خطا
  • AutoTweet NG Component is not installed or not enabled. - /home/akharinn/public_html/plugins/system/autotweetcontent/autotweetcontent.php
تاریخ انتشار: سه شنبه, 31 خرداد 1401 ساعت 11:32

انتقاد رهبر معظم انقلاب از غفلت اخیر صداوسیما

رهبر انقلاب در دیدار اخیرشان با دست‌اندرکاران کنگره ملی شهدای عشایر که در روز 22 خرداد انجام شده، با اشاره به اقدام قابل تقدیر نیروی انتظامی در دستگیری چند سارق(سارقان صندوق‌های امانات بانک ملی) در 48 ساعت، از غفلت رسانه ملی در مواجهه اشتباه با این موضوع انتقاد کردند.  

*من باب مثال نیروی انتظامی کشور مثلاً یک تعدادی دزد را ظرف ۴۸ ساعت بعد از دزدی دستگیر میکنند؛ خب باید تشویق بشوند، [امّا] در رسانه‌ی ملّی خود ما جوری حرف زده میشود که به جای تشویق، کأنّه سرزنش میشوند! عمدی که نیست ــ مسلّم است که عمدی نیست ــ امّا غفلت است؛ این غفلتها به سود دشمن تمام میشود. هر کسی که مردم را از آینده ناامید کند برای دشمن دارد کار میکند؛ چه بداند، چه نداند.

*هر کسی ایمانهای مردم را تضعیف کند به سود دشمن دارد کار میکند؛ چه بداند، چه نداند. هر کسی مردم را نسبت به فعّالیّت و تلاش و برنامه‌ریزی‌های مسئولین کشور بی‌اعتقاد و بدبین بکند، دارد به سود دشمن کار میکند؛ چه بداند، چه نداند».

 

رسانه

511 نمایش

نوشتن دیدگاه