cache/resized/04a318d7f9ca208ace7c2b3a69056bcf.jpg

سعید جلیلی می‌تواند رأی بیاورد؟

cache/resized/6534a2651ba875c90618bf1a51e40745.jpg

رائفی پور| بازی کثیفی که باید تمام ...

cache/resized/a9e60f227a14a0fae65e7775641914d7.jpg

۱۰ دقیقه با نگاه اقتصادی سعید جلیلی

cache/resized/2df6cbad7f17ddf144e0e49dbea930df.jpg

علی‌اکبر رائفی‌پور | رضایت در بلا

cache/resized/ded698463fe3956568b8fc93a8c835a2.jpg

افشاگری محسن رضایی در خصوص بحران بورس

cache/resized/85faf36b8bddd35fc92e7834435252cc.jpg

پناهیان| تمرین کن بهت حرف زدن ناراحت ...

تاریخ انتشار: چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 12:35

چگونه فشار پکیج را تنظیم کنیم؟

تنظیم فشار پکیج دیواری یکی از مهم ترین اقدامات پس از نصب پکیج می باشد. تنظیم صحیح فشار پکیج دیواری باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شده و به افزایش راندمان و عمر مفید پکیج کمک می کند. گرم نبودن آب پکیج دیواری، گرم نشدن رادیاتورها از جمله برخی از مشکلات تنظیم نبودن آب پکیج می باشد.

تنظیم فشار در پکیج های دیواری مستلزم رعایت نکات و مراحلی است که در این مطلب به بررسی آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

فشار استاندارد پکیج دیواری چقدر باید باشد؟

فشار استاندارد پکیج دیواری بایستی بین عدد 1 تا 2 باشد. در صورتی که فشار پکیج کمتر از 1 باشد پکیج به خوبی کار نکرده و آب پکیج گرم نمی شود. بالا رفتن فشار پکیج بیشتر از 2 نیز مشکلاتی را به همراه می آورد. بنابراین در صورتی که فشار پکیج عددی خارج از این محدوده باشد باید نسبت به تنظیم فشار پکیج اقدام کرد.

چگونه فشار پکیج را بالا ببریم؟

در صورتی که فشار پکیج عددی کمتر از 1 باشد پکیج با افت فشار روبه رو بوده و باید نسبت به افزایش فشار اقدام کرد. برای افزایش فشار پکیج شیر پر کن پکیج که معمولا شیر کوچکی به رنگ آبی است است را در خلاف عقربه های ساعت بچرخانید و همزمان با چرخاندن عقربه فشار پکیج را بررسی کنید. هنگامی که فشار پکیج به عدد مورد نظر رسید شیر پرکن را ببندید.

علت پایین آمدن فشار پکیج

عوامل گوناگونی در افت فشار پکیج دیواری تاثیر گذار می باشد. نشتی آب از پکیج، خراب شدن شیر پرکن، هوا گرفتن پکیج، باد نداشتن منبع انبساط، سوراخ شدن مبدل حرارتی، نوسان داشتن فشار آب، زیاد بودن بیش از جد ارتفاع شعله از جمله رایج ترین دلایل پایین بودن فشار پکیج دیواری می باشد.

همانطور که اشاره شد خراب بودن قطعات پکیج از جمله رایج ترین دلایل پایین آب فشار در این دستگاه است. بنابراین توصیه می کنیم به هنگام بروز مشکل در قطعات این دستگاه هر چه سریع تر نسبت به تعویض و تعمیر قطعات اقدام نمایید. تعمیر قطعات پکیج امری تخصصی بوده و نیاز به یادگیری مهارت های آن دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه تعمیر پکیج دیواری بر روی آموزش تعمیرات پکیج دیواری کلیک کنید.

چگونه فشار پکیج دیواری را پایین بیاوریم؟

در صورتی که فشار پکیج عددی بالاتری از حد استاندارد بوده باید نسبت به پایین آوردن آن اقدام کرد، برای این کار ابتدا:

شیر آب ورودی پکیج را ببندید و از ورود آب به پکیج خودداری کنید. پس از بستن شیر آب ورودی پکیج، به آرامی شیر پرکن را باز کنید. حالا یکی از شیرهای آب گرم را باز کنید و اجازه دهید تا فشار پکیج کاهش بیابد. پس از پایین آمدن فشار بار، شیر پر کن را ببندید و نسبت به تنظیم فشار پکیج اقدام نمایید.

دقت داشته باشید که بهترین زمان برای کم کردن فشار پکیج به هنگام خاموش و سرد بودن پکیج می باشد.

چرا فشار پکیج بالا می رود؟

عوامل گوناگونی باعث بالا رفتن فشار پکیج دیواری می شود. خراب شدن کلید حرارتی و برد پکیج، رسوب گرفتن آن، خرابی شیر پرکن، شیر بای پاس، پمپ، خالی شدن باد منبع انبساط، لوله کشی نامناسب پکیج برخی از رایج ترین دلایل بالا رفتن فشار پکیج دیواری می باشد. نصب نامناسب پکیج یکی از دیگر دلایل بالا و پایین رفتن فشار در پکیج های دیواری می باشد. برای جلوگیری از بروز این مشکل توصیه می کنیم هنگام نصب پکیج کلیه اصول و نکات لازم را رعایت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه نصب پکیج بر روی آموزش نصب پکیج دیواری کلیک نمایید.

خطرات بالا رفتن فشار پکیج

بالا رفتن فشار پکیج خطراتی را به همراه دارد. وارد شدن آب به خانه و منفجر شدن پکیج، همچنین آسیب دیدن قطعات این دستگاه از جمله خطراتی است که بالا رفتن فشار در این دستگاه به همراه می آورد.

چگونه پکیج دیواری را نصب و تعمیر کنیم؟

پکیج های دیواری دستگاه های حساس و پیچیده هستند و نصب و تعمیرات آنها امری پیچیده و تخصصی بوده و نیازمند آموزش حرفه ای پکیج و یادگیری مهارت های مورد نیاز آن است. نصب و تعمیرات اشتباه پکیج مشکلات بسیاری را به همراه می آورد که برخی از آنها غیر قابل جبران بوده و خسارت های جانی و مالی را به بار می آورد. به همین دلیل پیش از نصب و تعمیرات پکیج بایستی با مراحل و دستورالعمل ها آشنا بود.

آموزشگاه برق گستران در تهران یکی از بهترین مراکز تخصصی نصب و تعمیرات پکیج در کشور است که به صورت حرفه ای دوره های پکیج را برگزار می نماید. دوره های آموزشی در این آموزشگاه به صورت عملی بوده و کارآموز طی دوره با صفر تا صد نصب انواع برند و مدل پکیج و نحوه تعمیر و عیب یابی آن آشنا خواهید شد.

پس از پایان این دوره مدرک معتبر فنی، مشاوره های رایگان بازاریابی و پشتیبانی نامحدودی به کارآموزان ارائه شده و کارآموزان برای ورود هر چه موفق تر به بازار کار آماده می شوند.

لازم به ذکر است که آموزشگاه برق گستران علاوه بر دوره های پکیج دوره های متعدد دیگری را در زمینه برق، الکترونیک و مکانیک برگزار می نماید. آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی و آموزش تعمیرات موبایل از جمله دوره ها متداول و درآمدزا در این آموزشگاه است که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی در آموزشگاه برق گستران

دوره آموزش کولر گازی در آموزشگاه برق گستران شامل دو دوره آموزش نصب کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی می باشد. دوره نصب به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار شده و به آموزش مرحله به مرحله نصب انواع مدل های کولر گازی می پردازد. در این دوره کارآموزان در محیطی شبیه به محیط واقعی کار کلیه مراحل مربوط به نصب کولر گازی را انجام داده و به تمرین و رفع اشکال می پردازند.

آموزش تعمیرات کولر گازی فنی حرفه ای دوره دیگری است که طی آن کلیه مشکلات مربوط به کولرهای گازی و نحوه عیب یابی و تعمیر آن آموزش داده می شود. این دوره به گونه است که کارآموز زیر نظر استاد دوره کلیه مشکلات کولرهای گازی را بررسی کرده و نسبت به تعمیر و عیب یابی آن اقدام می نماید.

دوره نصب و تعمیرات کولر گازی مناسب کلیه علاقه مندان به مشاغل فنی به خصوص نصب و تعمیرات کولر بوده و در مدت زمان کوتاهی کارآموزان را به یک نصاب و تعمیرکار حرفه ای کولر تبدیل می کند.

آموزش تعمیرات موبایل  آموزشگاه برق گستران

آموزشگاه برق گستران از بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران است دوره موبایل را به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای برگزار کرده و همه ساله کارآموزان بسیاری در این دوره ثبت نام کرده و خود را برای ورود به بازار کار آماده می کنند. این دوره شامل دو دوره آموزش کامل سخت افزار اندروید و آیفون و آموزش کامل نرم افزار آیفون و اندروید می باشد.

در دوره سخت افزار تمامی مباحث مربوط به تعمیر سخت افزار موبایل و نحوه تعویض قطعات موبایل آموزش داده شده و در دوره دیگر یعنی تعمیرات نرم افزاری طریقه رفع مشکلات نرم افزاری از قبیل: روت، بوت، برداشتن قفل، رفع ارورها، فلش کردن و غیره آموزش داده می شود.

با سپری کردن دوره فوق در این مرکز آموزشی در مدت زمانی کوتاه به یک تعمیرکار حرفه ای موبایل تبدیل شده و می توانید در بازار کار تعمیرات موبایل به درآمدزایی بپردازید.

این آموزشگاه علاوه بر دوره های فوق دوره های متعدد دیگری را برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر از دوره‌های این آموزشگاه و ثبت نام می‌توانید به سایت این مرکز به نشانی https://barghgostaran.com مراجعه نمائید. همچنین می‌توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمائید.

504 نمایش

نوشتن دیدگاه