cache/resized/909a586851f0444276b58214548365a1.jpg

واکنش رسانه های معاند به انتخابات مجلس

cache/resized/98745fc96c6821218d1e04cc0dedfc35.jpg

مجلس شاه کلید مشکلات

cache/resized/3d81be198b2f8c99d2608e37713247e8.jpg

رد پای 2 نماینده در گرانی خودرو!

cache/resized/5b2c715448915c1c105456a5b052af4e.jpg

علیرضا پناهیان؛ رأی به لیست واحد

cache/resized/16f24dc997089514a0adceae8da54a0d.jpg

انتخابات یک جهاد عمومی و امتحان الهی است

تاریخ انتشار: سه شنبه, 12 شهریور 1398 ساعت 16:57

آخرین تغییرات در شرایط مهاجرت به استرالیا با احسان جهان اندیش

مهاجرت به استرالیا امروزه مورد توجه عده بسیاری است. دقت داشته باشید که اما شرایطی که با مهاجرت برای شما پیش خواهد آمد به طور قطع به گونه ای خواهد بود که باید آنها را با یک وکیل مهاجرت در میان بگذارید تا بتوانید از این دروازه بهشت عبور کنید و به کشور رویاها برسید!

مهاجرت به استرالیا امروزه مورد توجه عده بسیاری است. دقت داشته باشید که اما شرایطی که با مهاجرت برای شما پیش خواهد آمد به طور قطع به گونه ای خواهد بود که باید آنها را با یک وکیل مهاجرت در میان بگذارید تا بتوانید از این دروازه بهشت عبور کنید و به کشور رویاها برسید!

اما شرایط مهاجرتی چه تغییری کرده است؟

میتوان گفت که شرایط مهاجرت به استرالیا به صورت سالانه تغییر می کند. این در حالیست که عده ای تلاش می کنند با شرایط قبلی امتیازات خود را محاسبه کنند و در نهایت هم با شکست روبرو خواهند شد و درخواست آنها برای اخذ ویزا رد می شود. در این حال بهترین کاری که شما میتوانید انجام دهید این است که از یک وکیل مهاجرت در این زمینه کمک بگیرید. اما وکیل مهاجرت باید چه ویژگی هایی داشته باشد و شما چگونه میتوانید به یک فرد به عنوان وکیل مهاجرت اعتماد کنید؟

 

قوانین مهاجرت به استرالیا در حال تغییر است.

اینطور گفته می شود که افرادی که در استرالیا به عنوان وکیل مهاجرت فعالیت می کنند اغلب افرادی هستند که در این زمینه تحصیل کرده اند و به طور رسمی به عنوان وکیل مهاجرت فعالیت می کنند توسط دولت این کشور تایید شده اند و همین هم باعث می شود که شما بتوانید به این افراد اعتماد کنید. دقت داشته باشید که حتما نام فردی که میخواهید به عنوان وکیل مهاجرت به استرالیا از او کمک بگیرید در لیست نام وکلای مورد تایید وجود داشته باشد.

اخذ ویزای استرالیا چه شرایطی دارد؟

اخذ ویزای استرالیا امروزه شرایط خاصی را به همراه دارد. دقت داشته باشید که اگر شما هم علاقه مند به اخذ ویزای مهاجرت به استرالیا هستید ابتدا باید شرایط خود را بسنجید و سپس در این زمینه تصمیم گیری کنید. اینطور گفته می شود که مدارکی که برای شما مورد نیاز خواهد بود از سوی وکیل مهاجرت به شما اعلام خواهد شد. این افراد معمولا امتیازبندی های شما را نیز اعلام خواهند کرد و شما در نهایت خواهید دید که با شرایط فعلی خود قادر به مهاجرت هستید یا خیر.

اطلاعات مهمی که در زمینه تغییرات ویزاهای جدید ایجاد شده است

انواع ویزاهای مختلفی در زمینه مهاجرت به استرالیا  وجود دارد که همه ساله تغییرات بسیاری را شامل می شوند. این نوع ویزاها در نهایت به مهاجرت استرالیا می انجامند. یکی از تغییراتی که همه ساله در انواع ویزاهای مهاجرت به استرالیا ایجاد میشود، لیست مشاغل مورد نیاز استرالیاست اما امسال این آخرین تغییرات شامل موارد دیگری نیز شده است. در واقع میتوان گفت که تغییراتی که در قوانین ویزای مهاجرت به استرالیا ایجاد شده است شامل موارد زیر است:

·        شرایطی که مربوط به اخذ ویزاهای مختلف و امتیازدهی آن هاست و مربوط به مناطق کم جمعیت جهان است در سال 2019 تغییر کرده است.

·        سیستم های امتیازدهی جدید برای افراد مجرد متفاوت است و در واقع دولت استرالیا در تغییرات اخیر، امتیازات مربوط به افراد مجرد را افزایش داده است.

·        دولت استرالیا طبق تغییراتی که در این زمینه ایجاد کرده است، به دنبال جذب افرادی است که در زمینه کاری نخبه هستند و می توان گفت که شرایط برای اخذ ویزای کاری استرالیا تغییر کرده است.

·        ویزای سرمایه گذاری در استرالیا به شما اجازه می دهد تا به صورت صددرصد تضمینی به این کشور مهاجرت کنید. امروزه اما شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری تغییر کرده است و اقامت استرالیا از این زمینه اندکی شرایط متفاوت تری دارد.

وکیل مهاجرت به شما چه کمکی خواهد کرد؟

احسان جهان اندیش که به عنوان یک وکیل مهاجرت در زمینه مهاجرت به استرالیا فعالیت می کند به شما در مورد آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی خواهد گفت. دقت داشته باشید که امتیازبندی های مربوط  به مهاجرت به صورت سالیانه در حال تغییر هستند و در این بین شرایطی وجود دارند که در عین اینکه به نفع شما خواهند بود ممکن است به ضرر شما هم باشند. ممکن است که شما از این اطلاعات با خبر نباشید و در نتیجه به ضرر خود عمل کنید. این کار ممکن است که در نهایت به ریجکت شدن شما بینجامد اما اینکه شما بتوانید از این شرایط به نفع خود استفاده کنید تنها با کمک یک وکیل مهاجرت انجام خواهد شد.

 

وکیل مهاجرت به استرالیا

در نهایت...

اگر شما هم رویای مهاجرت به استرالیا را در سر دارید، اولین قدمی که باید در این زمینه بردارید کسب اطلاعات است. به طور قطع شرایط مهاجرت به این کشور برای همگان یکسان نخواهد بود و عده بسیاری در تلاش هستند تا بتوانند این کار را به صورت قانونی انجام دهند. شما در این زمینه از پادکست هایی که در صفحه مهاجرت هوشمند قرار دارد استفاده کنید تا بتوانید اطلاعات لازم را به دست آورید، در صورت هرگونه سوال میتوانید با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید و پاسخ سوال های خود را از نظر قانونی بدانید. با مهاجرت هوشمند، هوشمند مهاجرت کنید.

1448 نمایش

نوشتن دیدگاه