تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 دی 1396 ساعت 08:50

پاسخ کارگردان «ماجرای نیمروز» به ادعای توهین به مردم سوسنگرد در فیلم تازه‌اش +عکس

کارگردان «ماجرای نیمروز» به ادعای بی‌احترامی به مردم سوسنگرد که درباره سکانسی از فیلم تازه‌اش مطرح شده است، پاسخ داد.

به گزارش خبرآنلاین، محمدحسین مهدویان با انتشار عکسی از مردم سوسنگرد در دوران جنگ ایران و عراق در اینستاگرام، به حواشی اخیر سکانسی از فیلم «لاتاری» که در فضای مجازی پخش شده است، واکنش نشان داد.

این کارگردان در این باره نوشت: «پخش نسخه‌ ناقص و غيرآماده‌ سکانسی از فيلم سينمایی«لاتاری» باعث سوءتفاهم در جمعی از شهروندان شهر مقاوم و قهرمان سوسنگرد شد و این تلقی پیش آمد که خدای ناکرده گروه سازنده قصد بی‌احترامی داشته‌اند. فیلم «لاتاری» درباره‌ غیرت ایرانی است. غیرت همه‌ ایرانی‌ها. غیرت و ناموس‌پرستی مردان عرب چنان آشکار و پیداست که کسی نمی‌تواند منکر آن باشد.

شما برادران عرب همواره مثال مردانگی و غیرت بوده و هستید. در مقاومت هشت‌ساله‌ ملت ایران مردان شجاع عرب در پیشانی مبارزه با دشمن بوده‌اند. مادران صبور و پاک‌سرشت شما و همه ايرانيان مایه‌ افتخار این سرزمین هستند. اگر غیرت، شجاعت و مقاومت دلیرانه‌ شما نبود، امروز ما در پناه کدام امنیت به فیلم‌سازی و فعالیت هنری می‌پرداختیم. ما خوزستان را همیشه خانه‌ خود دانسته‌ایم و به خاک و مردم‌اش عشق ورزیده‌ایم. در گروه سازنده‌ فیلم چندین خوزستانی از عوامل اصلی بوده‌اند. از جمله ابرهیم امینی، نویسنده، حمید فرخ‌نژاد و نادر سلیمانی، بازیگران فیلم. چطور ممکن است چنین گروهی حتا فکر توهین به برادران و خواهران عرب را در سر بپرورانند. یقین بدانید حساسیت و نگرانی شما از نگاه گروه سازنده‌ «لاتاری» پنهان نبوده است و به حتم تماشای نسخه‌ نهایی فیلم نگرانی شما را برطرف خواهد کرد.»

 

 آخرین‌نیوز (رسانه مستقل ایرانیان) را در پیام‌رسان سروش دنبال کنید

417 نمایش

نوشتن دیدگاه