cache/resized/b8dbb19c9ae60878dad623bd5a70a05f.jpg

تحریف منجی در هالیوود

cache/resized/3241a86945df2acd70b83552389bc9ee.jpg

نماهنگ؛ از خدای متعال بخواهیم...

cache/resized/e0d899df1198ea736b9ccb5532f10154.jpg

دنیا مدیر ندارد!

cache/resized/ae79d50278c165391cef7130b5acdab8.jpg

مهدی؛ احمد؛ بهشت...

cache/resized/395fb42e78ae8023863f6c4b0b022e21.jpg

مکالمه بی‌سیم شهید باکری ساعتی قبل شهادت

تاریخ انتشار: سه شنبه, 29 بهمن 1398 ساعت 12:40

هتل های هیلتون در چین تعطیل شدند

روز سه شنبه Chris Nassetta مدیر عامل هیلتون در یک کنفرانس سرمایه گذاری با سرمایه گذاران اصلی این شرکت اعلام کرد که این برند 150 هتل در چین را موقتا بسته و در کل 33000 اتاق از اتاق های خود را تا زمان توقف ویروس کرونا ، برای رزرو محدود معلق کرده است.

 

-          هیلتون می گوید به دلیل شیوع کرونا ویروس بیش از 150 هتل در چین بسته شده است. این یعنی بیش از 60%   هتل های معتبر چین بسته شده اند .

-          طبق اطلاعیه ایی، نماینده مجموعه هتل های هیلتون اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا 150 هتل در چین به طور موقت تعطیل شده است. هتل های هیلتون اخیرا امکان رزرو اتاق های خود را بر روی سایت  Airbnb نیز فراهم کرده است. هتل هیلتون هایی در لیست اعلامی از سوی این مجموعه برای تعلیق و کنسلی قرار گرفته اند، با توجه به شرایط نیز، با مسافران خود حداکثر همکاری را نشان داده و قوانین کنسلی های خود را به نفع مسافران خود تغییر داده اند.

 

" هیلتون به طور موقت حدود 150 هتل را در چین به دستور مقامات محلی تعطیل کرده است " . Nigel Glennie مدیر روابط عمومی شرکت هیلتون در ایمیلی به  سایت خبری Business Insider اعلام کرد که :" بعضی از هتل ها هنوز هم مهمانان و پزشگان متخصص را در اتاق های خود جای می دهند. اما در حال حاضر این هتل هیلتون رزرو جدیدی را نمی پذیرند. هیلتون همچنین اعلام کرد که برای بازگشایی مجد هتل های خود در چین در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و برای این امر حتما تا زمانی که اطمینان لازم را برای سلامت و امنیت مسافران، خود کسب نکرده، همچنان از رزرو اتاق در این تعداد هتل های اعلامی ممانعت کند "  .

Glennie (مدیر روابط عمومی هیلتون) اعلام کرد : 4 تا از هتل های مجموعه هیلتون هتل در ووهان (Wuhan)،  225 هتل در چین بزرگ و 6110 هتل در شبکه جهانی که شامل 119 کشور می شود ، دارد.

Nassetta مدیر عامل هیلتون در این جلسه به سرمایه گذاران اعلام کرد که چین 2.7 درصد از سرمایه هیلتون را در اختیار خود دارد که اگر مدت زمان تاثیر و متوقف کردن ویروس کرونا بین 6 تا 12 ماه به طول انجامد ، 25  تا 50 میلیون دلار بر درامد هیلتون در سال 2020 تاثیر منفی خواهد گذاشت.

Nancy Trejos برای سایت خبری travel industry (صنعت سفر) گزارش می دهد که این اعلامیه باعث می شود که هیلتون به عنوان اولین هتل زنجیره ای بزرگ ، تاثیر مالی که این ویروس در آینده در پی خواهد داشت را تخمین بزند و اعلام کند.

 

Keiko Morris و Austen Hufford برای وال استریت ژورنال گزارش می دهند که ویروس کرونا همچنین تاثیر چند میلیارد دلاری در صنعت مسافرتی ایالات متحده خواهد داشت. به گفته اقتصادانان مسافرتی ، صنعت هتلداری می تواند 4.6 میلیون سفر در سال 2020 را در نتیجه شیوع ویروس کرونا از دست بدهد. در کل صنعت مسافرتی بر اثر این ویروس می تواند 5.8 میلیارد دلار درامد خود را از دست بدهد که البته خبر خوبی نیست.

هیلتون به لیست هتل هایی که در حال تعطیلی شعب خود هستند پیوست تا با بازنگری در سیاست های مربوط به رزرو هتل در چین بتواند برخی از شعب خود را مجددا افتتاح کند. David Kong مدیر مجموعه هتل های Best Western  روز دوشنبه به سایت خبری Skift اعلام کرد که این شرکت همچنین مجبور است شعبه های دیگر خود را در چین تعطیل کند. برند های هتلداری از جمله Hyatt ، Marriott ، IHG و Wyndham هزینه های تغییر و لغو رزرو ها در مناطق آسیب دیده چین را بر عهده گرفته اند و مبالغ رزرو های بدون کنسلی مسافران را نیز به آنها بازمیگردانند. اخبار هتل  Airbnb  آیین نامه ایی در این شرایط به تصویب رسانده است که و به مهمانان خود اجازه می دهد در مناطقی که در محدوده شیوع بیماری هستند بدون کمیسیون هتل رزرو کنند.

 

در هنگام شیوع ویروس کرونا بیش از 73 شرکت هواپیمایی از جمله American  و United و تعداد زیادی از کشتی ها نیز سفر به چین را محدود کرده اند.

با این حال برنامه های سفر های نوروزی و تجاری به بیشتر شهر و کشور های همسایه ایران و یا اروپا، همچنان به قوت خود باقیست و بسیاری برنامه های سفر های نوروزی خود را تنظیم کرده اند.

برای سفر های خود در ماه های آتی کافیست که نکات بهداشتی را رعایت کنید و از سفر خود لذت ببرید.

 برای رزرو هتل در برنامه های نوروزی خود به سایت GoBooking.ir  مراجعه کنید و با بهترین قیمت هتل خود را رزرو کنید گوبوکینگ نماینده سایت Expedia.com در ایران، سالهاست که خدمات بی نظیری همچون رزرو هتل، بلیط های پرواز، کروز های تفریحی، اجاره ماشین و .... را به گردشگران ایرانی برای سراسر دنیا ارائه میکند.

1516 نمایش

نوشتن دیدگاه