cache/resized/2e9a63dc8d1817379ed1d7cf4f726b90.jpg

کلیپ| رائفی پور؛ «بستگان پُر حاشیه»

cache/resized/db65eb151d1ed2f78509b36aa2af35cc.jpg

برداشت اشتباه از حدیث «إِنَّمَا ...

cache/resized/99354bda8e5e3961394cbb0563f983b4.jpg

مستند| «لشکر زینبی»

cache/resized/88b5470c651fab91a34f07ab336916d5.jpg

جاسوسان مشغولند مراقب باشید!

cache/resized/cccf465bb1b689d57ce08b512212529a.jpg

میگویند دشمن را تحریک نکنید تا تنش ...

cache/resized/77618813bd7e37806d56a38aa4b3436f.jpg

فردو، نطنز و بند ۵ برجام!

تاریخ انتشار: سه شنبه, 10 فروردين 1400 ساعت 20:31

راهنمای سفر به کیش و استانبول بر اساس مطلب سفر باتو

قایق های تفریحی به طور کلی یکی از محبوب ترین تفریحات در شهرهای آبی در سراسر جهان است. این کشتی ها چندین ساعت تور روی آب دارند. و آنها با ارائه برنامه های متنوع مردم را سرگرم می کنند. زمان و نوع رویدادها از موقعیتی به مکان دیگر و کشتی متفاوت است ، اما معمولاً شامل غذا ، نوشیدنی ، ارکسترهای مفصل و جشن ها می شود.

جزیره کیش و تور ارزان کیش خود مکانی جذاب برای گشت و گذار و گشت و گذار است. آبهای گرم و نیلگون خلیج فارس با سواحل تمیز و بکر ، پارک آبی روباز ، انواع دیگر تفریحات آبی در این جزیره ، مراکز خرید فراوان و ... همه خبرهای یک سفر و تجربه دلپذیر را دارند. اما سفرهای دریایی شبانه چیزی نیست که بتوان آن را در همه جا تجربه کرد. در این جزیره این امکان وجود دارد که با قایق های تفریحی و قایق های تفریحی چند ساعته سفر را روی آب انجام دهید.

به اعلام سفر باتو ، در حال حاضر شش کشتی تفریحی و چندین قایق تفریحی در این جزیره فعالیت می کنند: گوهر ، آرتمیس ، اوستا ، نوید دریا ، امپراطور و دنا ، هر کدام بسته به ظرفیت کشتی مسافران را به یک شب فراموش نشدنی دعوت می کنند.

به اعلام سفر باتو ، فرصت های خدماتی برای کشتی های مختلف متفاوت است ، بنابراین برای اینکه وقت خود را تلف نکنید و برنامه ریزی تفریحی بهتری داشته باشید ، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با همکاران ما در آژانس مسافرتی Ocean تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و روز را در اختیار شما قرار دهد. .

این تجربه ای نیست که آن را از دست دهید زیرا می توان ساعاتی از شب را در دریا و زیر نور ماه و ستاره ها سپری کرد بدون اینکه کوچکترین نگرانی در مورد امنیت داشته باشد. حال ، اگر این تجربه با موسیقی و جنگ های تفریحی مفصل و یک وعده غذایی خوب همراه باشد ، چه چیزی بهتر از این. معمولاً غروب آفتاب استاندارد در هر کشتی تفریحی 2 ساعت است اما دو ساعت که نمی توانید مدت ها فراموش کنید. البته ، اگر از شب های دریا می ترسید ، دیگر جای نگرانی نیست ، بعضی از کشتی ها در طول روز فرصتی دارند و می توانید از این کشتی ها برای ناهار استفاده کنید و یک بعد از ظهر را در قایق بگذرانید. نکته مهم این است که همه اعضای خانواده و همراهان سفر می توانند همزمان با هم تفریح ​​کنند و این یکی از دلایلی است که خانواده سرگرمی را دوست دارد. البته لازم به ذکر است که به دلیل محدودیت تعداد صندلی های کشتی ، حتماً بلیط خود را از قبل رزرو کنید تا دیگر نگران نرسیدن و کمبود ظرفیت نباشید.

از قدم زدن روی پل گالاتا لذت ببرید

این پل در تور استانبول ارزان به خودی خود یک جاذبه است اما موقعیت آن آن را به یکی از جاذبه های رایگان استانبول برای مردم تبدیل کرده است. می پرسی چرا؟ از آنجایی که پل گالاتا در مرکز استانبول واقع شده است و دو طرف شاخ طلایی را به هم متصل می کند ، برای بسیاری از افراد یک نقطه عبور است و همیشه یکی از بهترین مکان ها بوده است. برای پیاده روی و رفتن به رستوران های کوچک محلی بود. شما به سختی می بینید که مردم روی این پل ماهیگیری کنند.

معمولاً زوج های جوان و گردشگران مختلف این پل را به عنوان محل اقامت انتخاب می کنند. یکی از کارهایی که می توانید روی این پل 490 متری که یادگاری از سالهای آخر قرن 19 است ، انجام دهید ، گرفتن عکس و سلفی ویژه و تماشای پرواز بالای سر مرغ دریایی است. فراموش نکنید که فروشگاه های مواد غذایی موجود در این پل را در لیست خود قرار دهید ، به ویژه فروشگاه هایی که غذاهای دریایی می فروشند.

بسفر معروف و زیبا را ببینید

تنگه بسفر معروف استانبول محله های عجیب و معروف بسیاری را برای بازدید دارد که هر یک معروف است. دیدنی ترین این مناطق که چشم انداز زیبایی از بسفر نیز دارند ، Bebek و Ortaköy هستند. دسترسی به این دو منطقه بسیار آسان است و شما فقط با یک اتوبوس می توانید به راحتی بین آنها یا حتی میدان تقسیم حرکت کنید.

از نمای استثنایی این دو منطقه در بسفر ، می توانید حرکت کشتی های مختلف را به عنوان سفرهای دریایی در این تنگه مشاهده کنید. مسجد قدیمی Ortaköy از دیگر جاذبه هایی است که پیشنهاد می کنیم حتما از این منطقه دیدن کنید.

از بزرگترین بازار سرپوشیده جهان بازدید کنید

بازار بزرگ استانبول در رزرو تور ارزان ترکیه  یکی از مکان هایی است که می توانید هر آنچه را که می خواهید بخرید اما حتی اگر قصد خرید ندارید ، می توانید به آنجا بروید و فضای پرنشاط آن را ببینید و از آن لذت ببرید. در این بازار حدود 4000 فروشگاه مختلف وجود دارد و اگر تا به حال خواسته اید چیزی یا چیزی را که توجه شما را جلب کرده خریداری کنید ، شما نیز می توانید. البته خرید در این بازار مهارت های خاصی را نیز می طلبد که در مقاله بازار بزرگ استانبول به آنها اشاره کردیم و خواندن آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

799 نمایش

نوشتن دیدگاه