cache/resized/604ded960da8c19f7dfa7544168761ae.jpg

حذف ولایت فقیه به سبک جدید!

cache/resized/e5df5d67552133e9c552e8a1a0d78c65.jpg

این فیلم می‌گوید حاج قاسم‌ها را فراموش کنید!

cache/resized/c47cbdfe27ff8e2a2afdeb6245e3fb6a.jpg

شعرخوانی احمد بابایی در حضور رهبر انقلاب

cache/resized/002f1b76abd6a2904b78266a6edb5689.jpg

قدرت‌هایی که برخی از بانوان از آن بی‌خبرند!

cache/resized/589b44c14c8260bab04ec5fd57239621.jpg

رائفی پور؛ هنرمندان سفارشی!

تاریخ انتشار: یکشنبه, 14 مهر 1398 ساعت 14:00

از بازگشت «داعش» تا خروج «سفیانی» / هشدارها درباره ظهور مجدد داعش/ سعودی‌ها چاره‌ای بجز احیای داعش برای بقای خود ندارند/ منطقه در آستانه تحولی بسیار عظیم است؛ تحولی که حاصل آن سیطره گفتمان انقلاب اسلامی بر منطقه و جهان خواهد بود

سعودی‌ها چاره‌ای بجز احیای داعش و تروریسم تکفیری برای بقای خود ندارند، چون به خوبی می‌دانند حوادثی که در منطقه در حال وقوع است، از جمله اتحاد روز افزون ایران و عراق، قیام یمانی‌ها و اجتماع جهانی ده ها میلیونی اربعین، دودمان آنها را بر باد خواهد داد.

به گزارش آخرین نیوز، در ماههای اخیر، هشدارهایی از رسانه‌های خارجی درباره ظهور مجدد داعش به گوش می‌رسد.

هشدار اندیشکده مطرح آمریکایی درمورد ظهور مجدد داعش

از جمله اندیشکده مطرح آمریکایی مطالعات جنگ در واشنگتن هشدار داده است که‌ داعشی‌ها به لطف «هسته‌های نهفته» خود و «میلیاردها دلاری که به صورت محرمانه» در اختیار دارند، در شرف «بازگشت» و ظهور مجدد در منطقه هستند.

از نظر این اندیشکده، بازگشت داعش در قیاس با پیدایش آنها در سال ۲۰۱۴، ظهوری «سریع‌تر»، «ویرانگرتر»، «بزرگتر» و «خطرناک‌تر» از دفعه قبل خواهد بود.

رهبر معظم انقلاب: خیلی خب دوباره‌ هم بیایند دوباره همان است

اما رهبر معظم انقلاب، امام خامنه‌ای روز چهارشنبه، ۱۰ مهر، در دیدار با فرماندهان سپاه پاسداران از آنها خواستند که آمادگی خود برای مواجهه با «حوادث بزرگ» را حفظ کنند.

ایشان همچنین در جریان این سخنرانی به مطلبی اشاره کردند که فوق‌العاده قابل تأمل است:

آقا در خصوص نابودی داعش فرمودند: همّت جوانان مؤمن در آن کشورها (سوریه و عراق) و در کشور ما داعش را نابود کرد، از بین برد؛ حالا می‌گویند به کلّی از بین نرفتند، خیلی خب دوباره‌ هم بیایند دوباره همان است.

حضرت آقا در پاسخ به نامه سردار سلیمانی در سال ۹۶ هم نسبت به بازگشت داعش هشدار داده بودند: «...با این حال تأکید میکنم که از کید دشمن غفلت نشود. آنهایی که با سرمایه‌گذاری سنگین، این توطئه‌ی شوم را تدارک دیده بودند آرام نخواهند نشست، سعی خواهند کرد آن را در بخشی دیگر از این منطقه و یا به شکلی دیگر دوباره به جریان افکنند.»

شاید طی ماه های آینده شاهد بازگشت مجدد تکفیری‌ها باشیم

بنابراین به نظر می رسد که بازگشت داعش به منطقه امری کاملا محتمل و قریب الوقوع می باشد و شاید طی ماه های آینده شاهد بازگشت مجدد تکفیری‌ها باشیم.

از سوی دیگر در روایات ظهور هم قبل از خروج سفیانی خبرهایی از نبرد اصهب و ابقع در منطقه شام و همچنین ورود نیروهای غربی به مصر و سپس به فلسطین آمده است.

اختلاف درونی و اضمحلال حکومت وقت حاکم بر حجاز

شاید بشود گفت کلیدی‌ترین واقعه‌ای که زنجیره حوادث پس از آن منجر به خروج سفیانی، خراسانی و یمانی خواهد شد، چیزی نیست جز اختلاف درونی و اضمحلال حکومت وقت حاکم بر حجاز.

به راستی، با زوال حکومت آل سعود بر حجاز چه اتفاقاتی در منطقه خواهد افتاد؟

قطعا با سقوط حکومتی که با تکیه بر دلارهای نفتی چندین رژیم، جریان سیاسی و گروههای تروریستی را در منطقه پشتیبانی می‌کند، تمام اینان هم دچار زلزله سیاسی خواهند شد. از جمله مصر، امارات، بحرین، عمان و کویت. چرا که حیات سیاسی اینان وابسته به ادامه حیات آل سعود است.

همینطور امنیت رژیم صهیونیستی شدیداً به خطر خواهد افتاد و اقتصاد جهانی خصوصا در حوزه انرژی به شدت متلاطم خواهد شد.

با این اوصاف، آمریکا و اروپا چاره ای بجز دخالت مستقیم در منطقه نخواهند داشت و همین مسأله باعث اتحاد مردم کشورهای منطقه در مقابل اینان است. کبار جهانی خواهد شد.

بمباران آرامکو و پیروزی بزرگ در عملیات «نصر من الله» در منطقه نجران به دست یمنی‌ها نویدبخش آغاز سقوط رژیم منحوس سعودی است و وقایعی که این روزها در برخی استان های عراق شاهد آن بودیم هم جز پاسخ مذبوحانه آل سعود به این شکستهای بزرگ چیز دیگری نیست.

بنابراین سعودی‌ها چاره‌ای بجز احیای داعش و تروریسم تکفیری برای بقای خود ندارند، چون به خوبی می‌دانند حوادثی که در منطقه در حال وقوع است، از جمله اتحاد روز افزون ایران و عراق، قیام یمانی‌ها و اجتماع جهانی ده ها میلیونی اربعین، دودمان آنها را بر باد خواهد داد.

به احتمال زیاد منطقه در آستانه تحولی بسیار عظیم قرار دارد، تحولی که حاصل آن فروپاشی حکومت های دیکتاتوری و سیطره گفتمان انقلاب اسلامی بر منطقه و جهان خواهد بود.

542 نمایش

نوشتن دیدگاه