cache/resized/5125d489c599db0595b371c7d486da30.jpg

ارادت مهرداد میناوند به حضرت عباس(ع)

cache/resized/3e0beca56c80f7575b20dbf87492e1f9.jpg

چه‌کسی توانایی مقابله‌ موشکی با ایران ...

cache/resized/3ad6c68f9d8b45bb04e99209619eda69.jpg

کسانی که هنوز به برجام و مذاکره ...

cache/resized/e76583497ca8cfbb0c49704132901b82.jpg

حاج قاسم در غبارروبی حرم مطهر شاهچراغ ...

cache/resized/8c6bfc2bae46739a91bcf2d5b2b13558.jpg

آخرین دیدار حاج قاسم با سیدحسن نصرالله

cache/resized/ce1f9b816bc8fc7ff2364e2c094b6438.jpg

مادر غمخوار / حاج مهدی رسولی

تاریخ انتشار: شنبه, 04 مرداد 1399 ساعت 16:39

آشنایی با کنکور آنلاین، کلاس مجازی و نحوه و بهترین برگزار کننده دوره های آنلاین

کنکور!! نامی که اکثر اوقات با دلهره و اضطراب همراه است، آیا راهی برای گذر با هزینه های کم و آسودگی خاطر از این دوران وجود دارد؟ ما بهترین گزینه را برای عبور آسان از این آزمون چند گزینه ای در اختیارتان قرار می دهیم. از کنکور آنلاین، کلاس مجازی و دوره های آنلاین چه می دانید؟

کنکور آنلاین چیست؟ 

امتحان آنلاین، که به عنوان آزمون الکترونیکی نیز شناخته می شود، امتحان کنندگان را قادر می سازد از طریق اینترنت یا اینترانت گسترده شرکت برای داوطلبان از راه دور امتحانات را انجام دهند. 

اکثر سیستم های امتحان آنلاین شامل ماژول های پردازش پاسخ هستند، که به ارزیابان اجازه می دهد به محض اتمام آزمون، نتایج را صادر کنند؛ این سیستم کاملاً خودکار، پاسخ ها را ارزیابی می کند و نتیجه را در زمان کمتری ارائه می دهد، برخلاف امتحانات سنتی قلم و کاغذ، امکان برگزاری امتحانات کتاب باز بر روی سیستم کنکور آنلاین وجود دارد. 

 

در کنکور آنلاین، یک داوطلب می تواند در یک زمان معین به سؤالات پاسخ دهد و پس از اتمام امتحان، پنجره آزمون بسته شده و ارزیاب ها پاسخ ها را برای ارزیابی آماده می کنند. ارزیاب پاسخ ها را ارزیابی می کند، چه از طریق فرایند خودکار و چه دستی و نتیجه از طریق پست یا اطلاعات موجود در وب سایت به داوطلب ارسال می شود؛ بسیاری از شرکت ها برای ارزیابی توانایی حرفه ای و سازگاری شغلی، به عنوان نرم افزار مورد نظر خود، به نرم افزار آزمون آنلاین متوسل می شوند. 

چگونه امتحانات آنلاین انجام می شود؟ 

مرحله 1: کاربران ارزیابی الکترونیکی را می توان در سه دسته گسترده طبقه بندی کرد: 

 

ناظران: 

افرادی که کاربران سیستم را مدیریت می کنند، آزمایش ها، پشتیبان گیری از سیستم و بازیابی، سرپرستان هستند. 

 

طراحان: 

کسانی که موضوعات، تست ها و سوالات را آماده می کنند طراحان هستند. 

 

آزمون گیرندگان: 

کسانی که برای ارزیابی آزمون می گیرند، آزمایش کنندگان هستند. 

 

مرحله دوم: محیط آزمایش تنظیم شده است و مجموعه سؤالات توسط طراحان آزمایش بر روی محیط بارگذاری می شوند. 

 

مرحله 3: به مربیان تست شناسه آزمون داده می شود که از طریق آنها می توانند وارد سیستم شوند و اقدام به امتحان کنند، این تست ها معمولاً به طور خودکار کنترل می شوند و می توان برای امتحانات دارای امتیاز بالا ثبت گردد. 

 

مرحله چهارم: هنگامی که کاربر آزمون را ارسال کرد، بسته به نوع سوالات، توسط سیستم یا طراحان ارزیابی می شود. 

 

مرحله 5: شرکت کنندگان در صورت لزوم نمرات آزمون خود را دریافت می کنند. 

 

دوره های آنلاین چیست؟ 

 

مجموعه ای از تجربیات آموزشی با استفاده از شبکه دیجیتال برای تعامل، یادگیری و گفتگو را دوره های آنلاین می نامند. 

 

 

در دوره های آنلاین نیازی به جلسات چهره به چهره در یک مکان فیزیکی ندارید، دوره های مشابه مانند دوره های وب محور مشابه دوره های آنلاین هستند، اما به کلاسها یا جلسات منظم نیاز دارند. 

کلاس مجازی ارائه یک سری از درسها در مرورگر وب یا دستگاه تلفن همراه است که در هر زمان و هر مکان به آنها دسترسی دارید، این امر به عنوان یک محیط آنلاین برای یادگیری راحت به صورت غیر همزمان طراحی شده است.

برگزاری کلاس های آنلاین به چه صورت انجام می پذیرد؟ 

  برگزاری کلاس های آنلاین به صورت دوره ای است که در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای یادگیری متمرکز است.  

کلاس مجازی که از طریق اینترنت یا در یک محیط یادگیری آنلاین به دانش آموزان آموزش داده می شود، به این صورت است که دانشجویان از طریق اینترنت به اهداف کلاس، یادداشت های سخنرانی، مطالب آموزشی و امتحانات دسترسی پیدا می کنند؛ دانش آموزان و مربیان از طریق پست الکترونیکی، اتاق های گفتگو و بحث های موضوعی به صورت آنلاین در تعامل هستند، همچنین به عنوان کلاسهای مبتنی بر وب، کلاسهای فضای مجازی، آموزش الکترونیکی، آموزش مجازی و یادگیری از راه دور شناخته می شوند، هنگامی که یک درس خسته کننده تلقی شد، یادگیری آنلاین به "ترکیبی از زمان فقط آموزش" در هر زمان و هر مکان تبدیل می شود.

استراتژی های موفق در دوره های آنلاین زمانی است که آموزش دوره و تعامل بین مربی و دانش آموزان در درجه اول بصورت آنلاین انجام شود 

 

 

کلاس مجازی 

  یک دوره رسمی آموزشی که توسط موسسه آموزش از راه دور به دانشجو با استفاده از اینترنت به عنوان رسانه ارائه می شود اغلب، دانش آموزان می توانند مطالب درسی را بارگیری، تکالیف را بارگذاری کرده و ارزیابی آنلاین شوند و از طریق اینترنت با اساتید و کارمندان ارتباط برقرار کنند 

 یک دوره از طریق اینترنت، ارائه وسیله ای برای تحویل محتوا، تکمیل تکالیف و ارتباط همزمان و ناهمزمان برای دانش جویان و دانش آموزان در مناطق مختلف است بدون محدودیت مکانی و فقط با دسترسی ساده به اینترنت 

کلاس مجازی دوره ای است که در آن تمام فعالیت های دوره به صورت آنلاین انجام می شود و در آن هیچ جلساتی رو در رو لازم نیست و دوره بصورت جزئی یا کاملا آنلاین تحویل داده می شود

همچنین دوره ها و برنامه های توسعه حرفه ای آنلاین، معلمان علوم را برای فرصت های حرفه ای در حال پیشرفت و مرتبط با حرفه ای فراهم می آورند که بر زمان، مسافت و فشارهای بودجه غلبه می کند، برای نشان دادن اثربخشی این رویکرد، در این فصل یک مطالعه موردی از معلمان مقطع ابتدایی و راهنمایی ثبت نام شده در دوره های آنلاین در شیمی و آموزش علوم انجام شده، براساس این اثر، سه موضوع پدیدار شده است: توانایی ادغام آموزش و یادگیری مبتنی بر استعلام در محیط های آنلاین، اهمیت گفتمان و تأمل آنلاین و نقش پیوند نظریه با عمل.

به طور خاص، شرکت کنندگان از افزایش تجربه کاوش در مطالب از طریق پرس و جو و احساس همکاری با همسالان خود در هنگام ساخت دانش را انتظار داشتند که در نتیجه این دوره های آنلاین فعالیتهای مبتنی بر استعلام را در کلاسهای خود تطبیق داده اند. 

دوره های آنلاین مدرسه آلفا 

این مقاله یک فرایند طراحی را برای برنامه های یادگیری آنلاین که بر اساس یک پایه فلسفی بنا شده در تئوری یادگیری، طراحی آموزشی و اصول روند تغییر ایجاد می شود، توصیف کرد، این فرایند طراحی یک رویکرد طراحی شش لایه است که باعث تطابق در شش سطح نهاد، زیرساخت، برنامه، دوره، واحد / فعالیت و ارزیابی دانش آموز می شود. 

چارچوب مفهومی برای فرایند طراحی مبتنی بر تئوری شناخت ویگوتسکی است که بر چهار عنصر اصلی هر تجربه تدریس و یادگیری متمرکز است، یادگیرنده، دانشکده / معلم / مربی، محتوا / دانش / مهارت مورد نظر را کسب می کند، مجموعه ای از سوالات مبانی برای طراحی برنامه های یادگیری آنلاین موثر و کارآمد در اجرای این روش طراحی کمک می کند. 

با بررسی های انجام شده می توان گفت برگزاری دوره های آنلاین همانطور که بار علمی را می تواند به مراتب افزایش دهد به دلیل وجود کلاس مجازی بعد فاصله را حذف می کند، از این رو متقاضیان می توانند هم در زمانی که برای حضور در کلاس ابطال می شود و هم در هزینه ایاب و ذهاب صرفه جویی کرده و بهترین نتیجه را به دست آورند. 

ما در مدرسه آلفا با برگزاری کلاس های آنلاین در حضور اساتید مجرب و حرفه ای مفتخریم که بهترین دوره ها را در اختیار متقاضیان قرار می دهیم و با استفاده از دقیق و به روز ترین متدهای آموزشی دوره های آنلاین دنیا، کلاس مجازی با راندمان شگفت انگیز در اختیار جویندگان علم قرار خواهیم داد. 

 

کلاس آنلاین 

شما با شرکت در دوره های آنلاین توانایی عالی برای برگزاری آزمون های آنلاین کسب خواهید کرد و پس از کسب موفقیت و آگاهی در کنکور آنلاین به راحتی می توانید در کنکور حضوری نیز به نتیجه ای حتی بیش از انتظارتان دست یابید. 

با مدرسه آلفا کنکور دیگر سخت نیست و با کمترین هزینه می توانید بهترین دانشگاه ها را تجربه کنید. 

با ما در دوره های آنلاین مدرسه آلفا همراه باشید.   

1894 نمایش

نوشتن دیدگاه