cache/resized/a7feb4452271fa81202af78dcb3eb6e3.jpg

مرکزیت تعیین نرخ ارز ایران در "هرات" ...

cache/resized/7ea5115d3a845d2a287cb3442411f2ec.jpg

شهیدی که حاج قاسم عاشق او بود

cache/resized/ec7b819a2b844d6ba203696784d4e6b5.jpg

نقش تفکر اوانجلیکال‌ها بر سیاست‌های ...

cache/resized/c897d96f755dc972004f7c9aa3f7dc12.jpg

راز "کلید" انتخاباتی حسن روحانی!

cache/resized/d31ad52d28652908b0bd5513c2be011d.jpg

بازخوانی یک ترور بیولوژیک با «مرکوری ...

cache/resized/2bf5e21da5b62470a6a23b2f326e7ca5.jpg

میگویند به رهبر انقلاب اطلاعات درست ...

تاریخ انتشار: سه شنبه, 06 اسفند 1398 ساعت 09:45

ورزشکاران؛ برای سفر خارجی، دغدغه خرید بلیط هوایپما چارتر و رزرو هتل خارجی را نداشته باشید!

همانطور که میدانید، بسیاری از ورزشکاران، به دلایل مختلف، از اردوهای ورزشی خود جا میمانند و یا به کشورهای خارجی میروند تا عمل جراحی بر روی آنان انجام شود تا مصدومیتشان، هرچه سریعتر به پایان برسد. از آنجایی که این مشکلات، ناگهانی به وجود می آیند، ورشکاران، با مشکلاتی روبرو میشوند. مشکلی مثل بلیط هواپیما و چارتر، که آنها باید برای سفر، به صورت لحظه آخری خریداری کنند.

در چندین سال اخیر، شرکت‌های هواپیمایی در تلاش بوده‌اند تا مراتب قدردانی خود را از این افتخارات کشوری به شیوه‌های مهمی ابراز نمایند. یکی از این شیوه‌های مهمی که شرکت‌های هواپیمایی برای این افراد در نظر گرفته است، فراهم آوردن سفری راحت و بدون دردسر برای ورزشکاران است. این شیوه را می‌توان در نظر گرفتن جایگاه ویژه‌ برای ورزشکاران در هواپیما عنوان نمود.

 

از آنجایی که این افراد باعث افتخار و غرور کشور هستند و سلامتی و آسایش آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، به همین جهت شرکت‌های هواپیمایی در تلاش هستند تا سفری آرام را برای ورزشکاران عزیز فراهم آورند.

 

نحوه سفر به کشورهای خارجی برای ورزشکاران

از آنجایی که شیوه احترام به ورزشکاران و قرار دادن جایگاهی ویژه برای آنها در هنگام سفر در نظر گرفته شده است، به همین جهت ورزشکاران می‌توانند بدون استرس و نگرانی سفرهای داخلی و خارجی خود را داشته باشند.

تمامی ورزشکاران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند به جهت سفر به کشورهای خارجی اقدام به اخذ ویزای ورزشی نمایند. این گونه ویزاها به دو دسته تقسیم می‌شود:

  • ویزای کوتاه مدت یا موقت: ورزشکاران می‌توانند به جهت فعالیت‌های ورزشی خود در مدت زمان کوتاه از ویزای موقت استفاده نمایند.
  • ویزای بلند مدت و دائم: به وسیله این ویزا، ورزشکاران می‌توانند به جهت فعالیت‌های ورزشی در مدت زمان چند ماه در یک کشور خارجی اقامت داشته باشند و به فعالیت مربوط به رشته ورزشی خود بپردازند.

بنابراین ورزشکار مورد نظر باید به جهت انجام فعالیت‌های ورزشی به کشوری خارج از کشور خود سفر کرده و در مدت زمانی که ویزای آن را چه به صورت کوتاه مدت و چه به صورت بلند مدت دریافت نموده است در کشور خارجی فعالیت داشته باشد. مدت زمان اقامت ورزشکار در کشور خارجی کاملا مربوط به حیطه ورزشی وی می‌باشد و مدت زمان آن بر حسب شرایط متغییر خواهد بود.

رزرو هتل ورزشکاران

ورزشکارانی که به جهت انجام مسابقات به کشورهای خارجی سفر می‌نمایند باید پس از گرفتن اقامت اقدام به رزرو یکی از هتل های خارجی نمایند و مدت زمانی را که قرار است در کشوری دیگر بمانند را در هتل مربوطه اقامت گزینند.

از آن‌جایی که ورزشکاران وظیفه خطیری بر عهده دارند و آبروی یک ملت به حساب می‌آیند به همین جهت باید در طول سفر خود نکات بهداشتی را به درستی رعایت نمایند زیرا هرگونه آسیب به سیستم بدنی آنها می‌تواند تمامی زحماتی که چندین سال متحمل شدند، از بین برود. به همین جهت تغذیه و مراقبت یکی از موارد مهم در خصوص داشتن بدنی سالم برای ورزشکاران است. همان‌گونه که ملاحظه فرمودید رعایت و مراقبت از صحت و سلامت ورزشکاران امری بسیار مهم است و باید در بسیاری از موارد این مورد در نظر گرفته شود به خصوص در زمانی که قصد رزرو هتل را دارند، باید توجه ویژه‌ای به این مسئله نمایند.

خرید آنلاین بلیط چارتری برای ورزشکاران

پیش‌تر گفته شد که به دلیل اهمیت وجود ورزشکاران جایگاه ویژه‌ای برای آنها در هواپیما در نظر گرفته می‌شود تا بتوانند سفری بی دردسر را تجربه نمایند. حال لازم است به این نکته اشاره شود که ورزشکاران به جهت سفر راحت از هواپیما چارتری استفاده می‌کنند. هواپیما چارتری، هواپیمایی است که برای سفر در یک مسیر مشخص توسط افرادی خاص اجاره می‌شود. در حالت کلی هواپیما چارتری به افرادی سیاستمدار، افراد خاص و ورزشکاران اختصاص داده می‌شود تا از رسیدگی کامل در زمان پرواز برخوردار باشند.

 

به همین جهت دریافت بلیط هواپیما برای ورزشکاران که افراد بسیار مهمی در کشور محسوب می‌شوند، متفاوت از سایر افراد خواهد بود. بنابراین اگر ورزشکار هستید و قصد سفر به شهرهای داخلی و یا کشورهای خارجی را دارید می‌توانید جهت دریافت بلیط اقدامات لازم را انجام دهید و بلیط چارتری را به سادگی برای مسافرت خود تهیه نمایید تا بتوانید سفری راحت را در پیش داشته باشید.

بهترین سایت در حوزه گردشگری

وبسایت Trip، می‌تواند تمامی امکانات فوق (مثل: خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، رزرو تور و ...) را برای شما فراهم آورد. تریپ، همواره در تلاش است تا ورزشکاران بتوانند بهترین سفر خود را حتی به صورت چارتری انجام دهند و از مزایای خرید بلیط هواپیما ارزان بهره‌مند شوند. از دیگر مزیت‌هایی که تریپ می‌تواند برای شما فراهم آورد، امکان رزرو هتل خارجی، در بهترین نقطه شهر مقصد شما خواهد بود.

همانطور که گفته شد، تریپ میتواند بهترین خدمات را به شما ارئه دهد که بتوانید سفری خاطره انگیز را تجربه کنید. اگر قصد د ارید به کشورهای خارجی سفر کنید ولی فرصت گشت و گذار در وبسایت های خارجی را ندارید، پیشنهاد میکنیم به وبسایت تریپ به نشانی www.trip.ir مراجعه کنید و بدون دردسر، خرید بلیط هواپیما چارتر خود را انجام دهید.

این نوشته، برای اولین بار در تریپ منتشر شده است و حقوق انتشار این خبر برای این وبسایت میباشد. لینک مقاله:

trip.ir/blog/post/475-Buying-a-plane-ticket-is-a-constant-concern-for-athletes

2139 نمایش

نوشتن دیدگاه