cache/resized/7af765ca0ab03ea7f8c9cf100363018a.jpg

قومی که نگذاشتند تاریخ تکرار شود!

cache/resized/17b6c29c910e0d529f6f83e6f0f0d1f1.jpg

امام خمینیِ تحریف شده!

cache/resized/ad0b38471f26a7eec254453212b7d3cd.jpg

ماجرای جالب خانه خریدن امام خمینی (ره)

cache/resized/767102e7c495a8d49fc911d64fe81438.jpg

مکالمه لو رفته ترامپ با فرمانداران ...

cache/resized/50f629316fd1eb142a07492c377804e6.jpg

واکنش امام به تعابیر تمجیدآمیز ...

cache/resized/af0683ca0e6d5227fe5d16a78501e4f1.jpg

اولین نطق قالیباف به عنوان رئیس مجلس

تاریخ انتشار: یکشنبه, 10 آذر 1398 ساعت 14:10

سلبریتی‌ها در یک اقدام هماهنگ و البته قابل تأمل و مشکوک، دوباره دست به کار شدند / شریکان اوضاع کنونی کشور، طلبکار شده اند! / تا چه زمانی افکار مردم باید توسط سلبریتی‌ها مورد تجاوز قرار بگیرد و بی واهمه نسخه غلط بپیچند؟! / «مهناز افشار» هم آمد!

اما تجربه اثبات می کند که هدف برخی سلبریتی ها گمراه کردن اذهان و جهت دهی غلط است و یک روز برای همیشه باید این موضوع حل شود هنرمندان به هنر مشغول شوند و ورزشکاران به ورزش.

به گزارش آخرین نیوز، در اقدامی هماهنگ و البته قابل تأمل دوباره سلبریتی ها دست به کار شدند.

پیشتر که سلبریتی ها با رنگ آمیزی و مزیّن کردن صفحات اجتماعی خود به رنگ بنفش، مردم را برای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید که به طور نمونه در ماجرای اخیر گرانی بنزین نه تدبیر توانست بکند و نه امید را زنده کند، سوق داده بودند، این بار با "رنگ سیاه" به اذهان افکار عمومی تجاوز کردند و خدا می داند که اصل ماجرای پشت پرده چیست و چه کسانی لیدرهای اصلی این ماجرا هستند! ؛ البته این موضوع می تواند سوژه جدی برای پیگیری نیروهای انقلابی و امنیتی باشد چراکه پس از پایان اغتشاشات، سعی بر روشن کردن مجدد آتش، نشانه چیست؟!

تصویری از آن چیزی که بین سلبریتی ها دست به دست می شود

نتیجه رنگ بنفش سلبریتی ها وضع کنونی کشور و ملت شده است؛ این جماعت در این دوران سخت برای مردم، سختی خاصی را متوجه نشده اند، با نگاهی اجمالی به عکس های پسابنفش این جریان تا به دیروز، به راحتی متوجه زندگی لاکچری و بدور از غم و فقر را در زندگی روزمره ایشان می بینید.

اولین بار مشخص نیست چه زمانی بود که "هنر"مندان ، "ورزش"کاران، "مجری"ها و ... به این باور رسیدند که می توانند تحلیل سیاسی و اقتصادی درست و دقیقی! هم انجام دهند.

نباید فراموش شود که علت مهم و کلیدی وضعیت کنونی کشور، انتخاب های غلط در انتخابات ها می باشد که یک سر آن را سلبریتی ها رهبری و هدایت کردند و پاسخگو هم نیستند؛ جالب اینکه اکنون طلبکار هم شده اند!

جالب اینکه شریکان وضع امروز، اکنون طلبکارانه صحبت از ⁧‫#صدای_آبان98‬⁩ به میان می آوردند!

جالب تر اینکه در این اقدام و کمپین هماهنگ با لیدری X و Y ها، خانم مهناز افشار هم که به تازگی جنجال های عجیب و جالبی را پدید آورده اند نیز حضور هماهنگ داشته است. 

داخل و خارج هماهنگ شده اند دوباره؟! ؛ نقشه چیست؟!

در اصل خون جوانان معترض که اعتراض به حقی داشتند و همچین جوانان بسیجی، با اغتشاشگری جریان های وابسته به دشمن، ریخته شد. این موضوع به قدری نمایان اتفاق افتاده است که جای هیچ شبهه ای در آن نیست.

اما طی سالهای اخیر، متاسفانه بسیاری از سلبریتی ها همواره گوششان به دهان شبکه های معاند و رسانه های دشمن وصل بوده و همان حرفی را تَکرار می کنند که آنها تجویز می کنند!

در آخر متذکر می شویم که در ماجراهای اخیر، اعتراض به حق مردمی که از گرانی ها به ستوه آمده اند با سوء استفاده دشمنان انقلاب گم شد؛ اما نباید فراموش شود و باید مسئولان بابت قول های انتخاباتی خود و اوضاع کنونی کشور پاسخگو باشند.

این اقدام امروز سلبریتی ها نمونه بارز تجاوز به حریم فکری و آزاداندیشی دیگران است چراکه کسانی می توانند برای مردم تجویز سیاسی و اقتصادی داشته باشند که لااقل علم این حوزه ها را داشته باشند ولو مخالف باشند.

با باز کردن صفحات سیاسی و اقتصادی سایت ها، خبرگزاری ها و روزنامه های امروز کشور،قابل مشاهده است که کارشناسان سیاسی و اقتصادی مخالف، بسیار به واکاوی این موضوع پرداخته اند و تعدادشان هم کم نیست.

اما تجربه اثبات می کند که هدف برخی سلبریتی ها گمراه کردن اذهان و جهت دهی غلط است و یک روز برای همیشه باید این موضوع حل شود هنرمندان به هنر مشغول شوند و ورزشکاران به ورزش. ان شا الله.

688 نمایش

نوشتن دیدگاه