تاریخ انتشار: دوشنبه, 22 آبان 1396 ساعت 13:58

آی تی قیمت، مرجع قیمت بازار رایانه و موبایل

بدست آوردن پایین ترین قیمت کالای دیجیتال با توجه به تغییرات لحظه به لحظه قیمتها، برای کاربران این حوزه تبدیل به یک معضل حل نشدنی شده و کاربران برای پیدا کردن بهترین و پایین ترین قیمت ، یا باید به مجتمع ها مراجعه کرده که بسیار وقت گیر است یا باید به قیمتهای قبلی که از بازار داشته اند اکتفا کنند.

آی تی قیمت این مشکل را برطرف کرده و تمامی کالاهای بازار آی تی را در لحظه به صورت شبانه روز، به شما قیمت میدهد.

اگر بدنبال قیمت تجهیزات پسیو شبکه هستید یا میخواهید قیمت های بازار ماشینهای اداری مثل قیمت روز پرینتر و کارتریج را در دست داشته باشید حتما به آی تی قیمت سری بزنید.
آی تی قیمت ، پایگاهی برای فروشندگان اصلی بازار کامپیوتر و موبایل بشمار می آید که تمامی این فروشندگان در این سایت دائما در حال انجام فعالیت و بروزرسانی قیمتها بوده و به دلیل رقابتی که بین آنها پیش خواهد آمد، اصولا کاربران کالاهای خود را بسیار ارزانتر از بازار ، خریداری مینمایند.

مثلا مدتیست پول خود را جمع کرده و در نظر دارید لپ تاپ ایسوس مورد نظر خود را خریداری نمایید و به دنبال ارزانترین قیمت لپ تاپ ایسوس هستید.

به گزارش ویرلن؛ میتوانید با مراجعه به سایت آی تی قیمت itgheymat.com در بخش گوشی موبایل محصول مدنظرتان را بیابید، اینجاست که میبینید تعداد زیادی فروشنده بر روی همان کالا ، قیمت گذاری کرده اند و شما میتوانید با مقایسه و بدون واسطه از هر کس که خدمات و قیمت بهتری را اعلام کرد براحتی از طریق آنلاین یا تماس تلفنی ، خرید کنید.

اصولا قیمتها در آی تی قیمت 5 تا 20 درصد از بازار، ارزانتر است و دیگر واسطه جایگاهی نداشته و خریدار به فروشندگان اصلی و عمده ، متصل میگردند.

شما در آی تی قیمت میتوانید کالاها را از نظر مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و قیمت، براحتی بسنجید تا یک خرید دلپذیر را تجربه کنید.

آن دسته از کاربرانی که بدنبال اپلیکیشن هستند نیز میتوانند با نصب اپلیکیشن آی تی قیمت بر روی گوشی و تبلت از روی کافه بازار و گوگل براحتی و بصورت رایگان هر لحظه از قیمت انواع  کالاهای بازار آی تی از لیست قیمت دوربین مداربسته و رک گرفته تا قیمت خرید یو پی اس و پاوربانک را بررسی نمایند.

634 نمایش

نوشتن دیدگاه