cache/resized/3a5b03490f6c874a5d5590754e942041.jpg

لطفاً در این چند ماه باقیمانده خبر ...

cache/resized/312ef3942469e27d4e0478199b12928b.jpg

باید زنده شویم؛ مثل حاج قاسم!

cache/resized/10f2c28ade2cb64f0dfdede8c9aab2a8.jpg

رائفی پور؛ فتوحات غیر اسلامی (9 قسمت)

cache/resized/ddc03af85d17e8781e39c2670f076e7a.jpg

روحانی: ارزش پول را نصف کرده‌اید، ...

cache/resized/0c9ebcb897e331daaa13f117aa972c3c.jpg

علیرضا پناهیان؛ چرا اولین فرمانده ...

cache/resized/0f044d1fea7a219a6678ec996633534e.jpg

نگاه عارفانه و خاص شهید چمران به «درد»

تاریخ انتشار: پنج شنبه, 18 مهر 1398 ساعت 11:10

چگونه یک شرکت سئو حرفه‌ای پیدا کنیم؟

وقتی یک کسب‌وکار آنلاین را راه‌اندازی می‌کنیم، بسیار حائز اهمیت است که بتوانیم در فضای وب در دسترس قرار بگیریم و مشتریان احتمالی به سمت سایت ما بیایند.

این موضوع که با عنوان سئو یاد می‌شود، به قدری جدی و حیاتی است که بسیاری از مدیران تصمیم می‌گیرند تا این مسئولیت را به یک شرکت معتبر بسپارند. اما مشکلات تازه شروع می‌شود، متاسفانه با بالا گرفتن تب سئو در فضای وب بسیاری از افراد و شرکت‌های سودجو با وعده‌های دروغین مبالغ هنگفتی را از کسب‌وکارها گرفته و در نهایت از خروجی واقعی که منجر به توسعه کسب‌وکار و برندسازی آن باشد خبری نیست که نیست!

از طرفی نمی‌توان حضور شرکت‌های سئو که از افراد متخصص و با وجدان شکل گرفته را نادیده گرفت. اگر اهل سئو سایت و مخصوصاً آموزش سئو باشید حتماً وبلاگ وب24 و سئو24 را دنبال می‌کنید که به شکل به‌روز و دقیق جدیدترین آموزش‌ سئو و طراحی سایت را برای افراد علاقمند به حوزه سئو قرار می‌دهد. رضای شیرازی یکی از برترین متخصصین و کارآفرینان برتر ایران مدیر وب24 است که کاملا شناخته‌شده است و تیمی از افراد متخصص را هدایت می‌کند که کارنامه درخشان وب24 خود گواه عملکرد این شرکت است. ( برای مشاهده ویدئوهای آموزشی رضا شیرازی در مورد آموزش گوگل آنالیتیکس و آموزش دیجیتال مارکتینگ به سایت جت مراجعه فرمایید.)

نکته جالب این است که خدمات وب24 فقط به سئو محدود نمی‌شود و از آن جا که طراحی سایت نیز در سئو تاثیرگذار  است وب24 با هدف تسهیل امور این خدمت را نیز در کنار بقیه خدمات برای شما در دسترس ساخته است. زمانی که شما با شرکتی مواجه می‌شوید که در سایر تخصص‌های مرتبط به فروش اینترنتی و کسب‌وکار دیجیتال خبره است، آسودگی خاطر بیشتری خواهید داشت چرا که دپارتمان‌های مختلف هم افزایی بهینه‌ای شکل خواهند داد تا با سرعت بیشتر و هزینه کمتر خدمت رسانی کنند.

 سئو سایت یک سرمایه‌گذاری است، این شما هستید که باید تصمیم بگیرید تا شرکتی را انتخاب کنید که ارزش سرمایه شما را حفظ و مقدار بیشتر آن را بازگشت دهد.  اما سوال اصلی اینجاست که چه معیارهایی باعث می‌شود بهترین شرکت سئو را پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین شرکت سئو شاخص‌های زیر بسیار مهم است

تخصص

قبل از هرچیز باید مطمئن شویم که شرکتی که انتخاب می‌کنیم واقعاً سواد و علم  سئو را دارد. نمی‌توانیم درباره سئو کسب‌وکارمان ریسک کنیم و به افراد جویای نام اعتماد کنیم، چرا که سئو به شکل مستقیم با درآمد ما از سایت اعتبار دارد و یک تصمیم اشتباه ممکن است کسب‌وکار را به ورطه نابودی بکشاند. ضمن اینکه تعرفه سئو در قبال خدمات سئو خیلی مشخص نیست و هر کسی قیمت سئو متفاوتی دارد.

کارنامه و تجربه

درباره شرکت پرس‌وجو کنیم، چه پروژه‌هایی انجام داده‌اند؟ چقدر سابقه کار دارند؟ گفتنی است برای مثال شرکت وب24 از سال 1388 پا به عرصه گذاشته است و از این نظر بسیار پیشتاز و مقدم بوده است. حتماً شنیده‌اید که سئو تجربه است و به طور متداول افرادی متخصص‌تر هستند که تجربه بیشتری در این حوزه دارند. علت آن است که الگوریتم‌های گوگل و سایر موتورهای جستجو به شکل مشروح و قطعی در اختیار هیچکس قرار ندارد و این استراتژی‌های موفق گذشته است که تصویری از موفقیت‌های بعدی در ذهن می‌سازد.

تعرفه

برکسی پوشیده نیست که بودجه‌ای که برای سئو سایت کنار گذاشته‌ایم محدود است و انتظار داریم نتیجه آن را هم دریافت کنیم. تعرفه‌ سئو موضوعی است که این روزها اغلب کمی غیرکارشناسی اعلام می‌شود که خود گواه غیرخرفه‌ای بودن شرکت است. قیمت سئو و خدمات آن گاهی اوقات بسیار بالا تعیین می‌شود که توجیه عقلانی و منطقی ندارد و گاهی اوقات نیز شرکت‌های جویای نام قیمت سئو را بسیار پایین اعلام می‌کنند تا شرکت سئو بتواند پروژه را بگیرد و به نوعی برای خودش نمونه کار داشته باشد.

توجه کنید که وبسایت شما کانال مهمی از کسب‌وکار شماست و محل سعی و خطا نیست. وبسایت شما محل یادگیری سئو نیست که افراد کم تجربه بخواهند دانش خود را محک بزنند، شما قصد دارید بهترین باشید پس بهترین‌ها را در کنار خود قرار دهید.

اعتبار

درباره برند شرکت سئو که انتخاب می‌کنید تحقیق کنید، سفارش سئو به شرکت‌هایی که ناگهانی و به اصطلاح «یک شبه» معروف شده‌اند بسیار نگران‌کننده است. برخی شرکت‌ها در یک بازه زمانی به شدت تبلیغات می‌کنند و سروصدا به راه می‌اندازند، اما پس از چند ماه این آتش فروکش می‌کند و این شرکت‌ها محو می‌شوند! به ثبات و پایداری شرکت دقت کنید، آیا شهرت این شرکت مربوط به همین امسال است؟ آیا این سطح از مشتری‌مداری قبلاً هم در این شرکت وجود داشته است؟ یا پای یک شو تبلیغاتی در میان است؟

سنجه‌های بالا کمک خواهد کرد تا شما بهترین سفارش سئو سایت خود را داشته باشید. لیستی از شرکت‌های احتمالی که قصد دارید پروژه سئو را به آن‌ها بسپارید تهیه کنید، سپس از 1 تا 10 در هر بخش نمره‌دهی کنید، مطمئن شوید که برای نمره دادن به قدر کافی تحقیق انجام داده‌اید. در نهایت امتیازات را جمع‌بندی کنید این کار ممکن است وقت شما را بگیرد اما کاملاً ارزش دارد. دیگر چیزی به انتخاب بهترین شرکت سئو باقی نمانده است گوشی تلفن را بردارید و به شرکتی که بیشترین امتیاز را کسب کرده است زنگ بزنید، فردی که پاسخ شما را می‌دهد احتمالاً چنین جمله‌ای را خواهد گفت:" شرکت وب24، چجوری می‌تونم کمکتون کنم؟"

برای سفارش سئو به وب24 روی لینک زیر کلیک کنید :

https://www.web24.ir/page/200/%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88.aspx

897 نمایش

نوشتن دیدگاه