cache/resized/0688bb752eeb12cd8fee1a63a39decfd.jpg

هر چه گفتند، شد!

cache/resized/706d62ad87465b289fcef54b745a37f2.jpg

مهدی رسولی جواب موسوی خوئینی‌ها را داد

cache/resized/94382ff534c18be88827ca85a95021b3.jpg

آقازاده‌های خرابکار را بیشتر بشناسید

cache/resized/c0440503f2ba6bf186a56af2fe7a531c.jpg

مداحی مهدی رسولی؛ «دخیلتم ضامن آهو»

cache/resized/6ab634c6b7f1d99a57bc636a4634a902.jpg

رهبر انقلاب: کسی که در قوه‌ قضائیه ...

cache/resized/82fd58fb3ee9031b7ce4454190c8d19b.jpg

رائفی پور؛ سیستم سازی جریان کفر

تاریخ انتشار: سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 14:39

معرفی انواع ویزای هلند

ویزا براساس هدف شخص متقاضی از سفر به کشور مقصد به چند دسته به شرح زیر تقسیم می شود:

ویزای درمانی،ویزای تجاری، ویزای تحصیلی، ویزای توریستی، ویزای دیدار بستگان، ویزای کاری و ویزای ترانزیت

1.      ویزای درمانی: در صورتی که هدف شما از سفر به کشور هلند برای معالجه و درمان است باید اقدام به دریافت ویزای درمانی هلند کنید.

2.     ویزای تجاری: ویزای تجاری و بازرگانی برای تجار و بازرگانانی مناسب است که برای انجام امور تجاری می خواهند به هلند سفر کنند.

3.     ویزای تحصیلی: این ویزا برای دانشجویان بوده و مدت اعتبار آن بسته به زمان تحصیل متفاوت است.

4.     ویزای توریستی: ویزای توریستی کوتاه مدت است و مدت اعتبار آن 15 روز تا 6 ماه می باشد این ویزا برای مقاصد گردشگری مناسب است.

5.     ویزای کاری: ویزای کاری برای کسانی که می خواهند در کشور مقصد مشغول به کار شوند مناسب است.

6.     ویزای دیدار بستگان: مدت اعتبار این ویزا 2 تا 6 ماه می باشد و برای دیدار با بستگان در کشور مقصد به فرد متقاضی داده می شود.

7.      ویزای ترانزیت: ویزای ترانزیت از نوع ویزای کوتاه مدت می باشد و به فرد متقاضی اجازه ی ورود به یک کشور  و سفر به کشور سوم را می دهد.

انواع ویزا براساس تعداد دفعات ورود  به کشور

ویزا از جهت تعداد دفعات ورود به کشور به چند دسته تقسیم می شود.

1.      ویزای سینگل: با داشتن این ویزا اجازه خواهید داشت یک بار به کشور مقصد سفر کرده و بازگردید.

2.     ویزای دابل: با اخذ این ویزا قادر خواهید بود دوبار به کشور مقصد سفر کنید البته در صورتی که مدت زمان اعتبار ویزای شما تمام نشده باشد.

3.     ویزای مولتیپل: کسانی که ویزای چند بار ورود را دریافت می کنند اجازه دارند تا زمانی که اعتبار ویزایشان تمام نشده است به دفعات به کشور مقصد سفر کنند.

 

آشنایی با وقت سفارت هلند

همان‌طور که می‌دانیم برای دریافت هر نوع ویزای هلند ازجمله ویزای تجاری ، توریستی ، و تحصیلی نیازمند مراجعه به سفارت هستیم که این امر خود نیز مستلزم تعیین وقت سفارت هلند است. مقصود ما از این پست اطلاع‌رسانی در رابطه با اخذ ویزا و وقت سفارت هلند به شما متقاضیان عزیز می‌باشد.

درست همانند سایر کشورهای دیگر برای سفر به هلند نیز نیازمند دریافت ویزای هلند و پیش از آن تعیین وقت سفارت هلند از سفارت این کشور هستید. در حقیقت بدون دریافت ویزای هلند که خود مستلزم دریافت وقت سفارت هلند هست نمی‌توانید به این کشور زیبا و دیدنی سفر کنید ، درواقع اجازه ورود به خاک هلند فقط با دریافت ویزای هلند و پیش از آن دریافت وقت سفارت این کشور است. وقت سفارت درواقع وقتی مصاحبه متقاضی با متخصصین سفارتخانه برای تایید صلاحیت شخص می‌باشد.

 

لازم به ذکر است که وقت سفارت علاوه بر مصاحبه با شخص متقاضی ویزا برای تحویل مدارک نیز می‌باشد و شخص متقاضی باید در زمان تعیین‌شده به همراه مدارک کامل و آمادگی برای مصاحبه حضوری در سفارتخانه حاضر شود. توصیه ما به شما این است که پیش از مصاحبه اطلاعاتی از کشور هلند داشته باشید تا با مشکلات در زمان مصاحبه برخورد نکنید. در ادامه این پست اطلاعاتی درباره تعیین وقت سفارت هلند در اختیار شما قرار می‌دهیم.

مراحل لازم برای تعیین وقت سفارت هلند

تعیین وقت سفارت هلند نیازمند کامل بودن مدارک مورد نیاز و تحویل به‌موقع آن در وقت سفارت هلند به مسئولین سفارتخانه می‌باشد. شایان‌ذکر است که نقص و کمبود مدارک و یا عدم صحت آن‌ها می‌تواند روند صدور ویزای هلند شمارا متوقف و با مشکل مواجه کند. موارد بسیاری رخ‌داده که مسافرین با قرار دادن مدارک جعلی سعی در اخذ ویزای هلند داشته‌اند اما سفارت با تشخیص این نقص امکان صدور ویزا را از شخص متقاضی سلب کرده و او را وارد لیست سیاه خودکرده است.

متقاضی برای تعیین وقت سفارت و دریافت ویزای خود باید از پیش تصمیم خود را برای سفر به کشور هلند گرفته و نسبت به اخذ ویزا از طریق سایت سفارت‌خانه و تکمیل فرم درخواست ویزا اقدام کند.

 

فراموش نکنید که با در نظر گرفتن هدف سفر خود یکی از انواع ویزای توریستی ، تحصیلی و تجاری را انتخاب کنید ، پس از انتخاب نوع ویزا آدرس ایمیل خود را وارد کرده و یک کد رهگیری برای شما ارسال می‌شود. با توجه به زمان‌بندی موردنیاز خود می‌توانید تاریخ‌های متفاوتی برای وقت مصاحبه خود در نظر گرفته و ثبت نمایید. باید دقت داشته باشید که در زمان تعیین‌شده در سفارت حاضر شوید و زمان را از دست ندهید و مدارک خود را کامل به همراه داشته باشید.

شرایط و راه های مهاجرت به هلند

هلند از جمله کشورهایی است که شرایط زندگی بسیار خوبی برای زندگی مردمش و مهاجرت فراهم کرده است. پس به ویژه در سال های اخیر سیل مهاجرانی که تقاضای زندگی از طریق مهاجرت به هلند را دارند رو به افزایش بوده است.

درباره کشور هلند

کشور هلند با جمعیت حدود 16.5 میلیون نفر از نظر مساحت، کشور کوچکی است که در شمال غربی قاره اروپا واقع شده است. غالب هلندی ها پروتستان مسیحی هستند و حدود یک میلیون نفر مسلمان نیز در این کشور زندگی می کنند. آمستردام از زیباترین شهرهای دنیا است که پایتخت هلند است. جالب است که برای جلوگیری از متمرکز سازی و مشکلات ناشی از آن بسیاری از ساختمان ها و ادارات دولتی هلند به جای آمستردام در لاهه قرار دارند یا در طول سالیان گذشته به شهرهای دیگری غیر از آمستردام منتقل شده اند. یک چهارم از زمین های هلند از سطح دریای آزاد پایین تر هستند یعنی 25 درصد مردم هلند در زمین هایی زندگی می کنند که از سطح دریا پایین تر هستند. به همین دلیل خاک هلند بیشتر ماسه ای ست. بخش های وسیعی از سرزمین هلند را کشتزارها و چراگاه های سرسبز تشکیل می دهند و دریاچه ها و جنگل های طبیعی و مصنوعی در آن به وفور یافت می شود.

 

اقتصاد کشور هلند

کشور هلند به لحاظ خاک و آب و هوا و موقعیت خاص و طول و عرض جغرافیایی خاصی که در آن قرار گرفته است مقام اول در پرورش و تجارت گل و گیاه در جهان را دارد. همچنین دامداری و کشاورزی از دیگر زیر بناهای اقتصاد هلند را تشکیل می دهند. اهمیت هلند را از این نکته می شود دریافت که با وجود وسعت کم سهم بزرگی از تجارت و بانکداری جهانی دارد و بسیاری از کشور های جهان در این کشور سرمایه گذاری کرده اند. گل ها به خصوص لاله های هلندی، آسیاب های بادی و هنرمندان این کشور از شهرت و آوازه جهانی برخوردار هستند. آب و هوای کشور هلند معتدل است و می شود گفت که شباهت زیادی با آب و هواب بریتانیا دارد.

مهاجرت به هلند

با دیدن چند تصویر از شهر های مختلف هلند یا گستره ی طبیعی، زمینی و دریایی این کشور متوجه می شوید که هلند کشور بسیار زیبایی است. بسیاری از افراد با روش های مختلف به دنبال مهاجرت به هلند هستند. اگر هر کدام از ویزاهای مختلف کشور هلند را اخذ کنید، پس از مدتی می توانید اقامت دائم را در این کشور دریافت کنید. مهاجرت به هلند از طریق روش های مختلفی مثل مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق خرید ملک، مهاجرت از طریق کارافرینی و مهاجرت از طریق تخصص یا کار صورت می گیرد.

برای مهاجرت به هلند قوانین گوناگونی در اداره ی مهاجرت هلند وضع شده است که آشنایی با آن ها برای اقدام به مهاجرت به هلند ضروری است. در ادامه به انواع روش های مهاجرت به هلند و شرایط آن می پردازیم.

منبع: https://safarito.net

882 نمایش

نوشتن دیدگاه