cache/resized/c5277cf390a73f6079af899858252666.jpg

کمی باید تفکر کرد!

cache/resized/93f3c4948801c8c9f82ae38b0f8ca0aa.jpg

ماجرای کشف توطئه ترور امام خمینی(ره)

cache/resized/30e20785926900a597a5e6190d6058b7.jpg

فیلم جدید از لحظه بازداشت جورج فلوید

cache/resized/6b671f8fad701dcc553a33319bf553a9.jpg

صحنه آهسته از انفجار دوم بندر بیروت

cache/resized/9ee497cdc10049452242f2f2b41ff163.jpg

درس اخلاق رهبر انقلاب درباره ثمرات ...

cache/resized/0825c1c9636c54f8f7e8bb47ab2947c6.jpg

رهبر معظم انقلاب به روایت حاج قاسم

تاریخ انتشار: دوشنبه, 17 تیر 1398 ساعت 08:00

آموزش AUTO CAD در کوتاه ترين زمان

تا حالا به این فکر کردی که یک سایت خوب تو زمینه طراحی پیدا کنی؟ یا اینکه یه جایی باشه که همه کارهای طراحی تو رو انجام بده؟ امروز میخوایم یه سایت خوب تو این زمینه به نام طراح شید بهتون معرفی کنیم.

طراحی و آموزش اتوکد

میدونم از مطالب کپی سایت های دیگه خسته شدی ، اتوکد چیزیه که نیاز به پروژه داره و اینجا جاییه که همه مشکلاتتو تو زمینه اتوکد حل میکنه ،آماده ای شروع کنیم؟ اینجا تنها جایی که تو هر وقت اراده کنی میتونی اونو توی گوشیت یا تبلتت و یا حتی لپ تاپت به خوبی ببینی. میدونستی اینجا هیچ توقع مالی ای از تو نداره؟ هنوز آماده ی شروع نشدی؟ اصلا مهم نیست که رشته ی تحصیلیت چیه اینجا جوری به تو آموزش اتوکد میده که انگار هیچی راجع به دنیای طراحی نمیدونی ، یعنی واقعا صفر ، ولی این قولو بهت میده که خیلی سریع به 100 برسونتت ، دیگه فکر میکنم همه ی دغدغه هات حل شد ، حالا دیگه مطمئنم که آماده ای ! پس از کلاس های آنلاین شروع کن و وارد این دنیای عجیب شو . از اون موقع به بعد دیگه آمادگی اینو داری که وارد بازار کار این رشته ی مهم و کارامد بشی. فراموش نکن که اتوکد مادر همه ی نرم افزارهای طراحی مهندسیه و به شما کمک میکنه که به راحتی وارد این دیگر نرم افزارهای مهندسی بشی.

 

جالبه بدونی که طراح شید یه عالمه مقاله آموزشی رایگان داره که به راحتی در اختیار شما قرار میده و در کمتر از یک هفته میتونه تورو تبدیل به یکی از بزرگترین طراحان اتوکد بکنه. خوب دقت کن برای مراحل مختلف تو به خوبی فکر شده و می‌تونی مرحله به مرحله آموزش اتوکد خوبی رو تجربه کنی. برای مثال می‌تونی از آزمون‌های مختلف بعد از آموزش بهره ببری و یا حتی مثال های مختلفی رو به رایگان دریافت کنی.

طراحی پروژه اتوکد AutoCAD   چیست؟

همانطور که احتمالا می دانید؛ نرم افزار اتوکد AutoCAD  ، نرم افزاری به منظور طراحی و رسم نمودن نقشه های مهندسی و صنعتی است که از جانب کمپانی بزرگ اتودسک ساخته شده است که مقر آن در کشور آمریکا می باشد. با ساخت نرم افزار اتوکد AutoCAD  ، به کاربران امکان استفاده از محیط های دو بعدی و سه بعدی را با هدف ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی ارائه شده است که گام مهمی در حوزه های مذکور قلمداد می شود.

بدون تردید در حال حاضر نرم افزار حرفه ای اتوکد AutoCAD   به عنوان مهمترین و پرکاربرد ترین نرم افزار ترسیم نقشه های صنعتی و فنی می باشد که توانسته است؛ محیط های دو بعدی و سه بعدی را در اختیار طراحان قرار دهد. در صورتی که بخواهیم کاربرد نرم افزار اتوکد AutoCAD   را به صورت ساده و عامیانه بیان داشته باشیم، می‌توانیم بگوییم که در نرم افزار اتوکد AutoCAD   طراح به جای آنکه یک شیء را با استفاده از خط کش و یا دستش ترسیم نماید، با ابزارهای اتوکد AutoCAD   همان ایده را به صورت دقیق و همچنین با سرعت بیشتری در محیط نرم افزاری اتوکد AutoCAD   ترسیم می‌ نماید.

 

تردیدی نیست که با استفاده از ابزارهای نرم افزار اتوکد AutoCAD  ، طراحی های صورت گرفته با کیفیت دوچندان و همچنین با سرعت بیشتری تکمیل خواهد شد، که قطعاً این موضوع موجبات صرفه جویی های اقتصادی را نیز به همراه دارد.

شرکت اتودسک با شناخت کافی از حوزه های استفاده از نرم افزار اتوکد AutoCAD   و همچنین مباحث فنی، اقدام به انتشار نسخه های گوناگون این نرم افزار برای رشته های فنی و صنعتی مختلف نموده است.

 برخی از نسخه های مختلف نرم افزار اتوکد AutoCAD   بر اساس رشته کاری مورد استفاده در ذیل عنوان شده است:

  • AutoCAD Architecture           برای رشته معماری
  • AutoCAD Electrical       برای رشته برق
  • AutoCAD Mechanical            برای رشته مکانیک
  • AutoCAD Civil 3D       برای عمران و راهسازی
  • AutoCAD Map 3D       برای جغرافیا و شهرسازی
  • AutoCAD Plant 3D     طراحی صنعتی و کارخانجات
  • AutoCAD MEP            برای تاسیسات ولوله کشی       
  • AutoCAD P&ID            ابزار آلات و نقشه های تاسیساتی         

با این اوصاف؛ نیاز در خصوص فعالیت متخصصان و طراحان حرفه ای که با محیط نرم افزاری اتوکد AutoCAD   آشنایی کاملی دارند در حوزه های مختلف کاری احساس می‌شود.

دلیل مجموعه طراح شید به عنوان انجام پروژه های اتوکد

همانطور که عنوان نمودیم؛   انجام پروژه اتوکدAutoCAD   نیاز به برخورداری تخصص و تسلط کامل بر محیط نرم افزاری اتوکد اتوکد   می باشد. در سالیان اخیر تعدادی از طراحان اتوکد اتوکد   به صورت انفرادی و یا در قالب مجموعه‌ های کاری، اقدام به ارائه خدمات به متقاضیان محترم می نمایند که تا حدودی توانسته اند به نیازها و خواسته های مشتریان خود پاسخ مناسب ارائه داشته باشند.

 

در همین راستا و به دلیل ضرورت های اساسی در خصوص ارائه خدمات با کیفیت و با رعایت مباحث مالی، مجموعه طراح شید اقدام به ارائه خدمات مربوط به طراحی پروژه های اتوکد  ، به کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی نموده است و در سالیان اخیر توانسته موجبات رضایتمندی متقاضیان محترم را فراهم نماید.

1027 نمایش

نوشتن دیدگاه