cache/resized/3a5b03490f6c874a5d5590754e942041.jpg

لطفاً در این چند ماه باقیمانده خبر ...

cache/resized/312ef3942469e27d4e0478199b12928b.jpg

باید زنده شویم؛ مثل حاج قاسم!

cache/resized/10f2c28ade2cb64f0dfdede8c9aab2a8.jpg

رائفی پور؛ فتوحات غیر اسلامی (9 قسمت)

cache/resized/ddc03af85d17e8781e39c2670f076e7a.jpg

روحانی: ارزش پول را نصف کرده‌اید، ...

cache/resized/0c9ebcb897e331daaa13f117aa972c3c.jpg

علیرضا پناهیان؛ چرا اولین فرمانده ...

cache/resized/0f044d1fea7a219a6678ec996633534e.jpg

نگاه عارفانه و خاص شهید چمران به «درد»

تاریخ انتشار: جمعه, 21 شهریور 1399 ساعت 17:25

چطور یک ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم ؟

برای آشنایی با برنامه های ماشین لباسشویی ال جی بهتر است به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه کنید تا به صورت کامل متوجه کارایی ماشین لباسشویی خود بشوید. به عنوان مثال استفاده از دکمه Sport wash زمانی که می خواهید لباس های ورزشی خود را بشویی بسیار کارآمد می باشد زیرا بافت لباس های ورزشی با سایر البسته تفاوت دارد و بهتر است از دکمه تنظیم شده کاراخانه استفاده نمایید. یکی از نکات مثبت در طراحی ماشین لباسشویی های امروزی استفاده از کدهای خطا و یا ارور های ناشی از خرابی ماشین لباسشویی می باشد که کار را برای شما و تعمیر کار ماشین لباسشویی ساده نموده است. زیرا از این طریق شما و تعمیر کار ماشین لباسشویی یک زبان مشترک دارید و به سادگی می توانید عیب دستگاهتان را بگویید.  

 

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را به کاردون بسپارید 

خوشبختانه تیم مجرب و کارآزموده کاردون با بررسی بازار تعمیرات و مشکلات رایج در خرابی ماشین لباسشویی برخی از مهم ترین و پرتکرار ترین مشکلات را برای شما به اشتراک گذاشته است. همین طور با بررسی علل خرابی ماشین لباسشویی بهترین راهکار را برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اختیارتان قرار دهد و راه حل هایی برای جلوگیری از بروز این خرابی ها را به شما مخاطبین و همراهان همیشگی ارائه دهد. 

هنگامی که دکمه شروع در ماشین لباسشویی را می زنید لباسشویی شروع به کار نموده و عملیات شستشو انجام می شود. گاهی اوقات ممکن است به محض زدن دکمه استارت این اتفاق نیافتد و ماشین لباسشویی وارد برنامه نشود علت چیست ؟ چرا لباسشویی وارد برنامه نمی شود ؟ یکی از احتمالاتی که ممکن است وجود داشته باشد بسته نشدن درب لباسشویی می باشد گاهی اوقات خرابی لاستیک ماشین لباسشویی مانع از بسته شدن کامل درب می شود و عملیات شستشو انجام نخواهد شد. استفاده از دکمه های تعبیه شده بر روی لباسشویی می تواند یکی دیگر از دلایل کار نکردن برنامه شستشو در ماشین لباسشویی باشد به عنوان مثال استفاده از دکمه CL لباسشویی وارد برنامه نخواهد شد زیرا شما با زدن این دکمه قفل کودک را فعال نموده اید و تا زمانی که این دکمه فعال باشد هیچ پیغامی برای شروع عملیات شستشو صادر نخواهد شد. البته در برخی مواقع استفاده از دکمه Time Delay با کمی تاخیر برنامه شستشو را انجام خواهد داد در واقع براساس زمانی که شما تنظیم کرده اید شروع به انجام عملیات شستشو خواهد نمود. 

 

برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کاردون ثبت سفارش کنید. 

یکی از رایج ترین مشکلاتی که نه تنها برای برند بوش بلکه برای سایر برند ها نیز ممکن است پیش آید روشن نشدن ماشین لباسشویی است. و شاید بتوان این مشکل را یکی از سخت ترین مشکلات دانست زیرا دلیل اصلی روشن نشدن ماشین لباسشویی قطعات الکتریکی به کار رفته در دستگاه می باشد و به دلیل پیچیدگی قطعات داخلی لباسشویی می توان به جرات گفت علت روشن نشدن ماشین لباسشویی یکی از دشوارترین هاست.  

با این حال کاردون براساس تجربیات متخصصین خود دلایل اصلی روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش را برای شما مخاطبین همیشگی گردآوری نموده است. همان طور که می دانید دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی قطع جریان برق به دستگاه می باشد بنابراین بهتر است ابتدا از سالم بودن و اتصال برق اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که هیچ یک از چراغ های پنل لباسشویی روشن نشود می توان به جرات گفت مشکل از محافظ و یا پریز برق است.  

باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. استفاده از قفل ایمنی و یا قفل کودک مانع از باز شدن درب لباسشویی خواهد شد پس به دقت بررسی و چک نمایید که از این دکمه استفاده نکرده باشید. هنگامی که دستگاه در حال آبکشی و یا خشک کردن لباس هاست امکان باز شدن درب ماشین لباسشویی بوش وجود ندارد اما با توقف آبکشی و خشک کن با استفاده از دکمه توقف آبکشی می توانید درب دستگاه را باز نمایید. 

گاهی اوقات در شرایط اضطرار قرار دارید و باید درب لباسشویی را باز کنید می توانید درب ماشین لباسشویی بوش را با استفاده از کلید اضطراری باز نمایید اما دقت کنید در صورتی که به دلیل قطع جریان برق از کلید اضطراری استفاده نموده اید پس از وصل جریان برق دستگاه به کار خود ادامه خواهد داد. 

اما در برخی مواقع شکستگی و خرابی درب ماشین لباسشویی دلیل باز نشدن آن خواهد بود در این صورت باید از متخصصین در تعمیر ماشین لباسشویی بخواهید تا برای عیب یابی ماشین لباسشویی بوش مراجعه نمایند. 

223 نمایش

نوشتن دیدگاه