تاریخ انتشار: یکشنبه, 14 مرداد 1397 ساعت 14:00

نقش کی‌روش در تراکتوری شدن مسعود و اشکان

مالک فعلی تراکتورسازی تبریز که سال‌ها مالک تیم کم‌طرفدار گسترش فولاد بود، حالا تحت تأثیر پرشور‌ها اهداف بلندپروازانه‌ای را نشانه رفته است.

خبرورزشی: راست و دروغش گردن راوی. البته راوی قصه ما تا امروز هر چه گفته درست بوده و این بار هم به او اعتماد می‌کنیم. او می‌گوید: خود جان توشاک با مشاوره کارلوس کی‌روش به زنوزی، هدایت تراکتورسازی را برعهده گرفت!

زنوزی قبل از بستن قرارداد با توشاک، از کی‌روش مشاوره می‌گیرد و سرمربی اسبق رئال‌مادرید به مالک تراکتورسازی اوکی می‌دهد توشاک، که او هم سابقه هدایت رئال را دارد، گزینه بسیار خوبی برای تیمش خواهد بود.

این راوی ادامه می‌دهد: مسعود شجاعی و اشکان دژاگه نیز وقتی با پیشنهاد ۸۵۰هزار دلاری تراکتورسازی روبه‌رو می‌شوند بلافاصله با کی‌روش مشورت می‌کنند و سرمربی تیم ملی در آخرین روز قراردادش با فدراسیون به آن‌ها هم اوکی می‌دهد.

شجاعی و دژاگه به تیمی رفته‌اند که مالک آن در سال‌های اخیر حمایت خوبی از تیم ملی ایران داشته و هواپیمای اختصاصی تیم ملی را نیز در اختیار شاگردان کی‌روش گذاشته که سرمربی تیم ملی از او تشکر هم کرده بود.

با حضور این دو تراکتورسازی جان تازه‌ای خواهد گرفت و به یک رقیب جدی برای پرسپولیس که دو فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شد، تبدیل خواهد شد. برانکو که دو فصل پیاپی تیمش را قهرمان لیگ برتر کرده و محبوبیت زیادی بین هواداران پرسپولیس پیدا کرده و حتی از او به عنوان گزینه جانشینی کی‌روش در تیم ملی هم نام برده شد، حالا جبهه روبه‌روی خود را قوی‌تر از قبل می‌بیند.
تبریزی‌ها هم مثل ما شنیده‌اند قرارداد ۳ ساله اشکان دژاگه و تراکتورسازی درست مثل قرارداد ۳ ساله مسعود شجاعی و تراکتور ۸۵۰هزار دلار می‌ارزد، اما هنوز هیچ مقام مسئولی در باشگاه تراکتورسازی این مبلغ را تأیید نکرده است.

 

 آخرین‌نیوز (رسانه مستقل ایرانیان) را در پیام‌رسان سروش دنبال کنید

586 نمایش

نوشتن دیدگاه