فیلیپ هوگون: توافق اخیر رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی با ایران قطعا به ضرر ایران است/ آنها دارند خودشان را به آب و آتش می زنند؛ ایران نباید به وعده های آژانس خوشبین باشد.
حجت‌الاسلام لواسانی امام جمعه لواسان: در یک جلسه خصوصی، شخصی مسئله‌ای خصوصی را به من گفته بود، سردار این مملکت بود، ولی طبری می‌خواست او را بازداشت کند و بهانه می‌آورد که او مخالف حکم حکومتی است.
روایت حجت الاسلام علی عسگری، نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی از اقداماتی که هاشمی رفسنجانی برای رای آوردن روحانی انجام داد، را ببینید.
چهارشنبه, 13 اسفند 1399 ساعت 12:10

ویدئو| نظر جدید روحانی درباره اقتصاد کشور!

روحانی در جلسه هیئت دولت: اینکه گفتیم سانتریفیوژ می چرخد و چرخ اقتصاد هم می چرخد، به آن عمل کردیم. ما انرژی هسته ای را بی هزینه کردیم.
پس از یکسال، تصاویر جدیدی که از حمله موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد توسط رسانه‌های آمریکایی منتشر شد.
کارشناس سعودی: ایرانی ها با مطرح کردن مذاکره به دنبال فریب ما هستند/اگر حسن نیت دارند چرا جزایر را اشغال کرده‌اند؟
پنج شنبه, 09 بهمن 1399 ساعت 10:44

ویدئو| تخریب ویلای دو مسئول

پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰کد مطلب: 752991ویدئویی از تخریب ویلای دو مقام مسئول در فیروزکوه که روز گذشته با ورود مقام قضایی صورت گرفت.
در پی حملات هواداران ترامگ به ساختمان کنگره، خبرنگار ABC با ارائه گزارشی از آشوب در امریکا گفت: من نه در بغداد حضور دارم و نه در کابل، اینجا پایتخت آمریکاست!
کانال تلگرامی کاوش‌مدیا فیلمی از اظهارات کارشناس بلومبرگ درباره دارایی‌های بلوکه شده ایران در کره جنوبی و توقیف کشتی این کشور را منتشر کرد.
صابرین‌نیوز در توضیح این فیلم که به نظر می‌رسد از دوربین مداربسته ضبط شده نوشت: در پی این انفجار، بالگردهای آپاچی نیز اقدام به شلیک کردند.
ماجرای جلسه چند ساعته حاج قاسم سلیمانی با پوتین و قانع کردن وی برای حضور در سوریه از زبان سید حسن نصرالله.
صفحه1 از55