cache/resized/3a5b03490f6c874a5d5590754e942041.jpg

لطفاً در این چند ماه باقیمانده خبر ...

cache/resized/312ef3942469e27d4e0478199b12928b.jpg

باید زنده شویم؛ مثل حاج قاسم!

cache/resized/10f2c28ade2cb64f0dfdede8c9aab2a8.jpg

رائفی پور؛ فتوحات غیر اسلامی (9 قسمت)

cache/resized/ddc03af85d17e8781e39c2670f076e7a.jpg

روحانی: ارزش پول را نصف کرده‌اید، ...

cache/resized/0c9ebcb897e331daaa13f117aa972c3c.jpg

علیرضا پناهیان؛ چرا اولین فرمانده ...

cache/resized/0f044d1fea7a219a6678ec996633534e.jpg

نگاه عارفانه و خاص شهید چمران به «درد»

تاریخ انتشار: جمعه, 23 اسفند 1398 ساعت 13:54

و اینک آخرالزمان ... / فلانی کیست؟! / باید بسیار ساده لوح باشیم که گمان کنیم پولدارترین و قدرتمندین فرد جهان یک چهره اقتصادی همانند "بیل گیتس" است!

در کشور ما، یک مشت لیبرال فکر می کنند که فکر دارند و معلومات؛ گمان می کنند که دنیا همان چیزی است که از عینک های ساده لوحانه آنها دیده می شود، لذا مباحث آخرالزمانی را خرافات می دانند!

به گزارش آخرین نیوز، و اینک آخرالزمان ...

 باید بسیار ساده لوح باشیم در دنیایی که درواقع و در پشت پرده توسط اشخاصی همچون "شلدون ادلسون"ها  و "برادران راکفلر"ها چرخانده می شود، گمان کنیم پولدارترین، قدرتمندین فرد جهان یک چهره اقتصادی همانند "بیل گیتس" است!

شلدون ادلسون

اتفاقا این افراد قدرتمند هم سیاسی و هم اقتصادی که دولت ها را جهان تعیین می کنند، نسبت به موضوع های آخرالزمانی بسیار دقیق و معتقدند البته در جبهه شیطان.

از گذشته تا همین امسال، جریان قدرت در جهان به صورت کاملاً دقیق و موشکافانه و با قبول هزینه های هنگفت، بررسی روایات شیعی و سنی را در دستور کار خود قرار داده است.

اما در کشور ما، یک مشت لیبرال فکر می کنند که فکر دارند و معلومات؛ گمان می کنند که دنیا همان چیزی است که از عینک های ساده لوحانه آنها دیده می شود، لذا این مباحث آخرالزمانی را خرافات می دانند!

به هرحال تاکید می شود بحث طولانی بررسی روایات اسلامی به نقل از ائمه اطهار و قابل استناد بودن آنها در این مطلب نمی گنجد؛ اما این نکته باید مورد توجه قرار بگیرد، در زمانه ی ما که برخی قیافه به ظاهر روشنفکرانه به خود گرفته اند و می گویند دنیا پیشرفت کرده و این صحبت ها مربوط به گذشته است و اکنون ارزششی ندارد، در آن سر دنیا بزرگان سیاست و اقتصاد جهان همین روایات را واکاوی می کنند و با اعتقاد به وقوع آنها به دنبال مکر هستند تا بتوانند کاری برای ادامه حیات اقتصادی و قدرت طلبی خود بکنند.

فلانی کیست؟

در روایات ظهور امام زمان عج الله فرجه، روایاتی وجود دارد که از مرگ (یا قتل) شخصی ناشناس قبل از خروج سفیانی خبر می دهد.

از ابن ابی يعفور منقول است که گفت: امام صادق علیه‌السلام به من فرمود: «با انگشتان دستت بشمار؛ هلاک شدن فلانی، خروج سفياني و قتل نفس... تا آنکه فرمود: تمامي فرج و گشايش هنگام به هلاکت رسيدن فلانی است.» بحارالانوار ج۵۲ ص۲۳۴

حقیقتاً این شخص، چه کسی می تواند باشد؟

مدت مدیدی است، تحلیل ها و گمانه‌زنی‌های مختلف اصلی‌ترین مصداق برای این شخص ناشناس را حاکم حجاز معرفی می‌کنند که با مرگ او و بوجود آمدن اختلافات بین خاندان سعودی حاکم، زمینه برای اتفاقات بعدی جهان فراهم خواهد شد.

البته در اینجا مسئله ی دیگری هم که بسیار حائز اهمیت است، نباید مغفوب بماند؛ درست است که اصلی‌ترین مصداق برای این دست از روایات، حاکم حجاز می باشد، اما با این وجود، احتمال مرگ یا قتل شخص دیگری به غیر از مصداق ذکر شده را نباید از نظر دور داشته باشیم!

از این جهت، ممکن است مصداق مذکور، نه حاکم سرزمین حجاز، بلکه حاکم یا یکی از حکام جریان استکباری جهانی زمان ظهور امام زمان باشد؛ شاید شخص رئیس جمهور آمریکا.

در همین چند روز اخیر خبرهایی به گوش رسیده که ترامپ با یکی از نمایندگان کنگره آمریکا که کرونا داشته، دیدار کرده است!

البته در اینجا این ادعا مطح نمی شود که فلانی (ترامپ) کرونا می‌گیرد و به درک واصل می‌شود، اما احتمال این واقعه هم صفر نیست!

همراهان ترامپ قرنطینه شدند!

به گزارش ایرنا، دو سناتور متحددونالد ترامپ از جمله لیندسی گراهام پس از همراهی کردن ترامپ در فلوریدا و دیدار با رییس جمهوری برزیل به علت احتمال مبتلا شدن به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی قرار گرفت.

رئیس‌جمهور برزیل بعد از دیدار با ترامپ، کرونا گرفت

فارس نوشت: منابع خبری گزارش داده‌اند رئیس‌جمهور برزیل که چند روز پیش با همتای آمریکایی خود دیدار کرده بود به ویروس کرونا مبتلا شده است.

رئیس‌جمهور برزیل شنبه در اقامتگاه «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در «مارالاگو» با وی دیدار کرده بود.

.

3182 نمایش

نوشتن دیدگاه