cache/resized/93f3c4948801c8c9f82ae38b0f8ca0aa.jpg

ماجرای کشف توطئه ترور امام خمینی(ره)

cache/resized/30e20785926900a597a5e6190d6058b7.jpg

فیلم جدید از لحظه بازداشت جورج فلوید

cache/resized/6b671f8fad701dcc553a33319bf553a9.jpg

صحنه آهسته از انفجار دوم بندر بیروت

cache/resized/9ee497cdc10049452242f2f2b41ff163.jpg

درس اخلاق رهبر انقلاب درباره ثمرات ...

cache/resized/0825c1c9636c54f8f7e8bb47ab2947c6.jpg

رهبر معظم انقلاب به روایت حاج قاسم

cache/resized/64e9787bdebb026bedc5c0d6e6860aa5.jpg

سخنان تکان دهنده یک عالم اهل سنت در ...

تاریخ انتشار: سه شنبه, 20 اسفند 1398 ساعت 12:06

آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی با متدهای سئو بمب

کسب و کار اینترنتی موضوع جدیدی است که در قرن حاضر، اکثر کسب و کارها را دستخوش تغییر کرده است. کسب و کار اینترنتی به دلیل سرعت بالا و راحتی استفاده، محبوبیت و طرفداران بیشماری کسب کرده است. بدین منظور برای ماندن در کورس رقابت، ضروری است تا اکثر کسب و کارها به این سمت حرکت کنند و کسب و کارشان را با معیارهای کسب و کار اینترنتی وفق بدهند.

 

چگونه باید کسب و کار اینترنتی در منزل را آغاز کنیم؟

اینترنت بستر جذابی است که به شما اجازه میدهد به راحتی بتوانید به بازارهای جهانی ورود پیدا کنید. مشتریان وسیعی را هدف قرار دهید و خدماتتان را در گستره وسیعی ارائه کنید. البته یک کسب و کار اینترنتی علاوه بر یک سایت به موارد دیگری نیز برای موفقیت نیاز دارد. اگر یک سایت فوق العاده داشته باشید اما بدون ترافیک و بازدید، کاری از پیش نخواهید برد. مانند راه اندازی یک مجموعه تفریحی در منطقه ای دور افتاده است. هر چقدر هم تجهیزات عالی و فوق العاده باشد اما به دلیل نداشتم مشتری پس از مدتی مجبور به تعطیلی خواهد بود. پس یک کسب و کار اینترنتی خوب هم برای ادامه کار و موفقیت نیاز به جذب بازدید کننده یا ترافیک دارد.

برای جذب ترافیک اینترنتی نیاز به دانش سئو داریم. چند سال قبل سئو یا (search engine optimization)  کار مشکلی نبود و با خواندن چند مقاله به راحتی می توانستید سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل در صدر قرار دهید. اما با ورود CMS هایی مانند وردپرس، کار راه اندازی وبسایت بسیار ساده تر شد به صورتی که امروزه هر کسی بدون دانش فنی و با کمترین هزینه قادر خواهد بود یک سایت داشته باشد. به همین دلیل رقابت بسیار شدیدی برای کسب نتایج اول گوگل ایجاد شد و گوگل نیز برای رتبه بندی بهتر این حجم بالا از وبسایتهایی که هر روز تولید می شوند آپدیت های زیادی را انجام داده است. به صورتی که تا حد امکان امکان تقلب را به حداقل برساند و سایت هایی با محتوای تکراری و بی ارزش را از نتایج حذف کند. بدین منظور برای کسب رتبه های خوب در گوگل نیاز به سئو کارانی حرفه ای دارید که پیشنهاد میکنم، برای ارتقاء کسب و کار اینترنتی خود از متخصصان  سئو بمب ، مرجع آموزش و انجام پروژه های انواع کسب و کار اینترنتی در ایران به شکل حرفه ای کمک بگیرید.

 

چرا راه اندازی کسب و کار آنلاین اهمیت بسیار زیادی دارد؟

سئو بمب مرکزی است که می توانید کسب و کار اینترنتی خود را پس از راه اندازی، توسط آن ارتقا و به بهره برداری برسانید. همانطور که یک مغازه هزینه های ثابتی مانند هزینه آب، برق، تلفن، اجاره مغازه و... دارد، یک کسب و کار اینترنتی هم ماهیانه هزینه هایی دارد و هزینه سئو نیز یکی از آنهاست. بر خلاف تصور خیلی از افراد سئو برای رساندن به رتبه های برتر و سپس رها کردن آن نیست. رساندن به رتبه های اول فاز اول یک پروژه سئواست و فاز دوم که سخت تر و همیشگی است، نگه داشتن در رتبه های اول است. هزینه های مربوط به سئو با افزایش بازدید و ترافیک سایت به راحتی پوشش داده می شود. برای کسب اطلاعات و مشاوره در این خوص می توانید با مشاورین سئو بمب تماس حاصل کنید.

 

کسب و کار خانگی خود را با سئو بمب آغاز کنید

سئو بمب نیز یک کسب و کار اینترنتی است و بررسی جایگاه هایی که توانسته است در گوگل برای کلید واژه های بسیار رقابتی برای خود دستو پا کند، نشان دهنده تبحر، تجربه و دانش بالای متخصصان این گروه است.

رسیدن به جایگاه هایی مناسب در گوگل حدودا به سه تا شش ماه زمان نیاز دارد. اما این زمان می تواند کوتاه تر و انجام کار با کیفیت بالاتری باشد. سئو بمب منتظر شماست تا با تعرفه های رویایی لذت جایگاه های برتر گوگل را به شما اهدا کند.

1619 نمایش

نوشتن دیدگاه