cache/resized/af0683ca0e6d5227fe5d16a78501e4f1.jpg

اولین نطق قالیباف به عنوان رئیس مجلس

cache/resized/4b4f3f7b813af8538b015f64681d5ace.jpg

رائفی‌پور؛ راویان مجهول

cache/resized/cf99fb317caf0e1e9dd6b287e2bb1db1.jpg

رائفی‌پور؛ رد شبهه قيام خونين امام زمان

cache/resized/fd77626f5bac448b747a5908dc027b58.jpg

دولت، مقصر اصلی این فریادها و ناله‌ها

cache/resized/e6bc613438b1a05a4c50caf6bcacb208.jpg

تفاوت مدیران انقلابی و غیر انقلابی

تاریخ انتشار: جمعه, 24 خرداد 1398 ساعت 10:45

نگاه متفاوت به ماجرای حضور رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا برای تولد فرزندشان/ وطن پرست واقعی آن مادرِ مدافع حرمی است که فرزند خود را به خارج از کشور می‌فرستد، نه برای ویزا و اقامت، بلکه برای دفاع از ایران و اسلام + عکس و ویدئو

 وطن پرست واقعی آن مادری است که فرزند خود را به مرزها یا خارج از کشور می فرستد، نه برای زندگی راحت تر؛ نه برای ویزا ؛ نه برای اقامت؛ بلکه برای دفاع از ایران و اسلام عزیز.

اخیراً عکسی منتسب به "رامبد جوان" و همسرش در کانادا منتشر شده که با واکنش های زیادی همراه بوده است.

گفتنی است حضور رامبد و نگار در کانادا برای تولد فرزندشان در چند روز اخیر حواشی زیادی را به همراه داشته است. این ماجرا در فضای مجازی داغ شد.

به گزارش آخرین نیوز، امیرمهدی ژوله و سوسن پرور از چهره‌هایی بودند که از اقدام رامبد جوان برای تولد فرزندش در کانادا حمایت کردند!!!

امیر مهدی ژوله در متنی که در اینستاگرام منتشر کرد نوشت: "میدونید چرا یکی میگه مردم ایران ما شما رو خیلی دوست داریم شما خیلی خوبید؟ چون رسالت برنامه‌اش این تعریف‌شده که به مردم غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» سرزمینش، شادی و عزت‌نفس و مجالی برای خنده بده.

میدونید چرا یکی میره بچه‌اش رو خارج از ایران به دنیا بیاره؟ چون رسالت پدریش این تعریف‌شده که به بچه‌اش شادی و عزت‌نفس و مجالی برای خنده بده و نذاره اون غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» بار بیاد.

اگر از جایی که به دنیا اومدیم ناراحتیم، یقه پدرمون رو بگیریم. اگر از جایی که بچه مردم به دنیا میاد ناراحتیم، یقه روان پزشک مون رو بگیریم."

ایرانیِ واقعی کیست؟!

به گزارش خبرنگار آخرین نیوز، هرچه که زمان به جلوتر پیش می رود، باطن و درون واقعی انسان ها بیشتر به ظاهر می آید. موضوع علاقه شدید سلبریتی ها به اروپا و کانادا و آمریکا هم کم کم به ظاهر آمده و برای همه نمایان شده است؛ موضوعی که هر ایرانی واقعی با آن مشکل اساسی دارد. چراکه به دنیا آوردن فرزند در ایران و افتخار کردن به این موضوع، خواسته قلبی هر ایرانی آزاداندیشی است.

قطعاً هر انسانی حق دارد که فرزند خود را هر کجای این عالم که می خواهد به دنیا بیاورد، اما چند مسئله در این میان، مبهم و قابل تأمل است.

اگر سلبریتی ها بری خود دلایلی دارند و علاقمندند فرزندان خود را خارج از ایران به دنیا بیاورند و به قول خودشان فرزندانشان در ایران آینده ای نخواهد داشت، لااقل زمانی که جلوی دوربین ها قرار می گیرند از ایرانی بودن و افتخار به ایرانی بودن و وطن و غیره حرفی نزنند؛ این جماعت به ظاهر وطن دوست نیازی نیست که ظاهرسازی کنند.

البته به مرور و با گذشت زمان، مردم بیشتر با باطن این افراد آشنا شده اند و اگر بخواهند دوباره ظاهرسازی کنند بدتر خود را مضحکه مردم کرده اند.

هرچه زمان به جلو می رود و هجمه های دشمن به ملت ایران بیشتر می شود، دوست از دشمن نیز راحت تر تفکیک می شود چراکه باطن همه نمایان می شود.

جماعتی سلطنت طلب و ضد انقلاب در خارج از ایران، مدام از هخامنشیان و تاریخ 2500 ساله ایران حرف می زنند، اما رفتار، تفکر، نوع پوششان دقیقاً مخالف ایرانی بودن است. جماعتی نیز در داخل دقیقاً دنبال رو این افراد هستند. اینان از تحریم های آمریکا علیه ایران و ایرانی خوشحال می شوند و بدتر اینکه پیشنهاد تحریم هم می دهند! ؛ از آمدن ناو به خلیج فارس ذوق می کنند! ... !

اخیراً در داخل کشور، سلبریتی ها با سرعت شتاب زده تری باطن خود را نشان داده اند؛ درست زمانی که همه دشمنان علیه ایران بسیج شده اند.

به حاشیه بردن خدمات حشدالشعبی به سیل زدگان ایرانی، یکی از هزاران نمونه آن است.

در مراسم ختم یکدیگر جمع می شوند و حرف از بدبختی 40 ساله! می زنند درحالی که تمام شهرت و موقعیت کنونی خود را مدیون همین 40 سال برقراری جمهوری اسلامی ایران هستند.

یک روز به عراقی های مقیم مشهد حمله می کنند و روز دیگر به ایرانی های مقیم عراق در ایام پیاده روی اربعین!

جهت اطلاع سلبریتی ها و همفکران؛ ایرانی واقعی آن مسلمانان آزاداندیشی هستند که به اعتراف «بنیامین نتانیاهو» توانسته اند بعد از هخامنشیان، گستره تاثیر خود در منطقه را تا آبهای مدیترانه برسانند.

 

اکنون سلبریتی ها بر سر این رقابت دارند که کدام کشور برای ادامه زندگی فرزندانشان بهتر است، جالب تر اینکه در هر اتفاقی رگ ایرانی شان را باد می کنند و صحبت از وطن پرستی می کنند!

جهت اطلاع سلبریتی ها و همفکران؛ وطن پرست واقعی آن مادری است که فرزند خود را به مرزها یا خارج از کشور می فرستد، نه برای زندگی راحت تر؛ نه برای ویزا ؛ نه برای اقامت؛ بلکه برای دفاع از ایران و اسلام عزیز.

 

 

جهت اطلاع سلبریتی ها و همفکران؛ وطن پرست واقعی امثال مادر شهید محسن حججی است که فرزند خود را به خارج از ایران فرستاد، تا از ناموس ما دفاع کند؛ تا مادران آینده در امنیت، فرزندان خود را به دنیا بیاوردند.

آیا این درست که خدمات شهید محسن حججی ها امروز توسط سلبریتی ها که همه پیشرفت خود را اتفاقاً مدیون صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران هستند، به همین راحتی نادیده گرفته شود.

«سلبریتی ها»! اگر با پست های اینستاگرامی خود و با ظاهرسازی، توانستید مردم را قانع کنید لااقل مادران شهیدان مدافع حرم را هم با استدلال های خود قانع کنید که چرا دوست ندارید در سرزمینی که برای وجب به وجب آن، خون بسیاری از فرزندانِ مادران ایرانی ریخته شده است، فرزند خود را در امنیت به دنیا بیاورید؟!

در آخر اینکه سلبریتی ها هر کاری که مایلند را انجام دهند، این حق هر انسانی است، اما حدالامکان از زندگی روزمره خود خبر و عکسی به بیرون درز ندهند تا داغ خانواده شهیدان مدافع حرم تازه نشود.

 

 

1717 نمایش

نوشتن دیدگاه