cache/resized/3a5b03490f6c874a5d5590754e942041.jpg

لطفاً در این چند ماه باقیمانده خبر ...

cache/resized/312ef3942469e27d4e0478199b12928b.jpg

باید زنده شویم؛ مثل حاج قاسم!

cache/resized/10f2c28ade2cb64f0dfdede8c9aab2a8.jpg

رائفی پور؛ فتوحات غیر اسلامی (9 قسمت)

cache/resized/ddc03af85d17e8781e39c2670f076e7a.jpg

روحانی: ارزش پول را نصف کرده‌اید، ...

cache/resized/0c9ebcb897e331daaa13f117aa972c3c.jpg

علیرضا پناهیان؛ چرا اولین فرمانده ...

cache/resized/0f044d1fea7a219a6678ec996633534e.jpg

نگاه عارفانه و خاص شهید چمران به «درد»

تاریخ انتشار: شنبه, 23 آذر 1398 ساعت 13:06

آخرین تحولات و تحرکات مشکوک مرتبط با انتخابات مجلس/ همه دشمنان داخلی و خارجی برای اولین انتخابات کلیدی و مهم پس از "بیانیه گام دوم انقلاب" بسیج شده اند! / از یک سوراخ تَکراری چندباره گزیده نشویم!

آخوندهای سکولار، سلبریتی ها که جزو مسببنان وضع موجود هستند، مرتباً موج ناامیدی را به جامعه تزریق می کنند و قصد دارند اینطور القا کنند که دیگر انتخابات هم دردی را از مردم دوا نمی کند!  

به گزارش آخرین نیوز، از عراق به گوش می رسد که گویا پیاده نظام سعودی و صهیونیستی عملیان میدانی را به دست گرفتنه اند و انتحاری ها را در کربلا شکار می کنند.

شواهد و قراین تایید می کند که همچنان یکی از دغدغه های اصلی صهیونیزم جهانی، جنگ با امام حسین علیه السلام (اسطوره مقاومت) است.

دشمن قصد دارد پایه های مقاومت را در عراق، لبنان و ایران ضعیف کند چراکه به نماز خواندن در قدس اشغالی بسیار نردیک شده ایم.

همانطور که امام خمینی (ره) وعده داده بود، راه قدس از کربلا می گذرد، امروز زیارت کربلا برای ایرانیان آن هم به صورت میلیونی محقق شده و دور نیست که از راه کربلایی که باز شده به بیت المقدس برسیم تا تمام وعده هایی که امام راحل به ما البته مشروط به ایستادگی و استقامت، داده بودند یکی یکی محقق شود.

از سوی دیگر تحرکات داخلی نیز گواه این است که ضدانقلاب های لیبرال و وطن فروش به صورت نامحسوس در حال پیشبرد خواسته های دشمن در داخل هستند.

برخی در داخل بر لغت "اغتشاشگر" در فتنه اخیر ایراد می گیرند که این نیز در نوع خود جالب است! ؛ دقیقاً به دستگیر شدگانی که گذشته تاریک داشته اند و یا خرابی به بار آورده اند و در بین اینان چندین عربستانی و اردنی نیز بودند، چه باید گفت؟!

در حقیقت باید فتنه سال 96 را رزمایشی برای فتنه 98 دانست که پس لرزه های فتنه اصلی آن در آبان ماه رخ داد؛ البته همچنان باید حواس ها جمع باشد ...

بدون تعارف جمهوری اسلامی ایران در بحث شناسایی بسیار خوب عمل کرده است و همواره چند قدم از دشمن جلوتر بوده است.

هر چه که به انتخابات کلیدی و بسیار مهم (اولین انتخابات پس از بیانیه گام دوم انقلاب) مجلس نزدیک می شویم، دُم های خروس بیشتر بیرون می زند!

تئوریسین های لیبرال ها و اصلاح طلبان و همفکرانشان، از چندین ماه پیش به این جمع بندی رسیده اند که مردم به سختی دیگر به این جماعت اعتماد خواهند کرد؛ لذا گروهی سعی کردند از دولت فاصله بگیرند؛ گروهی هم به دنبال دوقطبی سازی های تَکراری هستند؛ گروهی هم ترجیح داده اند نزدیک به انتخابات یا استعفا دهند و یا ثبت نام نکنند!

اینبار باید ملت بسیار هوشیار باشند که دوباره از دست لیبرال ها و اصلاح طلبان و حتی برخی "اصولگرایان سنتی" رودست نخورند. 

این جماعت برای اینکه در قدرت بمانند ممکن است دست به هرکاری بزنند، آن هم این انتخابات که بسیار کلیدی و مهم است و ارزش هر انتحاری برای آنها را دارد، پس باید هوشیار بود و فرییب نخورد.

اکنون فشار اقتصادی بر مردم بسیار است و اکثراً از اوضاع اقتصادی ناراحت هستند اما به خاطر اسلام و حفظ جمهوری اسلامی، پای انقلاب خود ایستاده اند و تحمل می کنند تا فرجی شود.

از سویی آخوندهای سکولار، سلبریتی ها که در واقع مسببان وضع موجود هستند، مرتباً موج ناامیدی را به جامعه تزریق می کنند و قصد دارند اینطور القا کنند که دیگر انتخابات هم دردی را از مردم دوا نمی کند!

البته این عکس العمل طبیعی نیز می باشد چون زمانی که شکست مسجّل شده و باخت در انتخابات تقریباً حتمی است، باید زیر میز زد و بازی را خراب کرد!

حتی امکان دارد اگر ليبرال ها در این فضای جدیدی که به دنبالش هستند، شکست بخورند، مثلث آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان با چندین تحرک مشکوک و هدایت شده، به کمک این جماعت وطن فروش بیایند و فضا را به نفع لیبرال ها و اصلاح طلبان و ... تغییر دهند!

حتی ممکن است آمریکا یک نوع از پیروزی بدون جنگ را به نفع اصلاحات و لیبرال ها به راه بی اندازد و با کم کردن تحریم ها یا آزادسازی پول بلوکه شده یا اجازه فروش نفت و از این قبیل اقدامات تصنّعی، به اصطلاح گشايش ايجاد کند و اینگونه به مدد این جماعت شکست خورده بیاید!

اخیراً نیز آمریکا به ژاپن درمورد توافق های اقتصادی با ایران چراغ سبز نشان داده است؛ پاکستانی ها هم به دنبال پروژه میانجی گری بین عربستان و ایران هستند.

لذا در تمام این موارد باید حواس ها جمع باشد و به رهنمودهای گذشته و امروز رهبر معظم انقلاب رجوع کنیم تا فریب نخوریم.

385 نمایش

نوشتن دیدگاه