cache/resized/b8dbb19c9ae60878dad623bd5a70a05f.jpg

تحریف منجی در هالیوود

cache/resized/3241a86945df2acd70b83552389bc9ee.jpg

نماهنگ؛ از خدای متعال بخواهیم...

cache/resized/e0d899df1198ea736b9ccb5532f10154.jpg

دنیا مدیر ندارد!

cache/resized/ae79d50278c165391cef7130b5acdab8.jpg

مهدی؛ احمد؛ بهشت...

cache/resized/395fb42e78ae8023863f6c4b0b022e21.jpg

مکالمه بی‌سیم شهید باکری ساعتی قبل شهادت

تاریخ انتشار: سه شنبه, 20 اسفند 1398 ساعت 15:01

نوشداروی حسن روحانی بعد از مرگ مازندران! / مازندران با ۸۸۶ مورد ابتلا به کرونا جایگاه دوم را از قم گرفت

در تازه ترین آمار مازندران با ۸۸۶ مورد ابتلا به کرونا جایگاه دوم را از قم گرفت؛ این درحالی بود که این استان در زمان وضعیت قرمز قم و تهران، وضعیت مطلوبی در کنترل این بیماری را دارا بود!

به گزارش آخرین نیوز، درحالی که روند کنترل کرونا در استان مازندران به نحو مطلوب در هفته های گذشته به همت وزارت بهداشت و مردم بومی این استان انجام شده بود، یک تصمیم غلط و بی فکرانه و باز شدن محورهای این استان به روی مسافران، سبب شد که وضعیت این استان بغرنج شود!

در تازه ترین آمار مازندران با ۸۸۶ مورد ابتلا به کرونا جایگاه دوم را از قم گرفت؛ این درحالی بود که این استان در زمان وضعیت قرمز قم و تهران، وضعیت مطلوبی در کنترل این بیماری را دارا بود!

حال اینکه پشت پرده این ماجرا چه بود و جاده به روی مسافران باز شد، در آینده مشخص خواهد شد!

این تصمیم توسط هر شخص و هر گروهی که گرفته شد، باید به خاطر جنایتی که در حق مردم مازندران کرده اند، مزاجات شوند؛ هرچند با جولان تازه کرونا در مازندران، این ماجرا نه از یاد خواهد رفت و نه فراموش خواهد شد؛ بلکه پیش بینی می شود پای مراجع قضایی نیز در آینده نه چندان دور به این ماجرا باز شود. ان شا الله

البته امروز سه شنبه آقای رئیس جمهور (رئیس دولت) هم گویا احساس مسئولیت کرده اند و متوجه استان های شمالی شده اند و در تماس با استانداران از آخرین وضعیت کرونا در شمال کسب اطلاع کرده اند؛ تماس هایی که می توانست زودتر انجام شود و اختیاراتی که زودتر داده شود تا وضعیت بغرنج نشود!

گفتنی است که برخی گمانه زنی ها درمورد چرایی باز شدن جاده های شمالی خصوصاً مازندران حکایت های متفاوتی از پشت پرده ماجرا دارد!

حال باید چه کسی پاسخگو باشد؟! نکات قرمز رنگ زیر چرا زودتر تاکید نشد؟

رئیس جمهور در تماس تلفنی با استانداران استان های قم ، گیلان و مازندران ضمن دریافت گزارش آخرین وضعیت این استانها از نظر مقابله با ویروس کرونا و درمان مبتلایان ، بر ضرورت اجرای جدی، دقیق و همراه با قاطعیت کلیه پروتکل ها و تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد!

حسن روحانی  در این تماس های تلفنی به استانداران قم، گیلان و مازندران دستور داد که پیش بینی های لازم درمورد وضعیت استان خود در ایام عید را به صورت دقیق انجام داده و درصورت لزوم از ورزشگاه ها و اماکن مسقف به عنوان نقاهتگاه برای بیماران استفاده کنند.

روحانی با قدردانی از تلاش ها و اقدامات انجام شده از سوی کادر درمانی و بیمارستانی در مداوای بیماران مبتلا به کرونا، ضرورت استفاده از همکاری نیروهای مسلح برای ایجاد امکانات بیمارستانی و احداث مراکز درمانی سیار و همچنین استفاده از پرسنل درمانی نیروهای مسلح برای درمان بیماران را مورد تاکید قرار داد .

وی با اشاره به اهمیت رعایت اجتناب از جابجایی و سفرهای غیر ضروری و ضرورت ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از انتقال ویروس از سوی هموطنان، از استانداران قم ، گیلان و مازندران خواست مردم استان های خود را به رعایت کامل این موضوع دعوت کرده و به مشارکت بطلبند.

2864 نمایش

نوشتن دیدگاه