cache/resized/513d24a11e23a10e809f4c82250cd04e.jpg

ماجرای چفیه عرق کرده یک کارگر و حاج ...

cache/resized/dc550e51cd0d191bc680a95eaaa208d9.jpg

برخورد حاج قاسم با شکارچی کبک +ویدئو

تاریخ انتشار: سه شنبه, 04 آبان 1400 ساعت 10:20

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران: نفوذ دادن افراد و افکار غربی در مدیریت‌ها در هر سطحی در زمره راهبردها و برنامه‌های مستمر دشمن است و نباید گفت که در دولت اسلامی و انقلابی آقای رئیسی این کار را نمی‌کنند، بلکه الان هم دنبال این کار هستند

نماینده ولی فقیه در سپاه، "تضعیف نیروهای انقلاب و تزلزل در ثبات قدم آنان" را برنامه‌های دشمن در قبال نظام و ملت ایران قلمداد کرد و گفت: دشمن ایجاد گسست بین امت و امام و تلاش برای ترویج التقاط در اندیشه و عمل را در برنامه دارد.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از سپاه‌نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در اجلاس سراسری استادان شبکه تربیتی صالحین بسیج در مشهد با تأکید بر اینکه دشمن دنبال گسستن پیوند امت و ولایت است، اظهار داشت: دشمن فهمیده باید جان انقلاب را بگیرد و ارکان انقلاب که مهم‌ترین آن هویت دینی و پیوند امت با ولایت است را شکسته و از هم بگسلد.

وی ادامه داد: اگر هدایتهای الهی امام(ره) و کارگردانی خداوند نبود انقلاب هم بعد از رحلت امام در معرض انحراف قرار می گرفت؛ اما خدا نصرت و اراده کرد بعد از حضرت امام(ره) اتفاقی که بعد از فوت خیلی از رهبران انقلاب های جهان برای آنها رخ داده بود، برای انقلاب اسلامی اتفاق نیفتد و برای تداوم انقلاب و راه امام عزیز رهبری بزرگ، صالح، مقتدر و شایسته‌ای آمد که 40 سال است افتخارش شاگردی امام راحل(ره) است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان این که امروز هم با خطر ارتجاع در اشکال مختلف مواجه هستیم افزود: یکی از آنها خطر ارتجاع بعضی از فرزندان انقلاب و ارتداد فکری و اعتقادی و بروز شک و شبهه در آنان است، دشمنان همواره در پی ایجاد فتنه و القای شبهه در فضای مجازی هستند تا نیروهای انقلاب را در صراط مستقیم خود از لحاظ فکری متزلزل کنند.

حاجی‌صادقی افزود: به طور مثال این که عده‌ای بگویند شک کردیم در موضعی که رهبری در بحث برجام گرفتند در حالی که که شکست آن را هم دیدند، از مصادیق تلاش دشمن برای ایجاد تزلزل در نیروهای انقلاب است، در واقع اهل بصیرت می‌دانند که تدابیر و رهبری حکیمانه حضرت آقا بوده است که انقلاب را از متن طوفان فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان ورود داده و تا اینجا آورده است.

وی اضافه کرد: در رخدادهای آبان ماه سال 98 و بحث بنزین، رهبری فرمودند مصوبه سران قوا باید اجرا شود ولی برخی افراد تحت تاثیر هجمه‌های رسانه‌ای و شبهه‌افکنی‌های دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی نتوانستند مسئله را هضم کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: ارتداد دوم در میدان عمل است که افراد را زمین‌گیر کنند تا نتوانند در میدان جهاد حضور یابند مثلا در رابطه با شوروی سابق، استحاله ایدئولوژیک و حمله اعتقادی کردند و در رابطه با انقلاب ما هم دنبال این امر و ترویج دین سکولار هستند، همان سکولاریسمی که با پیروزی انقلاب اسلامی ایران سرنگون و فروپاشیده و در جهان نیز به چالش کشیده شد و امروز می‌بینیم که چگونه مقاله می‌نویسند، کتاب چاپ می‌کنند و برای احیای سکولاریسم صحبت می‌کنند و فراتر از آن حتی در حوزه علمیه درصددند یک جریان دینداری غیرانقلابی از جنس تحجر و سکولار را ترویج کنند.

حاجی‌صادقی افزود: کار دیگر دشمن، تحریف دین و به‌کارگیری دین علیه دین و ایجاد جنگ‌های نیابتی است به طور مثال یکی از نقش‌های جدی دشمنان در افغانستان همین است و برای داخل کشور ما هم جنگ نیابتی را در نقشه های خود در نظر گرفته‌اند.

وی ادامه داد: ایجاد گسست بین امت و امام، تلاش برای ترویج التقاط در اندیشه و عمل، تفرقه و جنگ های داخلی و تغییر ذائقه فرهنگی و ارزشی مردم و همچنین ایجاد ناامیدی و بی‌اعتمادی به مسئولان از دیگر برنامه‌های امروز دشمن است و متاسفانه باید گفت یکی از بزرگ‌ترین آسیب ها در دوره دولت گذشته، همین بدبین کردن مردم به مدیران بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: تضعیف مولفه‌های قدرت در بخش‌های مختلف به ویژه در حوزه دفاعی از دیگر برنامه‌های دشمن است و نباید با کسی که بگوید موشک برای چیست ؟ سهل‌انگارانه و خوشبینانه نگاه کرد، زیرا دشمنان اذعان دارند جامعه قوی و قدرتمند، زیر بار سلطه آنها نمی رود.

حاجی‌صادقی ترویج و تبلیغ سبک زندگی غربی، تغییر آداب و رسوم و زندگی و فشار اقتصادی و معیشتی را از دیگر برنامه‌های دشمن توصیف و تصریح کرد: در برابر بزرگنمایی که از دشمن می‌شود و یا اینکه نمی توانیم با کدخدا درگیر شویم. نه تنها نباید برخورد انفعالی داشته باشیم بلکه باید با اقتدار سخن گفت و عمل کرد.

وی با اشاره به لزوم هوشمندی برابر دشمن به ویژه در شرایط جدید کشور که با استقرار دولت سیزدهم رقم خورده است، اضافه کرد: نفوذ دادن افراد و افکار غربی در مدیریت‌ها در هر سطحی در زمره راهبردها و برنامه‌های مستمر دشمن است و نباید گفت که در دولت اسلامی و انقلابی آقای رئیسی این کار را نمی‌کنند، بلکه الان هم دنبال این کار هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه تضعیف نیروهای انقلاب و تزلزل در ثبات قدم آنان را برنامه‌های دیگر دشمن در قبال نظام و ملت ایران قلمداد کرد و گفت‌: تضعیف شریعت محوری و نسبت دادن نابه‌سامانی‌های موجود به دین و طرح این گزاره که "دین کارآمدی ندارد" از دیگر حربه‌های دشمن است و دشمن در فضای مجازی تبلیغ می‌کند که نابه‌سامانی های موجود به خاطر عمل کردن به شریعت و مشکلات و بواسطه دین و روحانیت است لذا در تبلیغات خود تاکید می‌کنند در دین شما هم جریان اصلاح‌طلبی مارتین لوتری و اصلاح در دین لازم است.

‌حاجی‌صادقی افزود: برابر خطر رجعت، روحانیت وظیفه سنگینی دارد، زیرا اگر رسول اکرم(ص) برای همه مردم اسوه در دینداری بود ، برای ما روحانیان اسوه در ماموریت است . چرا که آرم و نشان نبوت روی سر ماست و پیامبر(ص) علاوه بر رسالت، مبلغ دین هم بود.

333 نمایش

نوشتن دیدگاه