cache/resized/c0440503f2ba6bf186a56af2fe7a531c.jpg

مداحی مهدی رسولی؛ «دخیلتم ضامن آهو»

cache/resized/6ab634c6b7f1d99a57bc636a4634a902.jpg

رهبر انقلاب: کسی که در قوه‌ قضائیه ...

cache/resized/82fd58fb3ee9031b7ce4454190c8d19b.jpg

رائفی پور؛ سیستم سازی جریان کفر

cache/resized/387d115444f96b9adca353e07bc0eacf.jpg

مناظره انتخاباتی سعید جلیلی و روحانی

cache/resized/4a1d0a26dbbf83b2a898cde614f789cd.jpg

تجربه فریب؛ پروژه ترساندن مردم از ...

cache/resized/4829156f7982cefbd6b1c01999a9fd17.jpg

نقش رهبر معظم انقلاب در تصویب برجام

تاریخ انتشار: جمعه, 09 خرداد 1399 ساعت 12:31

سوال مهم و کلیدی: اگر سیدابراهیم رئیسی، رییس جمهور ایران شده بود، آیا امروز قالیباف می توانست رییس مجلس ایران شود؟ / تفکر «جهادی و انقلابی» به ایستگاه قوه قضائیه و مجلس رسید / نوبتی هم که باشد نوبت روی کار آمدن دولت جوان و حزب الهی است

عنایت خداوند یک به یک ادامه دارد و تفکر انقلابی و جهادی به ایستگاه قوه قضائیه و مجلس رسیده است تا بواسطه ی این اتفاقات فرخنده، معبری به سمت فتح ریاست جمهوری زده شود؛ امری که دور از دسترس نیست.

به گزارش خبرنگار آخرین نیوز، آن روزی که نتایج انتخابات ریاست جمهوری اخیر در ایران اعلام شد، جریان انقلابی و جهادی احساس شکست کرد اما هرچه که زمان جلوتر رفت مشخص شد هدایت و لطف الهی شامل مومنان انقلابی و جهادی در ایران اسلامی بوده است.

اگر رئیسی رئیس جمهور ایران شده بود ... 

فرض کنید سیدابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهوری ایران انتخاب می شد، از آن طرف هم دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا که پیشتر نیز قولش را داده بود، از برجام خارج می شد.

اکنون درخصوص زمانی صحبت می کنیم که دلار 4000 تومان بود و پراید 20 میلیون تومان؛ با انتخاب رئیسی، پس از مدت کمی ترامپ و آمریکا در هر صورت از برجام خارج می شدند.

آمریکا از ابتدا نیز بنای ماندن در برجام نداشت؛ بلکه برجام، توافقی بود در راستای کشف داشته ها و نداشته های هسته ای ایران که پس از بازدید کارشناسان آژانس، ماندن در برجام برای آمریکا دیگر جذّابیتی نداشت. نکته دیکر اینکه پیش از خروج آمریکا از برجام، در داخل نیز به طرز مشکوکی صحبت از برجام 1 و 2 به میان آمد.

آمریکا در ادامه کار پس از خروج از برجام، صحبت از توافقی دیگر به میان آورد که باید بحث "موشکی" ایران نیز در آن گنجانده شود تا بتواند به واسطه یک توافق دیگر، داشته ها و نداشته های موشکی ایران را نیز کشف کند که با درایت رهبر معظم انقلاب این فتنه در نطفه خفه شد.

حال فرض کنید که خروج آمریکا از برجام در زمان ریاست جمهوری رئیسی اتفاق می افتاد، نتیجه و برداشت و تحلیل ها، چه شکل و شمایلی پیدا می کرد؟

دولت روحانی از ابتدا تمام تخم مرغ های خود از حوزه اقصادی گرفته تا ورزشی، همه را در سبد برجام و توافق با غرب گذاشته بود؛ صحبت از مشکلی که به میان می آمد همه را به توافق و مذاکره حواله می داد؛ از مشکلات کشاورزی و آب و هوا گرفته تا آلودگی و گرد و غبار و اشتغال و بیکاری ... ؛ از طرفی حج نقدینگی در کشور نیز به طرز وحشتناکی افزایش پیدا کرده بود که شواهد نیز نشان می داد دولت برنامه ای برای هدایت درست این نقدینگی ندارد، لذا خروج آمریکا از برجام مشخصاً اولین بازاری را که تحت تاثیر خود قرار می داد، دلار و ارز بود که همین اتفاق هم افتاد و نرخ دلار با جهش چند برابری مواجه شد، جهشی که همچنان ادامه دارد؛ با رئیس جمهور شدن رئیسی، تمام کاسه کوزه ها اعم از انواع گرانی به واسطه بالا رفتن نرخ دلار و پراید 50 میلیونی و غیره بر سر جریان انقلابی و جهادی می شکست!

اگر رئیسی، رئیس جمهور ایران می شد و چند ماه بعد، آمریکا از برجام خارج می شد، طرفداران مذاکره و دولت تدبیر و امید در داخل اینطور تحلیل می کردند که علت برهم خوردن مذاکره و توافق، به روی کار آمدن دولت رئیسی است و اگر روحانی ابقا می شد، مذاکره و برجام بر سر جای خود باقی می ماند؛ لذا دوباره در انتخابات سال 1400 با شعار مذاکره جلو می آمدند تا مردم را با این حربه مجدداً فریب دهند.

کلاس درسی برای تعالی جامعه

خواست خدا این بود، کلاس درسی که برای تعالی جامعه ایرانی با موضوع "مذاکره و غرب" تشکیل شده بود، ناتمام نماند و نتایج و درس های این کلاس به روشنی آشکار شود تا مردم ایران برای آینده دوباره به این معضل دچار نشوند.

زمان هرچه که جلوتر رفت عنایت های خداوند به جریان انقلابی و جهادی بیشتر نمایان شد؛ مذاکره کنندگان و تدبیر کنندگان و امید دهندگانِ ظاهری، همه در انظار عمومی محبوبیت خود را از دست دادند چراکه مردم درس مذاکره با غرب و اروپا را به واسطه برقرار ماندن دولت تدبیر و امید به خوبی درک کرده بودند.

اکنون سید ابراهیم رئیسی در مقام ریاست قوه قضائیه به چنان محبوبیتی در بین افکار عمومی رسیده است که بسیاری از مردم آرزو می کنند که ای کاش وی رئیس جمهور ایران شده بود.

اما همین موضوع نیز خواست خداوند بود که در مرحله اول در قوه قضائیه، تفکر انقلابی و جهادی تزریق شود.

وظیفه مهم مجلس در زمان حساس

در ادامه، با عنایت خداوند و درایت مردم ایران، تفکر جهادی و انقلابی به مجلس ایران نیز تزریق شد؛ در این بخش امیدواریم منتخبان جدید مردم در مجلس، درک کرده باشند که چه وظایف خطیر و مهمی در زمان حساس کنونی را عهده دار هستند.

اکنون محمدباقر قالیباف که روزی توسط جریان تدبیر و امید به خاطر نظامی بودن، مورد اتهام عجیب قرار گرفت، رئیس مجلس ایران شده است تا با عنایت خداوند بتواند تفکر جهادی و انقلابی را در مجلس هدایت کند.

در ایام انتخابات ریاست جمهوری، صاحبان تفکر تدبیر و امیدی، قالیباف را سرهنگ و نظامی معرفی کردند و به مردم این پالس را دادند که باید با یک حقوقدان به مذاکره رفت نه با یک چهره نظامی؛ زمان اثبات کرد که بهترین مذاکره کننده که هم به وقتش مذاکره می داند و هم به وقتش دفاع و جنگ، یک شخصیت والامقامِ نظامی به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

عنایت خداوند یک به یک ادامه دارد و تفکر انقلابی و جهادی به ایستگاه قوه قضائیه و مجلس رسیده است تا بواسطه ی این اتفاقات فرخنده، معبری به سمت فتح ریاست جمهوری زده شود؛ امری که دور از دسترس نیست.

دولت جوان حزب الهی

با عنایت خداوند احتمال اینکه سال 1400، همان سال انتخاب دولت جوان حزب الهی باشد، دور از ذهن نیست؛ دولتی که با رهنمودهای حکیمانه و پدرانه رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر، دولت برون رفت از مشکلات معرفی می شود.

رهبر معظم انقلاب البته تصریح فرمودند که منظور از جوان فقط سن نیست، بلکه مراد صاحبان تفکر جوان حزب الهی هستند. ایشان حتی برای نمونه این تفکر جوان حزب الهی، حاج قاسم را مثال زدند.

بر این اساس سیدابراهیم رئیسی در عمل اثبات کرد که نمونه دیگر یک جوان حزب الهی است.

محمدباقر قالیباف و دیگر نمایندگان نیز می توانند در عمل اثبات کنند که اینان نیز جوانان حزب الهی هستند.

برای قوه مجریه نیز باید منتظر کاندیداهای ریاست جمهوری بمانیم، بر اساس شواهد و تغییر تفکر جامعه، ان شا الله احتمال اینکه در این قوه نیز تفکر انقلابی و جهادی تزریق شود بسیار محتمل است و شاید آن دولت، همان دولت جوان و حزب الهی باشد که قوای سه گانه ایران را یک دست می کند برای تعالی جامعه و رفع بسیاری از مشکلات؛ شاید یکی از گزینه های این دولت، یکی از همفکران حاج قاسم، رئیسی و قالیباف باشد؛ همانند «سعید جلیلی».

2596 نمایش

نوشتن دیدگاه