cache/resized/0825c1c9636c54f8f7e8bb47ab2947c6.jpg

رهبر معظم انقلاب به روایت حاج قاسم

cache/resized/64e9787bdebb026bedc5c0d6e6860aa5.jpg

سخنان تکان دهنده یک عالم اهل سنت در ...

cache/resized/55c83698b664bad156c7c88b75fbd9a1.jpg

مهم‌ترین نکات پیام حج رهبر معظم انقلاب

cache/resized/f19fc0606d28d745e22d0b376b3bc894.jpg

طوفان توییتری «عید غدیر»

cache/resized/617a2a59d384761721dfc707ee57905f.jpg

اعتراف کارشناس بی‌بی‌سی از دوران کثیف ...

cache/resized/93ba05a36ab51fe5a01ad6dda51ca93c.jpg

توصیف شاعرانه شهید حاج قاسم از شهادت

تاریخ انتشار: دوشنبه, 06 مرداد 1399 ساعت 11:42

سخنرانی‌های انگیزشی میثم شکری ساز، متهم به کلاهبردار بودن

سخنرانی‌های انگیزشی میثم شکری ساز، متهم به کلاهبردار بودن

به نظرم برخی از افراد وقتی که میکروفون را به دست می گیرند و سخنرانی می کنند، در جایگاه سخنرانی می درخشند. با دیدنشان تصور می کنم که آن ها اصلا با توانایی سخنرانی متولد شده اند. شرکت در این گونه سخنرانی ها معمولا برایم جذابیت دارد، در حالی که برخی دیگر از سخنرانی ها حوصله ام را سر می برند و دوست دارم هر چه زودتر تمام شوند.یک روز که به یک سمینار آموزشی رفته بودم، متوجه شدم که سخنران آن دکتر میثم شکری ساز است. درباره او اطلاعات چندانی نداشتم ولی می دانستم که یک فرد موفق است که مدیر یک هلدینگ بزرگ به نام هلدینگ پارس پندار نهاد است. زمانی که سمینار آغاز شد دکتر میثم شکری ساز به جایگاه سخنرانی رفت، میکروفون را در دست گرفت و آنقدر با انرژی و انگیزه صحبت هایش را شروع کرد که من کاملا مجذوب حرف هایش شدم.

هنگامی که سخنرانی به پایان رسید، فهمیدم که آنچنان محو سخنرانی دل انگیز دکتر شکری ساز شده ام که حتی  متوجه گذشت زمان نشده ام. سخنان او به من انگیزه بسیاری بخشیده بود و دائما خاطرات آن روز را در ذهنم مرور می کردم. با خودم گفتم باید من هم بتوانم از فن بیان شیوای او یاد بگیرم و خودم نیز یک سخنران موفق شوم. کسی که باعث ایجاد حس انگیزه در دیگران شود و الهام بخش زندگی شان باشد. تصمیم گرفتم که بیشتر درباره دکتر میثم شکری ساز و فعالیت هایش بدانم. به همین خاطر شروع به تحقیق و بررسی درباره زندگی دکتر و مسیرهای موفقیتش کردم. در ادامه این مطلب می توانید نتیجه تحقیقات من را بخوانید.

دکتر میثم شکری ساز مدیر و کارآفرین برتر کشور

با جستجو در اینترنت به نتایج جالب توجهی درباره زندگی و نگرش دکتر میثم شکری ساز شدم. او متولد 29 فرودین سال 1365 بود و بدون داشتن ژن خوب یا سرمایه زیاد، توانسته بود موانع پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد. او با راه اندازی موسسه آموزش مجازی پارس به عنوان اولین موسسه ای که به ارائه آموزش های آنلاین و مجازی می پرداخت، توانسته بود تحول عظیمی را در شیوه آموزشی کشور پدید آورد. همچنین در سال 1387 هلدینگ پارس پندار نهاد را پایه گذاری کرده بود و شرکت های بسیاری را زیر شاخه آن قرار داده بود. خدمات ارزنده ای را در قالب این شرکت ها ارائه می داد، که عبارت بودند از خدمات مهاجرت، اخذ اقامت و ثبت شرکت ها در خراج از کشور، آموزش دوره های کاربردی و مفید، چاپ و نشر آثار ارزشمند، آموزش زبان های خارجی، ارائه مشاوره های راهبردی در مباحث بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، ارتباطات و فروش و بسیاری خدمات دیگر که همگی نشان از میزان توانمندی و موفقیت دکتر میثم شکری ساز داشتند.

او همچنین ده ها کتاب را ترجمه و نوشته بود که همگی بسیار برای جامعه ادبی کشور مفید بودند. همچنین قهرمان ورزش شطرنج بود و در سال 1396 عنوان مدیر شایسته تکنولوژی و کارآفرین برتر کشور را ازآن خود کرده بود. او تحصیلکرده مدیریت کارآفرینی mba  از دانشگاه اشتنبایس برلین و امیر کبیر تهران بود و همچنین مهندسی صنایع را در دانشگاه آزاد اسلامی دنبال کرده بود. سوابق آموزشی و پژوهشی بسیاری داشت و در یک جمله، نمونه بارز یک فرد موفق بود. همچنین در تدریس نیز دستی داشت و به آموزش در دانشگاه و مباحث موفقیت، کارآفرینی، توسعه اقتصادی، تجاری و ... پرداخته بود. کلاس های 25 راز موفقیت و هدف گذاری را برای افراد برگذار می نمود و در پایان همه دوره های آموزشی که برای افراد برگذار می نمود، مدرک مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان wes کانادا را ارائه می کرد.

روزی که من هم یک سخنران موفق شدم

من فردی بودم که وقتی شروع به صحبت می کردم، قلبم شروع به تپش می کرد، عرق می کردم، دستانم می لرزیدند، زانوهایم می لرزیدند و احساس می کردم که باید از آن محیط خارج شوم. سخن گفتن در مقابل جمع زیادی از آدم ها برایم مانند یک کابوس بود و هر چقدر هم که تمرین می کردم باز هم به نظرم شرایط طبیعی نبود. من زمانی را صرف شرکت در سخنرانی های دکتر میثم شکری ساز، شرکت در کلاس های موفقیت و هدف گذاری ایشان و مطالعه کتاب هایشان کردم. کتاب هایی همچون توهم باهوشی 1، توهم باهوشی 2، بازاریابی نوگرا، مذاکره با دست های خالی، فراتر از استراتژی و بسیاری کتاب های دیگری که نوشته یا ترجمه کرده بودند. پس از آن احساس کردم که انگیزه بسیار خوبی پیدا کرده ام و اعتماد به نفس خودم را بدست آوردم. یکی از اتفاقات جالبی که تجربه کردم این بود که در یک موسسه آموزش عالی تحت مدیریت دکتر میثم شکری ساز، آموز فن بیان و آموزش گویندگی را پشت سر گذاشتم.

این دوره آموزشی به منزله تیر نهایی موفقیت من بود و باعث شد فنون سخنوری و گویندگی را به خوبی یاد بگیرم. در حال حاضر علاوه بر  اینکه به عنوان یک سخنران انگیزشی هیچ مشکلی ندارم، بلکه به واسطه مهارت هایی که بدست آوردم فرصت شغلی بسیار خوبی را کسب کردم. من رد پای موفقیت دکتر میثم شکری ساز را دنبال کردم و فهمیدم که همواره برای موفقیت در همه عرصه های زندگی، باید تلاش و پشتکار داشته باشم و نسبت به شرایط واقع بین و جوینده فرصت باشم. فهمیدم که باید در مواجهه با مشکلات نفس عمیقی بکشم و متمرکز تر و محکم تر قدم بردارم، موفقیت خودم را تجسم کنم و با برقراری ارتباط با جهان، طعم پیروزی را بچشم.

1156 نمایش

نوشتن دیدگاه