cache/resized/7af765ca0ab03ea7f8c9cf100363018a.jpg

قومی که نگذاشتند تاریخ تکرار شود!

cache/resized/17b6c29c910e0d529f6f83e6f0f0d1f1.jpg

امام خمینیِ تحریف شده!

cache/resized/ad0b38471f26a7eec254453212b7d3cd.jpg

ماجرای جالب خانه خریدن امام خمینی (ره)

cache/resized/767102e7c495a8d49fc911d64fe81438.jpg

مکالمه لو رفته ترامپ با فرمانداران ...

cache/resized/50f629316fd1eb142a07492c377804e6.jpg

واکنش امام به تعابیر تمجیدآمیز ...

cache/resized/af0683ca0e6d5227fe5d16a78501e4f1.jpg

اولین نطق قالیباف به عنوان رئیس مجلس

تاریخ انتشار: دوشنبه, 11 آذر 1398 ساعت 13:23

لیفت با نخ | نحوه لیفتینگ پوست با این روش

اصلاح فرم بینی یا جراحی بینی یکی از رایج ترین روش های زیبایی شناسی است که مورد نیاز زنان و مردان است. عمل جراحی بینی با هدف بهبود جنبه ظاهری بینی و اصلاح مشکلات تنفسی انجام می شود. ترمیم فرم بینی می تواند به عنوان یک روش بازسازی برای اصلاح نقایص هنگام تولد یا آسیب دیدگی مانند تصادف استفاده شود. همچنین می تواند مشکلات تنفسی ناشی از انحراف سپتوم را برطرف کند. بیماران برای جلب زیبایی بینی بیشتر تصمیم می گیرند تا شکل بینی خود را اصلاح کنند.

در واقع می توان گفت افرادی که از سلامت جسمی کامل برخوردار بوده و دارای مشکلات اساسی در بینی خود نبوده و فقط می خواهند فرم آن را اصلاح کنند کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت با نخ هستند. همچنین این افراد باید تصوری واقع بینانه در مورد جراحی داشته و قبل از عمل نیز با یک پزشک متخصص مشورت نمایند.

لیفت با نخ یک روش غیر تهاجمی زیبایی است که با بی حسی موضعی انجام شده و در حدود 30 الی 45 دقیقه طول می کشد. در این روش از نخ PDO که از جنس پلی دی اکسانون است استفاده شده که پس از مدتی از طریق بدن جذب شده و هیچ گونه آسیبی را به بدن وارد نمی کند.

با لیفت با نخ آرمان الهیه میتوانید تمامی این خدمات را دریافت کنید.برای انجام این عمل و پس از بی حسی کامل، پزشک نخ را توسط یک سوزن باریک از طریق نقاط مشخص شده وارد بینی کرده و در زیر پوست و روی تیغه بینی تبعیه می کند. این کار باعث لیفت فوری بینی شده و شما می توانید نتیجه آن را بلافاصله پس از جراحی ببینید. به محض ورود نخ در بینی، ساخت کلاژن و الاستین در اطراف نخ افزایش یافته و همین اتفاق علاوه بر فرم دهی به بینی باعث صاف و یکدست شدن پوست اطراف آن نیز می گردد.

عمل لیفت با نخ یکی از سریع ترین روش های جراحی زیبایی بینی می باشد که بدون نیاز به بی هوشی و اتاق عمل به بینی شما فرم می دهد. همچنین این عمل دیگر نواقص بینی از جمله افتادگی نوک بینی، کوچک کردن پره های بینی و رفع قوز بینی را نیز برطرف می کند. در واقع شما با انجام این عمل سرپایی می توانید در کمتر از یک ساعت می توانید بینی خوش فرم و زیبا بدون نیاز به تیغ جراحی داشته باشید. به همین دلیل این روش به یک روش امن، سریع، آسان، موثر و پرطرفدار در دنیا تبدیل شده است و دیگر مطالب ایت هایی بین المملی را در اینجا میتوانید بخوانید.

 

-         مراقبت های بعد از لیفت با نخ

از آنجا که لیفت صورت به دلیل تولید الاستین در پوست باعث کمی احساس سفتی و کشش در صورت می شود بنابراین توصیه می شود بعد از لیفت بینی حداقل به مدت 2 هفته از جویدن آدامس و غذاهای سفت خودداری کنید و غذاهای آبکی و مایعات را جایگزین آن نمایید. برای کاهش تورم و خارش می توانید از کمپرس یخ هر روز استفاده کنید البته این خارش و تورم بیشتر در محل تزریق اتفاق می افتد. همچنین اگر پس از لیفت با درد در بینی مواجه شدید می توانید از مسکن های غیر استروئیدی با تجویز پزشک استفاده نمایید. از رفتن به استخر، سونا و جکوزی حداقل به مدت 2 الی 3 روز اجتناب کنید زیرا بهتر است صورت و محل لیفت خیس نشود. استفاده از کرم های آرایشی و آرایش صورت را نیز بهتر است 48 ساعت به تاخیر انداخته و از هرگونه مالش و کشیدن محل لیفت خودداری کنید.

همچنین برای جلوگیری از فعالیت های بدنی سنگین ورزشی و حتی خم شدن برای برداشتن باری بیش از 2 کیلوگرم پرهیز کنید.

 

-         عوارض لیفت با نخ

از آنجا که نخ PDO پس از گذشت توسط بدن جذب می شود تاکنون عوارض جدی برای لیفت با نخ گزارش نشده است اما ممکن است شما با برخی عوارض شایع مانند درد، کبودی، تورم و خارش در محل لیفت روبرو شوید که هیچ گونه جای نگرانی نداشته و در طی مدت چند روز رفع خواهد شد.

 

امکان بروز برخی از عوارض نادر نیز به علت عدم مهارت پزشک وجود دارد. به طور مثال بریده شدن نخ یا بیرون زدن از نوک بینی یا حتی جمع شدن آن در زیر بافت از جمله این عوارض می باشد. بنابراین بهتر است برای کاهش این عوارض از سابقه پزشک و میزان رضایت مراجعین به وی اطمینان حاصل کنید زیرا محل ورود نخ ها و قرار گرفتن آن در جای درست از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

-         مدت زمان ماندگاری

مدت زمان ماندگاری لیفت با نخ به نوع نخ، پاسخ دهی بدن بیمار، میزان متابولیسم بدن و سبک زندگی به درمان بستگی دارد اما به طور معمول ماندگاری این روش در حدود 12 الی 18 ماه می باشد. در واقع این مدت زمان با زمان جذب آن توسط بدن تداخل داشته و شما برای تثبیت فرم بینی با این روش باید پس از گذشت این زمان نسبت به تمدید آن اقدام نمایید. انجام این روش دو الی سه بار پس از گذشت زمان ماندگاری باعث می شود تا بینی شما به فرمی که می خواهید بدون نیاز به استفاده از تیغ و عمل جراحی باقی بماند.

1064 نمایش

نوشتن دیدگاه