cache/resized/30a1788945b026c420653c4d47f80e5a.jpg

مانند ونزوئلا و لبنان به افغانستان هم ...

cache/resized/ebace6e6c0a4b4072592e1cecdda907b.jpg

کلیپ| رائفی‌پور؛ «دلیل توسل کردن»

cache/resized/9c8983447db4b2f40e8ed56166a6c996.jpg

کلیپ| رائفی پور؛ «شفافیت آراء ...

cache/resized/566fddde645acf16c59b201accb79757.jpg

ماجرای پروپاگاندای راه آهن رضاشاهی‌!

cache/resized/1afc730189e56ed9aaccd0c43b6f17a4.jpg

نفوذ وطن فروشان در سینما و تلویزیون!

cache/resized/51fa5c8dbc8683582d9bae8ea7999dde.jpg

کلیپ| رائفی‌پور؛ نقشه شوم آمریکا برای ...

تاریخ انتشار: سه شنبه, 29 تیر 1400 ساعت 01:29

چرا جریان لیبرال و غربگرا، دلواپس حضور سعید جلیلی در دولت آیت الله رئیسی هستند؟!

جریان غربگرا قطعاً نه دلسوز کشور هستند و نه دوست جریان انقلابی و جهادی و به نظر می رسد درصدد این هستند، دولت انقلابی جدید در حل معضلات و مشکلات کشور توفیقی پیدا نکند و شکست بخورد که البته به فضل الهی مکر این جماعت به خودشان خواهد برگشت و به زودی شاهد پیروزی اقتصادی کشور خواهیم بود.

به گزارش آخرین نیوز، مالک شریعتی، نماینده تهران در مجلس درباره گمانه زنی ها درخصوص کابینه و مدیران مدنظر آیت الله رئیسی در توئیتر خود نوشت: به تدریج، مصادیق مدیران مدنظر رییس‌جمهور منتخب و شوراهای جدید، بررسی نهایی میشوند و طبعا اخبارش به رسانه ها میرسد.

 این عضو کمیسیون انرژی در ادامه یادآور شد: مخالفین جریان انقلابی، بیشتر به چه کسانی "حملات تخریبی" میکنند؟ خب همانها شایسته ترند.

وی در پایان آورده است:

تعرف الاشیاء باضدادها
«ازیرا مظهر چیزی است ضدش
ازاین دو ضد را ضدخود ظهیریست»

...

به نظر می رسد استدلال این نماینده مجلس کاملا درست و منطقی است و باید در خصوص این نکته مهم و کلیدی تامل بیشتری کرد.

بررسی اینکه جریان غربگرا و لیبرال از حضور چه کسانی در دولت جدید ترس و واهمه دارند، می تواند آیت الله رئیسی را در انتخاب شایسته تر یاری دهد.

پیشتر نیز در خبر " «جلیلی» بهترین انتخاب برای معاون اولی دولت + سند " به یکی از این نمونه ها پرداختیم که محمدعلی نمازی، عضو حزب کارگزاران از حضور سعید جلیلی در دولت آیت الله رئیسی ابراز نگرانی و دلواپسی کرد.

طی هفته های اخیر نیز رسانه های اصلاح طلب و همچنین نزدیک به دولت تدبیر و امید! همین خط را درخصوص سعید جلیلی پیش گرفته اند که بسیار قابل تامل است.

این رسانه ها در ایام پیش و پس از انتخابات با هزارات تیتر فتنه انگیز و دروغین سعی داشته اند که بین دانه های یک تسبیح در جبهه انقلاب یعنی آیت الله رئیسی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی و غیره اختلاف ساختگی ایجاد کنند.

البته قطعاً در اصل ماجرا تغییری ایجاد نخواهد شد، اگر جلیلی و زاکانی در دولت جدید سِمتی داشته باشند قطعاً خمت رسانی خواهند کرد اگر هم نداشته باشند بازهم خدمت رسانی خواهند کرد به هر نحو و طریقی شده.

جریان لیبرال و غربگرا هنوز به این درک کافی نرسیده اند که نیروهای انقلابی تشنه قدرت نیستند بلکه تشنه خدمت هستند و همه دانه های یک تسبیح هستند، از شهید حاج قاسم و سردار حاجی زاده ها گرفته تا برخی نمایندگان انقلابی مجلس کنونی و سربازان گمنام سپاه پاسداران.

مشکل تفکر لیبرال همین است درک درست ندارد و می پندارند همه مثل خودشان هستند که تشنه قدرت و پولند؛ که البته گواه این ادعا درخصوص این جماعت، اوضاع اقتصادی کنونی است که دقیقاً حاصل 8 سال مدیریت این تفکر در کشور بوده؛ تفکری که 8 سال تمام از نان و آب گرفته تا مرغ و پوشک را هم به مذاکره، برجام و FATF گره زد!

لذا این جریان در یک استراتژی باطل و محکوم به شکست و البته به کمک پادوهای رسانه ای خود، قصد ایجاد فضای غبارآلود و پرتنش دارند تا هم تمرکز را از دولت جدید بگیرند و هم تصمیم گیران انقلابی را گمراه کنند.

جریان غربگرا قطعاً نه دلسوز کشور هستند و نه دوست جریان انقلابی و جهادی و به نظر می رسد درصدد این هستند، دولت انقلابی جدید در حل معضلات و مشکلات کشور توفیقی پیدا نکند و شکست بخورد که البته به فضل الهی مکر این جماعت به خودشان خواهد برگشت و به زودی شاهد پیروزی اقتصادی کشور خواهیم بود؛ و انشالله دقیقاً اقتصاد کشور به دست تفکری سروسامان خواهد گرفت که امنیت را برای این ملت به ارمغان آورده اند؛ و این سنت الهی است که در تحقق آن تردیدی نیست البته به شرط اینکه نیروهای انقلابی و جهادی در این مسیر ثابت قدم و هوشیار باشند.

480 نمایش

نوشتن دیدگاه