cache/resized/909a586851f0444276b58214548365a1.jpg

واکنش رسانه های معاند به انتخابات مجلس

cache/resized/98745fc96c6821218d1e04cc0dedfc35.jpg

مجلس شاه کلید مشکلات

cache/resized/3d81be198b2f8c99d2608e37713247e8.jpg

رد پای 2 نماینده در گرانی خودرو!

cache/resized/5b2c715448915c1c105456a5b052af4e.jpg

علیرضا پناهیان؛ رأی به لیست واحد

cache/resized/16f24dc997089514a0adceae8da54a0d.jpg

انتخابات یک جهاد عمومی و امتحان الهی است

تاریخ انتشار: چهارشنبه, 02 بهمن 1398 ساعت 19:05

مرحله 7 مرحله ای برگزاری مسابقات اینستاگرام

در ابتدا برای برگزاری مسابقات اینستاگرام باید اهدافمان را مشخص کنیم که با علایق دنبال کنندگانمان هماهنگ باشد. شما می توانید برای این کار هشتگ مناسب بسازید. هشتگ مورد نظر می بایست کوتاه ، مرتبط و به یاد ماندنی باشد و قبلا کسی از آن استفاده نکرده باشد و همچنین می بایست دنبال کنندگان را تشویق کنیم که در زیر پست ها کامنت بگذارند. ابزار قرعه کشی اینستاگرام از جمله امکاناتی است که برای افزایش حجم کامنت ها در زیر پست ها به کار می رود که شرکت ما با کمک حرفه ای ترین برنامه نویسان این ابزار را تهیه نموده است.

 

 

7 مرحله  برگزاری مسابقات اینستاگرام

1.برای برگزاری مسابقات اینستاگرام اهداف تان را برنامه ریزی کنید

قبل از برگزاری مسابقات اینستاگرام ، مهم است که ابتدا آن را برنامه ریزی کنید. نکته اصلی اجرای یک مسابقه موفق این است که یک هدف داشته باشید - موضوعی که با علایق و رفتارهای مخاطبان هدف شما هماهنگ باشد.

 

این که آیا شما به دنبال افزایش حضور نام تجاری خود در اینستاگرام هستید یا لیست دنبال کنندگان خود را زیاد می کنید ، مهم از برگزاری مسابقات اینستاگرام این است که شما هدف خاصی را تعیین کنید تا در این صورت از این نپرسید که آیا در پایان موفق بوده اید یا خیر

 

برای کمک به محدود کردن تمرکز خود ، درباره مخاطبی که می خواهید آن را مورد خطاب قرار دهید فکر کنید: آنها چه نوع پستهایی را دوست دارند که در حساب شما ببینند؟ از چه پستهایی می توانند از ارسال در فید شخصی خود لذت ببرند؟  اگر به دنبال این هستید که مشغله های زیادی را تحریک کنید ، باید هدف خود را در  محتوا قرار دهید که مخاطبان شما در واقع می خواهند در آن درگیر شوند.

فراموش نکنید که بودجه ای را برای برگزاری مسابقات اینستاگرام تهیه کنید ، زیرا تعیین این جزئیات لجستیکی در پیش رو به شما در طراحی یک رقابت موثرتر کمک می کند.

 

 

برگزاری مسابقات اینستاگرام

 

2. برای برگزاری مسابقات اینستاگرام یک روش ورود ایجاد کنید

اگرچه مؤثرترین و جذاب ترین مورد از برگزاری مسابقات اینستاگرام مواردی هستند که در واقع مخاطبان شما را به ارسال عکس های خود ترغیب می کنند ، اما روش های مختلفی وجود دارد که مارک ها می توانند در اینستاگرام مسابقه ایجاد کنند. به همین دلیل ، ایجاد و تأکید بر آنچه که مخاطبان شما برای ورود به مسابقه نیاز دارند ، مهم است

در اینجا چند ایده برای چگونگی ورود مخاطبان شما به مسابقه شما ارائه شده است :

 

 

از مخاطبان خود بخواهید که عکسی یا ویدئویی را در اینستاگرام با هشتگ خاص و یک موضوع خاص ارسال کنند.

مخاطبان خود را صرفاً دنبال کنید یا از آن ها بخواهید ، این کار را انجام دهند.

از مخاطبان خود بخواهید مارک شما را در پست خود نشان دهند.

از مخاطبان خود بخواهید در مورد یکی از پست هایی که دوست دارند نظر بدهند یا کامنت بگذارند که در این مورد باید از ابزار قرعه کشی اینستاگرام استفاه کنید.

حتماً دستورالعمل های ورود به مسابقه را تعیین کنید. شاید مسابقه شما در یک هشتگ متمرکز باشد که نام تجاری شما را شامل نمی شود. اگر هنوز هم می خواهید برای به رسمیت شناختن برند شما برچسب زده شود ، باید آن را در قوانین خود مشخص کنید.

 

 

 

 برای برگزاری مسابقات اینستاگرام هشتگ مناسب را پیدا کنید..3

یک هشتگ خوب مورد کلیدی جذاب برای برگزاری مسابقات اینستاگرام است. بدون آن ، هیچ پیوندی بین مسابقه و محتوای تولید شده وجود ندارد. به عبارت دیگر ، هشتگ ها  به عنوان مکانیزمی برای اشتراک مطالب مربوط به مسابقه و به ایجاد برند و / یا تشخیص مسابقه کمک می کنند.

 

 

برگزاری مسابقات اینستاگرام

  

مشکل این است که ایجاد هشتگ مناسب می تواند مشکل باشد. اگر مسابقه شما یک بازه زمانی داشته باشد ، می خواهید یک هشتگ ایجاد کنید که قصد ندارید بارها و بارها از آن استفاده کنید. ناگفته نماند که هر روز هزاران بار هشتگ ایجاد می شود که تشخیص چیزهای منحصر به فرد و جذاب را دشوار می کند.

کوتاه: یک هشتگ ایجاد کنید که در ذهن افراد بماند. هرچه هشتگ شما قابل خواندن و شناسایی تر باشد ، برای مسابقه شما بهتر است.

مرتبط: اطمینان حاصل کنید که هشتگی را که ایجاد می کنید به وضوح به نام تجاری ، محصول یا خدمات شما کمک می کند.

به یاد ماندنی: کاربران به احتمال زیاد قبل از ارسال مطالب واقعی ، تبلیغاتی را برای مسابقه شما مشاهده می کنند. این بدان معنی است که هشتگ شما باید به اندازه کافی به یاد ماندنی باشد تا کاربران بتوانند یک بار در مورد آن فکر کنند و به یاد بیاورید که بعداً عمل کنید. سعی کنید هشتگ خود را جذاب انتخاب کنید ، جستجوی آن و نوشتن آن آسان باشد. از هجی کردن عجیب و انتخاب کلمات گیج کننده خودداری کنید.

جهانی: درباره مخاطب خود فکر کنید. آیا همه به یک زبان صحبت می کنند یا از کلمات مشابه استفاده می کنند؟ اگر مخاطب بین المللی دارید ، حتماً در استفاده از کلمات عامیانه یا اصطلاحات خاص منطقه که ممکن است باعث سردرگمی مردم شوند ، دقت کنید.

 

 

 

برگزاری مسابقات اینستاگرام

 

نادر: قبل از انتخاب هشتگ جستجو را انجام دهید. آیا تعداد زیادی کاربر از هشتگ ایده آل شما برای مقاصد دیگری استفاده می کنند؟ اگر چنین است ، شما ممکن است بخواهید در انتخاب هشتگ تجدید نظر کنید.

 

 برای برگزاری مسابقات اینستاگرام موضوع را به روشنی تعریف کنید

در حالت ایده آل برگزاری مسابقات اینستاگرام ، می خواهید موضوعی را انتخاب کنید که با بازار ، محصول یا خدمات خود مطابقت داشته باشد. اما همچنین می توانید از تعطیلات ، فصول و رویدادهایی که با محصول یا مارک شما همخوانی دارد استفاده کنید.

 

تصمیم بگیرید که چگونه برندگان انتخاب می شوند.5

بخشی از برگزاری مسابقات اینستاگرام که باید به خوبی طراحی شود ، اطلاع رسانی به شرکت کنندگان در مورد چگونگی انتخاب برنده است. بیشتر مسابقات براساس یکی از دو راه تعیین می شوند: رأی هیئت منصفه یا قرعه کشی. بیایید بررسی کنیم که چگونه هر گزینه کار می کند.

 

 برای برگزاری مسابقات اینستاگرام شرایطو ضوابط را ایجاد کنید. 6

در مورد برگزاری مسابقات اینستاگرام فراموش نکنید که وقتی با یک جایزه ایجاد یک مسابقه می کنید ، باید دستورالعمل های قانونی را دنبال کنید. قوانینی که برای شما اعمال می شود بستگی به این دارد که در کجا مستقر هستید و به چه کسی اجازه می دهید در مسابقه شما شرکت کند ، بنابراین برای تهیه پیش نویس شرایط و ضوابط خود باید با وکیل خود مشورت کنید. ایجاد یک صفحه شرایط و ضوابط یک ضرورت است.

 

7. برای برگزاری مسابقات اینستاگرام ، ابزار قرعه کشی اینستاگرام را فراموش نکنیم

برگزاری مسابقات اینستاگرام و  قرعه کشی های مربوط به آن یکی از روش های جذب فالوور در اینستاگرام در سال های اخیر بوده است. کامنت هایی که دنبال کنندگان در زیر پست ها می گذارند نیز از ابزارهایی است که برای انتخاب برندگان به کار می رود. با توجه به محدودیت تعداد کامنت هایی که در زیر پست ها می توان گذاشت که موجب می شود همه افراد نتوانند در مسابقات اینستاگرام شرکت کنند.

 

 

ابزار قرعه کشی اینستاگرام

 

 شرکت ما ابزار قرعه کشی اینستاگرام را تهیه کرده است که این محدودیت را از بین می برد و حجم کامنت شرکت کنندگان در مسابقه به صد هزار کامنت می تواند برسد و دیگر با محدودیت دو هزار کامنت روبرو نخواهیم بود. در ثانی در کمترین زمان ممکن امکان رسیدگی به این صد هزار کامنت وجود خواهد داشت.

312 نمایش

نوشتن دیدگاه