«آقای جهانگیری همیشه هماهنگ‌کننده کارها و برگزارکننده جلسات تخصصی در دولت یازدهم بود و بسیار موثر عمل می‌کرد. امروز نیز بعید است که غیر از این باشد.»
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب کلیات «بسته حمایت غذایی اقشار کم‌درآمد» در جلسه یکشنبه گذشته هیات دولت خبر داد و گفت: این بسته حمایتی در اختیار افرادی که درآمد کمتر از سه میلیون تومان دارد، قرار خواهد گرفت.
خودروساز فرانسوی، رنو، گزارش داد که درآمد این شرکت در سه ماه سوم امسال با افت فروش در بازارهای درحال ظهور و خروج از بازار ایران آسیب دیده است و ۶ درصد سقوط کرده است.
آذری جهرمی وزیر ارتباطات صبح امروز روی خط زنده برنامه حالا خورشید حاضر شد و درباره یک مدل پیشرفته کلاهبرداری اپراتورها هشدار داد.
سه شنبه, 01 آبان 1397 ساعت 11:10

سفر به ایران ۵۰ درصد ارزان شد

سفر به ایران برای گردشگران خارجی تا ۵۰ درصد ارزان‌تر شده است. برای همین آمد و شد از کشورهای همسایه تا ۵۱ درصد بیشتر شده است، اما این ارزانی هنوز گردشگران کشورهای دیگر را وسوسه نکرده است.
سه شنبه, 01 آبان 1397 ساعت 11:01

ویزای اربعین یک روزه ۶۴۰ هزارتومان؟!

با آغاز سفر‌های اربعین هزاران نفر از عاشقان امام حسین (ع) به تب و تاب می‌افتند تا با گرفتن ویزا خود را به صف دلباختگان آن حضرت برسانند. اما انگار در این میان بازار داغ سودجویان هم حسابی گرفته و گرم است.
سه شنبه, 01 آبان 1397 ساعت 10:40

نرخ پیشنهادی برای بنزین؛ 3 هزار تومان!

سیدحمید حسینی تحلیلگر اقتصادی و عضو اتاق بازرگانی در روزنامه ایران نوشت:درباره میزان قاچاق و قیمت واقعی بنزین اعداد غیرقطعی و برآوردی است. این موضوع ممکن است سیاستگذار را به اشتباه بیندازد. در چنین شرایطی بهترین سیاستگذاری آن است که با ابزار قیمت، مصرف را مدیریت کرد و میزان قاچاق…
با گذشت حدود دو ماه از طرح موضوع سهمیه بندی مجدد بنزین برای پیشگیری از قاچاق گسترده سوخت، همچنان نظرات متفاوتی در این باره وجود دارد؛ اسحاق جهانگیری روز یک شنبه بدون اشاره به جزئیات فقط گفت که افزایش قیمت بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست.
موضوع افزایش احتمالی قیمت بنزین، سوژه امروز صبح مجری برنامه حالا خورشید شد؛ واکنش رشیدپور به این گرانی احتمالی بنزین را در این ویدئو ببینید.
شرکت ملی نفت با تایید فیش حقوقی ۳۷ میلیون تومانی علی کاردر، معاون وزیر نفت، اعلام کرد که سقف حقوق درباره وی رعایت شده و اضافه دریافتی او مربوط به معوقات بوده است.
دوشنبه, 30 مهر 1397 ساعت 10:27

کاهش ۱۵ درصدی قیمت گوشی تلفن‌همراه

نوسانات اخیر نرخ ارز طی دو هفته گذشته، بازار تلفن‌همراه را با سیر نزولی قیمت‌ها مواجه کرد.
دوشنبه, 30 مهر 1397 ساعت 10:26

توزیع سبد کالای حمایتی دولت آغاز شد

عرضه سبد کالای حمایتی دولت در برخی فروشگاه‌های زنجیره‌ای آغاز شد.
صفحه1 از742