تبلیغات متنی

تاریخ انتشار: چهارشنبه, 11 مهر 1397 ساعت 07:40

یک «حرف حق» از یک «سلبریتی باانصاف» + تصویر

به گزارش آخرین نیوز، لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکس زیر در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«خداوند به حضرت موسی گفت: قحطی خواهد آمد، به قومت بگو آماده شوند !

موسی به قومش گفت و قومش از دیوار خانه ها سوراخ ایجاد کردند که در هنگام سختی به داد هم برسند که این قحطی بگذرد !مدتی گذشت اما قحطی نیامد ، موسی علت را از خدا پرسید خدا به او گفت:قوم تو به هم رحم کردند !من چگونه به این قوم رحم نکنم ؟

پی نوشت: ماشینم رو برای تعویض لاستیک دادم به نمایندگی بی.ام.دبلیو (bmw) عباس آباد و بعداز ۳،۴روز پیگیری جواب درست ندادن ومتوجه شدم ماشین رو در این روزها دست کسی دادن وبعدش باکمال وقاحت گفتن لاستیکش پیدا نشده بفرمایید ماشینتون...حالا باید به کجا شکایت کردو چه کرد خدا داند...البته خدا جواب همه چیز رو به موقعش میده.

بنظرم دولت وملت بعضی جاها به هم شبیهند.

علاوه بر همه کلاهبرداریها واذیتهاو سوء استفاده هاییکه در حق هم روا میکنیم،هنوز دلار چند وقت نیست بالا رفته همه فروشنده ها جنسهای چندسال مونده توی مغازه هاشون با دلار۳/۶۰۰رو به قیمت دلار ۱۵و۱۸هزار تومن میفروشند وبعد از بردن مالی که انقدر حلال نیست سرسفره خانواده شون انتظار دارن بلاهاییکه این روزها زیاد میبینیم مثل مرگ اولاد،سرطان وغیره سرشون نیاد!!!!!!!

پس نباید خیلی هم انتظار اقتصاد درست وبالا پایین نشدن نرخ دلار برای پرکردن بانکها و تعادل بودجه دولت و اختلاس آقازاده ها وشرایط حاکم باشیم.اوناییکه از گرون شدن دلار خوشحال میشن از فسفر مغزشون اگگگگگررررررر استفاده کنن میفهمن همونقدر که سود کردن باید جاهای دیگه همه چیزو گرونتر بخرند»

1491 نمایش

نوشتن دیدگاه