تاریخ انتشار: سه شنبه, 06 آذر 1397 ساعت 09:58

پشت پرده حمله «ائتلاف عربی» به کمک اسرائیل، انگلیس و امریکا به یمن/ دشمن، احادیث و روایات شیعه را به خوبی مطالعه کرده و علائم و مقدمات ظهور را فهمیده است/ روایتی بسیار عجیب از امام باقر (ع) که چنین روزهایی را پیش بینی کرده است + تصویر و فیلم

آنهایی که از روایات ظهور و برنامه امام زمان اطلاع ندارند نمیفهمند، چرا عربستان و اسراییل و انگلیس و امریکا دارند حمله می کنند به یمن؟

به گزارش آخرین نیوز، امام باقر علیه السّلام فرموده اند: «خروج سفیانی» و شخصیّت «یمنی» و «سیّد خراسانی» در یک سال، یک ماه و یک روز خواهد بود و درست به سان دانه‌های تسبیح، یکی پس از دیگری خواهد آمد... در آستانه‌ی ظهور امام مهدی علیه السّلام هیچ پرچمی هدایت‌یافته‌تر از پرچم شخصیّت «یمنی» نخواهد بود. پرچم او، پرچم هدایت و درستی است. چرا که او مردم را به امام مهدی علیه السّلام دعوت می‌کند، هنگامی که این شخصیّت اصلاحگر خروج می‌کند، فروختن سلاح را تحریم می‌نماید. هنگامی که او به پاخاست با او به پاخیزید. چرا که اگر پرچم هدایت و عدالتی را دیدید روی گردانی از آن برای مسلمان، شایسته و مشروع نیست. از این رو، هرکس از پیوستن به جنبش مرد «یمنی» سرباز زند، اهل آتش خواهد بود چرا که او به حق فرامی‌خواند و به راه مستقیم و بی‌انحراف دعوت می‌کند.» 

در این روایت زیبا از امام باقر علیه السّلام از پرچم یمانی با عنوان "هدایت‌یافته‌تر" یاد شده است و این یعنی پرچم «سیّد خراسانی» هم هدایت‌یافته است اما پرچم یمانی "بیشتر".

همانطور که در تصویر زیر هم می بینید، در احادیث آخرالزمانی چنین روزهایی پیش بینی شده است؛ پیش بینی شده که دو پرچم حق در آخرالزمان بلند می شود یکی سید خراسانی و دیگری یمانی.

در پرچم ایران کلمه «الله» حک شده که حقیقتاً هدایت‌یافته‌ است، اما جالب و عجیب اینکه یمن و انصارالله برخلاف تمام کشورهای دنیا در پرچم تازه خود از "شعار" استفاده کرده که کاملا غیر مرسوم است و این پرچم به درستی «هدایت‌یافته‌تر» است.

آیا عجیب نیست که این حدیث زیبا، پرجم یمانی را به خاطر این هدایت‌یافته‌تر می داند که غیر از کلمه «الله اکبر» ، مرگ بر آمریکا و اسرائیل و لعن بر آل سعود و درود بر اسلام دارد؟!

در خصوص پرچم نهضت يماني، از امام صادق(ع) نقل شده است: «يماني از يمن با پرچم‌هاي سفيد خروج مي‌كند»

سخنان بسیار مهم سيد حسن العماد، دبیرکل جنبش تنظیم مستقبل العداله یمن

در ادامه بخش هایی از صحبت های سیدحسن العماد دبیرکل انصار حجه یمن درباره ارتباط اتفاقات رخ داده در یمن با مسئله ظهور را می خوانید؛ همچنین در ادامه می توانید فیلم سخنان وی را تماشا کنید:

«آنهایی که از روایات ظهور و برنامه امام زمان اطلاع ندارند نمیفهمند ، چرا عربستان و اسراییل و انگلیس و امریکا دارند حمله میکنند به یمن؟

باید برگردیم به کتاب های دینی مان

متاسفانه و متاسفانه ، دشمن بیشتر از ما کتاب های دینی ، روایی و مهدوی و علائم و مقدمات ظهور را میخواند.

دشمن کتابهای ما را بررسی کرده و فهمید این امام زمان ظهور نمیکند جز اینکه مقدماتش اماده شود!

مقدمه اش چیست؟ پرچم خراسانی ، پرچم یمانی...

شما ایرانیان ، اگر دقت کنید همینهایی که عامل حمله به یمن هستند ، حامی هشت سال جنگ علیه شما بودند ، با همین پول ها و موشک ها و سلاح ها که به ما حمله میکنند به شما حمله کردند ، چرا؟

چون اون روز نمیخواستند ، ایران آزاد بشود ، مستقل بشود ، و پرچم خراسانی ، بایستد.

ولی شکست خوردند ، ایران مستقل شد و امروز نگران استقلال یمن هستند که حلقه یمنی ظهور را تکمیل نکند!

اینها یمن را نابود میکنند ، چون دشمنی دارند با خود امام زمان عج!

با خود ظهور ، با خود دولت عدالت امام زمان دشمنی دارند!

امروز ما یمنی ها چشممان باز شده و بیدار شده ایم ، به برکت جمهوری اسلامی ، به برکت امام خمینی ، به برکت سیدعلی خامنه ای ، و به برکت شهدای قبل و بعد انقلاب شما

آن انفجار نور ، رسید به یمن ،امریکا و عربستان کور خوانده اند یمن برگردد به سابق

اینها امروز علیه یمن در جنگ هستند ، چون اگر یمن مستقل بشود ، دو بال ظهور تکمیل شده ، ظهور امام زمان محقق میشود. اینها میدانند و دارند روی این نقشه کار میکنند.

حالا شما برگردید به صحبتهای محمد بن سلمان که مدتی پیش در مصاحبه ای گفت ما نمیگذاریم ایران در منطقه گسترش یابد چون ایران به دنبال زمینه سازی ظهور امام زمان است ،دقت کنید علنا دارد میگویند مشکلشان ظهور است، که بعد از آن بود ، که سید حسن نصر الله در سخنرانی پاسخش را اینطور داد که چه تو ، چه بزرگتر از تو ، چه اربابان تو ، نمیتوانند و نخواهند توانست ، جلو ظهور امام زمان را بگیرند.

امروز جنگ با یمن ، جنگ با امام زمان و برنامه امام زمان و زمینه سازان ظهور امام زمان است.

اینها میدانند ظهور امام زمان مقدمات دارد و با جلو گیری از مقدمات ظهور ، جلو ظهور را میگیرند.

فدای امام زمان بشوم که هنوز ظهور نکرده اینطور از او میترسند ، اگر خود حضرت بیاید چه کار میکنند.

امروز یمن یک امتحان بزرگ است برای منتظرین امام زمان ، چون فقط آنها هستند که از مسئولیت مهم خود اطلاع دارند.

چون میداند ، یمن مقدمه ظهور است ، لذا دفاع و کمک به یمن ، یعنی کمک به ظهور امام زمان

دشمن دارد کار میکند ، برادران و خواهران عزیز ،اگر ما بخوابیم دشمن، خواب نیست ، ۲۴ ساعته دارد کار میکند.

ما چه کار کرده ایم؟ ، مسئله یمن را فقط بحث عاطفی آنرا نگیرید ، مسئله یمن ، تکلیف هر منتظر امام زمان است.

امام خامنه ای فرمود ، همانا باطل رفتنی است ، نابودی آل سعود قطعی است ، اما شرط دارد، اگر مومنین خوب کار کنند ، اگر ما فقط نگاه کنیم و دست روی دست بگزاریم ، اتفاقی نمی افتد و دشمن همچنان ادامه میدهد.

روایت داریم ، ظهور با دستان ما محقق میشود ، پس باید تلاش کنیم ، در هر عرصه که ممکن است.

حتی همین جوانها سعی کنند در فضای مجازی مظلومیت یمن را به گوش جهانیان برسانند ،بدون شک به ظهور کمک کرده اند ، و اگر از این امتحان موفق بیرون بیاییم ،ظهور زودتر محقق میشود.

برادران و خواهران ایرانی ، خوشا به حال شما که صاحب آماده کردن مقدمه اول ظهور یعنی خراسانی هستید ، و همچنین خوشا به حال شما که کمک کننده به مقدمه دوم یعنی یمانی هستید ، خوشا به حالتان

به خدا قسم اگر همین شیعیان در منطقه ،ایران و عراق و ... امام خمینی را خوب یاری میکردند ، امام زمان تاکنون ظهور کرده بود ، ولی متاسفانه در مقدمه اول خوب یاری نکردیم ، خوب پشتیبانی نکردیم

امروز در یمن با افکار امام خمینی چه معجزاتی انجام میدهند ، با چه؟ با بعضی از کتاب های امام خمینی ،با بعضی کتابهای سیدعلی خامنه ای

ولی اینجا ایران ، خود شخص امام خمینی بود ، خود شخص امام خامنه ای هست ، چه کار کردیم ؟ خدا فردا از شماها میپرسد ، شما ها که میدانستید ، چکار کردید؟»

رسانه

582 نمایش

نوشتن دیدگاه