cache/resized/7af765ca0ab03ea7f8c9cf100363018a.jpg

قومی که نگذاشتند تاریخ تکرار شود!

cache/resized/17b6c29c910e0d529f6f83e6f0f0d1f1.jpg

امام خمینیِ تحریف شده!

cache/resized/ad0b38471f26a7eec254453212b7d3cd.jpg

ماجرای جالب خانه خریدن امام خمینی (ره)

cache/resized/767102e7c495a8d49fc911d64fe81438.jpg

مکالمه لو رفته ترامپ با فرمانداران ...

cache/resized/50f629316fd1eb142a07492c377804e6.jpg

واکنش امام به تعابیر تمجیدآمیز ...

cache/resized/af0683ca0e6d5227fe5d16a78501e4f1.jpg

اولین نطق قالیباف به عنوان رئیس مجلس

تاریخ انتشار: دوشنبه, 04 شهریور 1398 ساعت 10:20

روش های اخذ اقامت قبرس شمالی

قبرس شمالی یکی از زیباترین کشورهایی است که اکنون تعداد زیادی متقاضی جهت کسب اقامت قبرس شمالی تلاش می کنند و در این مسیر موفق می شوند. مهاجرت به قبرس شمالی غیرممکن یا سخت نخواهد بود اما لازمه موفقیت در آن، داشتن مدارک دال بر تامین هزینه های زندگی و شرایط تحصیل و کار در این کشور است. اگر نتوانید ثابت کنید می توانید؛ سرمایه ای برای این کشور باشید، امکان اخذ اقامت سخت و ناممکن خواهد بود. در این مطلب می خواهیم راه های گرفتن اقامت قبرس شمالی را به شما عزیزان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

قبرس شمالی یکی از زیباترین کشورهایی است که اکنون تعداد زیادی متقاضی جهت اخذ اقامت قبرس شمالی تلاش می کنند و در این مسیر موفق می شوند. مهاجرت به قبرس شمالی غیرممکن یا سخت نخواهد بود اما لازمه موفقیت در آن، داشتن مدارک دال بر تامین هزینه های زندگی و شرایط تحصیل و کار در این کشور است. اگر نتوانید ثابت کنید می توانید؛ سرمایه ای برای این کشور باشید، امکان اخذ اقامت سخت و ناممکن خواهد بود. در این مطلب می خواهیم راه های گرفتن اقامت قبرس شمالی را به شما عزیزان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

شرایط دریافت اقامت قبرس شمالی

راه های مختلفی نظیر اقامت تحصیلی، اقامت کاری یا اقامت از طریق سرمایه گذاری ازدواج در کشور قبرس وجود دارد. اما قبل از انتخاب مسیر خود باید مطمئن باشید کدام موقعیت برای شما مناسب است و حس بهتری دارید. اینکه بخواهید عجولانه تصمیم بگیرید و سریع به مسیر مورد نظرتان برسید؛ عواقب بدی داشته و شما را تحت فشار قرار می دهد. پس پیشنهاد ما این است که با تیم تخصصی go2tr در ارتباط باشید و نظر آنها را در خصوص اقامت قبرس شمالی بپرسید.

در ادامه انواع اقامت قبرس شمالی را به شما ارائه می نماییم.

 

اخذ اقامت قبرس شمالی

 

1.اقامت کاری قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی از آن دسته کشورهایی است که با معضل بیکاری درست و پنجه نرم کرده و نرخ بیکاری در این کشور تا حدودی بالا است. اما اگر در زمینه یا رشته ای تخصص کامل دارید و میخواهید اقامت قبرس شمالی را اخذ کنید؛ شانس خود را امتحان کنید.

ناگفته نماند که برخلاف کشورهایی مثل اتریش، دانمارک، هلند که دستمزد بالایی برای افراد متخصص در نظر گفته اند. در کشور قبرس همچین موضوعی نبوده و دستمزدها نسبتا پایین است. به هر حال غیر ممکن نخواهد بود و بعد از دریافت 1 سال اقامت کاری و نگه داشتن شغلتان، می توانید 5 سال اقامت دائم قبرس شمالی را دریافت کنید.

 

اقامت قبرس شمالی از طریق کاریابی

 

2.اقامت قبرس شمالی از طریق تحصیل

تحصیل در قبرس شمالی یکی از سریع ترین راه هایی است که نوجوانان و جوانان برای ورود به کشور قبرس انتخاب می کنند. خبر خوش این است که مدرک دانشگاه های قبرس به ویژه دانشگاه نیکوزیا مورد تایید کشورهای بزرگی مثل آمریکا و کانادا بوده و از این بابت نگران نباشید. درهای دانشگاه قبرس شمالی برای دانشجویان غیر اروپایی باز بوده و می توانند در رشته و مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل کنند.

همچنین بعد از گذراندن دوران تحصیلی و پایان آن، اگر کار تمام وقت پیدا کردید می توانید اقامت تحصیلی را به اقامت کاری تبدیل کنید و تا آخر عمر در این کشور زندگی کنید. هزینه دانشگاه های قبرس نسبت به کشورهای اروپایی ارزان تر بوده اما به این معنا نیست که هزینه کمی می پردازید و بورسیه می شوید.

 

تحصیل در کشور قبرس شمالی

 

در همین رابطه بخوانید:

-         فهرست برترین دانشگاه های قبرس شمالی

-         تحصیل در پزشکی قبرس شمالی

-         تحصیل در دندان پزشکی قبرس شمالی

 

3.اقامت قبرس از طریق تابعیت

این روزها باب شده مردم ایران کودکان خود را در کشور دیگری به دنیا می آورند. جالب است بدانید سیستم خاک و خون، در هر کشوری معنای خود را داشته و هر سرزمینی بر مبنای قوانین خود سیستم خاک یا خون را انتخاب می کند. اما قبرس شمالی مانند کشورهای اروپایی سیستم خون را انتخاب کرده و هر نوزادی که در این کشور به دنیا آید، تابعیت پدر و مادر را به یدک می کشد.

به همین دلیل اگر می خواهید اقامت قبرس شمالی را از طریق تولد فرزند کسب کنید، این کشور مناسبی نخواهد بود. زیرا تابعیت از طریق خاک جزء قوانین قبرس نیست.

 

دریافت اقامت قبرس از طریق تولد و تابعیت

 

4.اقامت قبرس شمالی از طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت

اقامت قبرس شمالی به روش سرمایه گذاری نیز از راهکارهایی است که به سرعت می توانید به قبرس برسید و در این کشور اقامت داشته باشید. هر چه سود و سرمایه بیشتری به قبرس وارد کنید، امکان اقامت شما بیشتر شده و خیلی سریع و راحت تر شما را به عنوان شهروند می پذیرند.

یکی دیر از راه هایی که می توانید سرمایه ای را وارد قبرس کنید؛ خرید ملک است. با خرید ملکی به ارزش 2 میلیون و 500 هزار یورو و اجاره دادن آن، می توانید در این کشور اقامت داشته باشید. به یاد داشته باشید، اگر می خواهید سرمایه ای را وارد قبرس کنید، باید علاوه بر خودتان منفعتی برای این کشور داشته باشد. با این روش می توانید اقامت دائم و پاسپورت قبرس را دریافت کنید.

 

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

 

در انتها باید افزود که راه های دیگری برای اقامت قبرس شمالی وجود دارد اما ما در این قسمت رایج ترین و بهترین راه های اخذ اقامت قبرس شمالی را گفتیم. بهتر است قبل از تصمیم گیری، بهترین راه مناسب خود و خانواده خود را انتخاب کنید. کسب درآمد در کشورهای مختلف سخت است و نیازمند برنامه ریزی دقیق است. اگر سریع تصمیم بگیرید و مدارک را در دسترس سفارت قرار دهید اما هیچ برنامه ای برای آینده نداشته باشید؛ قطعا در کشور مقصد به مشکل می رسید. برای تصمیم گیری صحیح و مناسب با تیم تخصصی go2tr برنامه های خود را درمیان بگذارید.

 

نتیجه گیری :

 

در پایان بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت به یکی از موسسات حقوقی مهاجرت رسمی در کشور ایران مراجعه کنید. موسسه حقوقی Go2TR توانسته با جذب بیش از ۳۵۰  هزار نفر دنبال کننده در شبکه اجتماعی خود اطلاعات گسترده ای در زمینه مهاجرت برای علاقمندان تولید نماید. این موسسه تنها موسسه مهاجرتی با این تعداد دنبال کننده در شبکه های اجتماعی کشور ایران است.

1148 نمایش

نوشتن دیدگاه