cache/resized/b8dbb19c9ae60878dad623bd5a70a05f.jpg

تحریف منجی در هالیوود

cache/resized/3241a86945df2acd70b83552389bc9ee.jpg

نماهنگ؛ از خدای متعال بخواهیم...

cache/resized/e0d899df1198ea736b9ccb5532f10154.jpg

دنیا مدیر ندارد!

cache/resized/ae79d50278c165391cef7130b5acdab8.jpg

مهدی؛ احمد؛ بهشت...

cache/resized/395fb42e78ae8023863f6c4b0b022e21.jpg

مکالمه بی‌سیم شهید باکری ساعتی قبل شهادت

تاریخ انتشار: دوشنبه, 11 شهریور 1398 ساعت 13:16

آغاز طوفان انقلاب دوم برای ریشه‌کن کردن فساد در کشور/ آخرین نفس های جریان لیبرال در حساس‌ترین لحظات تاریخی انقلاب/ خیزِ جریان «لیبرالِ سرمایه‌دارِ غربزده» برای دست زدن به ریسک های بزرگ/ زمان احیای انقلاب و رجعت به خط خمینی کبیر بسیار نزدیک است

قُلْ يُحْيِيهَا الَّذِي أَنشَأَهَا أَوَّلَ مَرَّةٍ وَهُوَ بِكُلِّ خَلْقٍ عَلِيمٌ [ﺑﻪ ﺍﻭ] ﺑﮕﻮ: «ﻫﻤﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﻧﺨﺴﺘﻴﻦ ﺑﺎﺭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺁﻓﺮﻳﺪ، ﺁﻥ ﺭﺍ ﺯﻧﺪﻩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻛﺮﺩ. ﻭ ﺍﻭ ﺑﺮ ﻫﺮ خلقتی ﺁﮔﺎﻩ ﺍﺳﺖ. (یس ۷۹)

به گزارش آخرین نیوز، وقایع این روزهای کشور، ما را به یاد ماه های پایانی منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷ می اندازد.

در آن دوران جریان طاغوت که خدمتگزار و عامل آمریکا در ایران بود، در آستانه رسیدن به بن‌بست کامل قرار داشت، اما از آن طرف روز به روز بر شور و شعور انقلابی مردم اضافه می شد.

اوج این تقابل را می شود در وقایع شهریور ماه سال ۵۷ مشاهده کرد. جایی که طاغوت زمان، برای خاموش کردن صدای حق، چاره‌ای جز قتل عام صدها نفر از مردم را در میدان ژاله پیدا نکرد.

شاید کسی در شهریور ۵۷ ، در خواب هم نمی‌دید که شاهنشاه عاری از مهر با آن همه خدم و حشم و آن جاه و جبروت دنیایی، در عرض چند ماه ساقط بشود. از انقلابیون آن زمان، بسیار نقل شده است که می گفتند: «اصلا کسی به فکرش هم خطور نمی‌کرد که کشور و نظام حاکم به آن سرعت کن فیکون شود»؛ اما خدا خواست و شد...

اکنون نیز دقیقا در حال رسیدن به همان شرایط هستیم؛ جریان لیبرالی صاحب قدرت در ایران که همواره سجده‌گاهشان به سمت غرب بوده، در آستانه شکست کامل قرار گرفته است.

طوفان انقلاب دوم برای ریشه‌کن کردن فساد آغاز شده و همه در این روزها صدای جلز و ولز مفسدین را می شنوند که از اجرای عدالت بلند شده؛ قطعاً و بدون شک این طوفان به هیچ قیمت متوقف شدنی نیست.

انقلاب اسلامی به حساس‌ترین لحظات تاریخی خود نزدیک شده است، کسی چه می داند، شاید همین محرم، اربعین و شاید هم روزهای دیگر آبستن حوادث بسیار بزرگ باشد.

آن چیزی که مسلّم است، ادامه حیات جریان «لیبرال سرمایه‌دار غربزده»، با رو شدن مفاسد کلان این جماعت و بگیر و ببندهای دستگاه قضا شدیدا به خطر افتاده و از این جهت آنها چاره‌ای به جز دست زدن به ریسک های بزرگ ندارند. کاری که پهلوی‌ها هم در سال پایانی حیاتشان انجام دادند، اما در نهایت سقوط کردند و به زباله‌دان تاریخ پیوستند.

نکته جالب که شاید یکی از نشانه‌های الهی در این انقلاب هم باشد این است که پیروزی انقلاب اسلامی بعد از یک سال پر تلاطم در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۱۳ قمری اتفاق افتاد و حالا ما ذره‌ای شک نداریم که زمان احیای انقلاب اسلامی و رجعت به خط خمینی کبیر هم به خواست خدا و توفیق الهی بسیار نزدیک است.
.
قُلْ يُحْيِيهَا الَّذِي أَنشَأَهَا أَوَّلَ مَرَّةٍ وَهُوَ بِكُلِّ خَلْقٍ عَلِيمٌ [ﺑﻪ ﺍﻭ] ﺑﮕﻮ: «ﻫﻤﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﻧﺨﺴﺘﻴﻦ ﺑﺎﺭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺁﻓﺮﻳﺪ، ﺁﻥ ﺭﺍ ﺯﻧﺪﻩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻛﺮﺩ. ﻭ ﺍﻭ ﺑﺮ ﻫﺮ خلقتی ﺁﮔﺎﻩ ﺍﺳﺖ. (یس ۷۹)

707 نمایش

نوشتن دیدگاه